Omlazení pomocí nanofrakční radiofrekvence: Objevte tajemství bezchybné pleti

Existuje celá řada zkrášlujících zákroků, jen hrstka z nich však dokáže zvýšit kvalitu pleti i bez většího zásahu. Jak tedy pozvednout ochablou pleť, vyhladit vrásky a docílit efektu liftingu, aniž byste museli pod skalpel? Kombinací tepla a účinků mikrojehličkování. Přístrojové ošetření na bázi nanofrakční radiofrekvence je tou nejšetrnější cestou k viditelnému omlazení.
rezervujte si svůj termín

Kouzlo mládí tkví mimo jiné v tom, že se mnohdy stačí pouze dobře vyspat, hydratovat pleť správnou péčí, a pokožka září. Nechybí ji kolagen ani elastin, látky podporující její pružnost, postupem času však jejich dominance slábne a pleť ztrácí objem.

Úbytek objemu buněk nakonec způsobí, že kontury obličeje – brada,tváře, lícní kosti i oční okolí vypadají ochable a někdy dokonce úplně změní výraz obličeje. Člověk může působit poklesle i unaveně. Rezonuje to s vámi? Pak je nejvyšší čas probudit pleť znovu k životu.

Šetrné omlazení s efektem liftingu

Minimální zásah do kůže

Pleť se hojí nejrychleji ze všech procedur

Jeden přístroj, nespočet účinků

Vrásky i nedokonalosti mizí

Rychlý a finančně dostupný zákrok

Zvládnete do 30 minut

Jak nanofrakční radiofrekvence funguje?

Hlavní princip ošetření spočívá ve využití účinků mikrojehličkování a tepelné energie. Stejně tak jako medical microneedling, i nanofrakční radiofrekvenční terapie těží ze samoobnovovací schopnosti kůže. Technologii Venus Viva si představte jako ruční elektrickou sondu, která k omlazení pleti využívá mikrojehličky. Ty vytváří na povrchu pokožky nepatrné ranky (tzv. mikrotraumata) a jejich prostřednictvím do tkání vysílají teplo.

Nanofrekvenční pulsy, jak se tepelným vlnám říká, se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde aktivují tvorbu kolagenu a spustí hojicí proces. Přístroj zkrátka odvede práci, na kterou běžné omlazující přípravky nestačí.

‚‚S postupným zacelováním ranek se pleť stává pružnější, vypnutější a zářivější.‘‘

V čem tkví hlavní výhody nanofrakční radiofrekvenční terapie?

Jak poznáte, že je pro vás nanofrakční radiofrekvence vhodná?

objednejte se na termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

Jak nanofrakční radiofrekvence v RP CLINIC probíhá?

Péče o pokožku po ošetření

Lehké zarudnutí pokožky bezprostředně po ošetření patří k obvyklé reakci a značí, že se v podkoží brzy odehrají očekávané procesy. Do několika dnů začervenání zmizí. 24 hodin po zákroku nepoužívejte na ošetřenou oblast vodu.

Do té doby se, pokud možno, vyhněte pobytu na přímém slunci, saunování a nezapomeňte pokožku chránit krémem s vysokým SPF. Již druhý den můžete na obličej nanášet make-up a pokračovat ve své běžné pečující rutině.

Kdy není možné proceduru podstoupit?

Nanofrakční radiofrekvenci neprovádíme v případě:

Elitní team terapeutů
RP CLINIC

mudr martin laš
Denisa Blažková Fišerová
tělová terapeutka

Specializuje se na terapie zaměřené na tvarování postavy, zpevnění i vyhlazení pokožky. Denisa absolvovala kurz manuálních a přístrojových masáží a pomocí speciálních metod vám pomůže zbavit se celulitidy, přebytečného tuku a celkově detoxikovat organismus.

mudr veronika krizkova
Patrik Eisner
masér | tělový terapeut

Patrik vystudoval obor sportovní a rekondiční masér se specializací na wellness a lázeňství. Během studia se intenzivně věnoval rozličným druhům tělových terapií – od sportovních masáží přes klasické až po lymfatické masáže.

mudr jana brazdova
Natalie Jelińská, DiS.
sestra pro infuzní terapie

Natalie vystudovala střední a vyšší odbornou zdravotnickou školu, kde získala titul Diplomovaná všeobecná sestra. Zkušenosti získávala na urologickém oddělení karlovarské nemocnice. Nyní se úzce specializuje na infuzní terapie.

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti pleťových terapií, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy. V našem ceníku najdete celou řadu variant zákroků a můžete si tak zvolit to nejlepší řešení pro vaše potřeby. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru.

Nanofrakční radiofrekvence – obličej

7.500 Kč

Nanofrakční radiofrekvence – krk

7.000 Kč

Nanofrakční radiofrekvence – dekolt

7.000 Kč

objednejte se na termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Často se nás ptáte

Kdy se dostaví výsledky a jak dlouho efekt vydrží?

Rozdíl v kvalitě pokožky zpozorujete už po prvním ošetření. Během následujících 2-3 měsíců se postupným obnovováním kolagenu její vzhled dále zlepšuje. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme sérií 3 ošetření v období 4–5 týdnů.

Je procedura bolestivá?

Přístroj funguje čistě na principu tepelných vln bez narušení kůže. Ošetření tedy nebolí, doprovází ho pouze malé štípnutí, a i bez nanesení znecitlivující emulze patří k těm nejšetrnějším.

V čem je radiofrekvence lepší, než jiné omlazující procedury?

Klíčovým prvkem je především šetrnost k pokožce, nejrychlejší zotavení ze všech zákroků a široké spektrum účinků. V porovnání s klasickým liftingem jde navíc o cenově dostupnější řešení.

Nechte se zkrášlit v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulotoxin, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.