budova kliniky estetické a dentální medicíny rp clinic na poříčí 1076/5 praha

Klinika estetické a dentální medicíny v centru Prahy

Propojením špičkového týmu specialistů, moderního vybavení a příjemného prostředí měníme vaše sny ve skutečnost. Pečujeme o vaše zdraví i krásu jako o celek.

objednejte se online

Estetická péče pod vedením MUDr. Věry Terzijské

Pokud někdo umí zpomalit čas, je to tým zkušených lékařů pod vedením MUDr. Věry Terzijské, který vám pomůže ke zdraví, kráse i nabytí ztraceného sebevědomí.

prozkoumejte estetiku

Kompletní zubní péče na jednom místě

Váš úsměv je pro nás nejkrásnější odměnou za precizně odvedenou práci. Tým špičkových zubařů a dalších specialistů pod vedením MUDr. Imricha Bajzy se postará o váš chrup – bezbolestně a pomocí světových postupů a vybavení.

prozkoumejte zubní péči

Staňte se cenným členem našeho teamu

Chtěli byste se stát součástí našeho profesionálního týmu v estetické dermatologii, stomatologii nebo jiné oblasti?  Máte chuť posílit tým našich milých recepčních?  Nebo by vaše znalosti a zkušenosti mohly být přínosem pro RP CLINIC v jiné oblasti?

napište nám

S čím vám můžeme pomoci?

Proč RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

Vše na jednom místě

Vlasy, zuby i pleť. Pečujeme o vaše zdraví a krásu jako o celek.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

Skvělá dostupnost i parkování

Sídlíme v centru Prahy hned vedle Palladia, na metru B.

ikona zubního křesla značící péči

Špičkové
vybavení

Nejmodernější přístroje a vybavení včetně unikátních laserů.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

přední
odborníci

Naši lékaři jsou špičkami ve svých oborech a učí se u nich i konkurence.

Problémy, které vám pomáháme vyřešit

Nejoblíbenější procedury

botoxvstupní zubní prohlídkamezoterapiedentální hygienamikrojehličkováníkontrola znaménekdermální výplněendosphéresinfuzní terapievýživové poradenstvíkeramické zuby

Poznejte naše lékaře a terapeuty

Poznejte tým, který stojí za jedinečnými výsledky a tisíci spokojených klientů. Zakládáme si na profesionálním, avšak lidském přístupu, který je nedílnou součástí vysoké odbornosti a know-how na světové úrovni. Naši vášeň pro oblast estetické a zubní medicíny podtrhuje prostá, a přesto všeříkající filozofie: Pomáháme vám cítit se lépe.

mudr martin laš
MDDr. Lenka Dvořáčková
zubní lékařka | stomatologie
mudr věra terzijská estetická dermatoložka
MUDr. Věra Terzijská
vedoucí lékařka | estetická medicína
seznamte se s týmem

Klinika v číslech

20.690+

spokojených klientů

13 let

zkušeností

26

úsměvavých lékařů
Nechte se hýčkat v moderních prostorách kliniky na Praze 1

RP CLINIC najdete v designových prostorách pár kroků od náměstí Republiky, hned vedle OC Palladium. Tři špičkově vybavená patra s nejnovějšími přístroji a technologiemi a teamem úsměvavých odborníků, kteří jsou připraveni vám pomoci vyřešit celou řadu problémů a proměnit vaše sny ve skutečnost.

prozkoumejte kliniku
RECENZE

Přidejte se
k našim spokojeným klientům

‚‚Chodím již mnoho let k Mgr. H. Solaříkové a jsem maximálně spokojená. Před tím, než jsem začala chodit k MUDr. Terzijské a Mgr. Solaříkové, jsem byla na 3 vyhlášených pražských klinikách, ale, dle mého názoru, je tato klinika, nepochybně zásluhou těchto dvou odbornic, na jedné z nejvyšších úrovní, a to jak po stránce odborné, rozsahem a úrovní nabízených služeb, tak i po stránce lidské.‘‘

miniatura klienta
Zuzana Daušová

“Moc děkuji personálu z 1.patra kliniky za milý, vstřícný a skvělý přístup. Na kliniku chodím kvůli vitamínovým infuzím a vždy jsem velice spokojena. :) Třešničkou na dortu je krásné vyšperkované prostředí kliniky, vždy se tam cítím moc dobře. Vřele na 1000% všem doporučuji a těším se na další návštěvu!”

miniatura klienta c4
Petra Haláková

“Dobrý den všem,dnes jsem byla na prvním zákroku u paní doktorky Veroniky Kopečné, klobouk dolů. Skvělé bezbolestné ošetření, profesionální přístup, se sestřičkou dokonale sehrané. Je znát, že paní doktorka dělá svou práci srdcem. Díky moc.”

miniatura klienta c2
Daniela Koryntová

Kliniku pravidelně navštěvuji se svou malou dcerou v oddělení dental care a jsem naprosto spokojená. Profesionální přístup sestřiček i paní zubařky. S dětmi to umí :) Já osobně chodím na kliniku pravidelně na jehličkování a používám kosmetiku, kterou mi kosmetička doporučila. Se vším jsem spokojená a kliniku s čistým svědomím doporučuji :)

miniatura klienta c5
Klara Szabová

“RP CLINIC Centrum estetické medicíny pod vedením MUDr. Terzijské - moje žena je absolutně spokojená nejen s krásným interiérem, kvalitou péče, ale také s úžasným lidským a laskavým přístupem lékařů (MUDr. Terzijské, MUDr. Polák, MUDr. Tivadar) i celého personálu. A výsledky procedůr jsou přirozené a skvělé! Vřele doporučujeme!”

miniatura klienta c3
Martin Stehno

“S péčí na RP Clinic jsem velmi spokojená. Nejvíce nadšená jsem samozřejmě z paní Fišerové, která dělá ty nejlepší lymfatické masáže, ale také ze všech dalších lidí, kteří jsou tu velmi příjemní a ochotní. Chodit sem je jako chodit do luxusních lázní - vše je krásně uklizené, čisté a voňavé, a skvěle si tu odpočinete.”

miniatura klienta c6
Kateřina Vinterová

Hledáte nové příležitosti?

Chtěli byste se stát součástí našeho profesionálního týmu v estetické dermatologii, stomatologii nebo jiné oblasti? Máte chuť posílit tým našich milých recepčních?  Nebo by vaše znalosti a zkušenosti mohly být přínosem pro RP CLINIC v jiné oblasti?  Velmi rádi vás přivítáme do našeho přátelského kolektivu.

napište nám

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.