Search
esthetic care dental care

Endosphéres therapy

BEZBOLESTNÁ INOVATIVNÍ PROCEDURA, VHODNÁ PRO KAŽDOU POSTAVU

V RP CLINIC Vám představujeme novinku užívanou pro léčbu celulitidy a vytvarování postavy – ENDOSPHÈRES AK SENSOR BODY. Tato nejnovější technologie pro formování postavy a léčbu celulitidy a otoků je založena na kompresních vibracích. Prostřednictvím válečku tvořeného padesáti pěti hypoalergenními silikonovými kuličkami vytváří mechanické vibrace s nízkou frekvencí. Působí přímo na hlavní příčiny celulitidy (lymfatickou stázi, hromadění tekutin a ložiska tukových buněk).

Přístroj dosahuje skvělých výsledků v oblasti estetické medicíny. Výrazně napomáhá účinnému zeštíhlení, zpevnění pokožky a odstranění celulitidy. ENDOSPHÈRES THERAPY také zajišťuje hloubkovou relaxaci tkání, odstraňuje záhyby po liposukci, předchází stárnutí pokožky, podporuje lymfatický a žilní oběh, omlazuje pleť.

Speciální sensor vyhodnotí stav Vaší pokožky, rozpozná a určí stádium celulitidy, navrhne individuální ošetření. Tato revoluční metoda garantuje viditelné výsledky už po několika procedurách.

 

Účinky ENDOSPHÈRES THERAPY:

•             modelace postavy

•             redukce celulitidy

•             zpevnění a vyhlazení kůže

•             narušení shluku tukových buněk

•             svalová stimulace

•             aktivace oběhu

•             lymfodrenáž

•             produkce kolagenu

•             okysličení a prokrvení

•             podpora pružnosti tkání

 

Doporučení:12 terapií

45 min/60 min (2x-3x týdně v rozmezí min. 24 hodin)

Cena…Kč

 

 

Lékařské indikace:

Ulevuje od bolesti

Kompresní vibrace s pulzujícím a rytmickým účinkem na mechanore­ceptory buněk tkání vytváří následnou desenzibilizaci (redukují/odstraňují bolest v krátkém čase). Tato aktivace receptorů společně s lepším okysličením umožňuje snížení zánětu tkání. Navíc výrazné snížení bolesti při léčbě tkání s celulitidou vede ke zlepšení metabolismu a významnému snížení toxických látek v těle.

Působí na lymfodrenáž

Rotační působení terapie ENDOSPHÈRES funguje jako „čerpadlo“ - uvolňuje z tkání postižených celulitidou přebytečné tekutiny a usnadňuje jejich odté­kání do lymfatických cest a žláz. Díky tomu dochází k okamžité redukci a opětovnému okysličení ošetřované oblasti.

Působí na mikrocirkulaci

Mechanické vibrace působí na mikrocirkulaci, mají vliv na vazokonstrikci (zúžení cév) a vazodilataci (rozšíření cév), což vede ke zlepšení krevního oběhu v ošetřované oblasti.

Tvaruje tělo

Rotace sfér umožňuje oddělení adipocytů (tukových buněk), které se vyskytují ve vazivo­vé tkáni jednotlivě nebo ve skupinách a způsobují efekt „pomerančové“ kůže“. Adipocyty jsou narušeny,
tuk v jejich vakuolách je vylit do prostředí a odveden lymfatickými cestami. Již po několika sezeních
je patrné přiměřené zmenšení objemu ošetřované oblasti.

Tonizuje svaly

Vibrační stimulace, provedená na svalu po odpovídající dobu, umožňuje dosažení optimalizace svalového tonu příslušné svalové skupiny, na které ENDOSPHÈRESpracuje. 

Vacupress

ŠTÍHLÉ, PEVNÉ TĚLO A HLADKÁ PLEŤ Přístrojové lymfatické masáže VACUPRESS vyhodnotili v sousedním Německu jako nejlepší způsob boje proti celulitidě. Metodavacupressse provádí speciálními baňkam...

Detail

Ultrazvuková kavitace

NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE Neinvazivní liposukce je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o bezpečné ošetření fungující na základě ultrazvuku. Přispívá...

Detail

Ruční a přístrojová lymfatická masáž

Zbavte se pocitu únavy a celulitidy, podpořte funkci imunitního systému.  V RP CLINIC jsme pro vás připravili lymfatickou masáž, což je proces uvedení lymfy do chodu. Provádí se buď spec...

Detail