Chcete vypadat o 10 let mladší, bez chirurgického zákroku a za pouhých 30 minut?

Omlazení pleti aplikací botulopreparátů patří mezi nejoblíbenější dermatologická ošetření na světě. Jedná se o bezbolestný a rychlý zákrok, který vám během pár minut navrátí svěží pleť a dodá pocit sebevědomí. Svěřte se do rukou špičkových odborníků pod vedením MUDr. Věry Terzijské a užívejte si svůj odpočatý vzhled.
rezervujte si termín

Stárnutí s grácií, které můžete zpomalit

Přirozené stárnutí pokožky a vliv dalších faktorů, jako je sluneční záření, kouření nebo stres, se na naší pletí dřív či později podepíše. Vrásky patří k nevyhnutelné součásti našich životů, ale stejně tak touha zachovat si bezchybný vzhled.

Zpomalit prohlubování vrásek můžete používáním hydratačních krémů, účinnou ochranou před slunečním zářením, kosmetickými procedurami nebo chirurgicky. Co když nechcete absolvovat nákladné a komplikované chirurgické zákroky?

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

Vyhlazení vrásek bez bolesti a chirurgie

Bezbolestné vyřešení vrásek

Návrat k normálním činnostem ihned po zákroku

100% prokázaná účinnost

Omlazení pokožky viditelné již za pár dní

Rychlé ošetření s viditelnými výsledky

Zvládnete během obědové pauzy

Řešením je botulopreparát

Aplikace této látky do mimických svalů obličeje způsobuje, že se svaly uvolní, což vede k vyhlazení vrásek. Zákrok je velmi rychlý, šetrný a výsledky jsou viditelné téměř okamžitě. Během několika minut tak můžete dát sbohem hlubokým vráskám na čele, vráskám u kořene nosu, tzv. mračivkám nebo třeba drobným linkám v oblasti koutků úst. Svěží vzhled vám díky zákroku vydrží po dobu několika měsíců, nejen po návratu z dovolené.

Ošetření zvládnete během pauzy na oběd

mudr polák při ošetření vrásek botulotoxinem

Jak aplikace probíhá?

Nemusíte se ničeho obávat. V ordinaci vás čekají naši milí lékaři, kteří vám vše vysvětlí a rádi odpoví na vaše dotazy. Příjemné prostředí RP CLINIC navodí nezapomenutelnou atmosféru. Odstraňování vrásek se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem.

 • symbol konzultace rozhovoru

  V ordinaci RP CLINIC v Praze vás přivítají naši milí lékaři, kteří vám průběh zákroku nejprve vysvětlí a rádi zodpoví vaše dotazy. Je pro nás důležité, abyste se v prostředí kliniky cítili pohodlně, bezpečně a odcházeli s pocitem maximální péče.

 • symbol čištění a dezinfekce

  Před samotnou aplikací botulopreparátu lékař ošetřovanou oblast nejprve důkladně prohlédne a vydezinfikuje. Zákrok je sice bezbolestný, pro váš klid a pohodlí je však možné použít i lokální anestezii.

 • symbol anestezie umrtvení a injekce

  Lékař poté provede jemné vpichy do svalů pod kůží, při kterých nejspíš ucítíte jen mírný tlak.

 • symbol konzultace a rozhovoru

  Po aplikaci účinné látky vám lékař poradí, jak se o svou pleť v následujících dnech starat, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Hned po zákroku doporučujeme omezit fyzickou námahu, jinak se můžete bez obav vrátit k běžným činnostem.

 • symbol opakování a pokračování kulatá šipka

  Efekt vydrží zhruba 6–10 měsíců, poté je vhodné zákrok opakovat. Interval aplikací záleží na individuálních potřebách a přáních každého klienta. Naši odborníci s vámi rádi zkonzultují, jak často ošetření podstupovat, aby vás pohled do zrcadla těšil co nejdéle.

rezervujte si svůj termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jednoduchý a bezbolestný zákrok

Samotná aplikace botulopreparátu je poměrně jednoduchá a rychlá procedura, která se často používá k odstranění vrásek a jemných linek na obličeji. Jedná se o bezbolestný postup, který je prováděn našimi zkušenými odborníky v oblasti estetické medicíny. Botulopreparát blokuje nervové signály, které řídí svaly obličeje, což umožňuje snížení svalové aktivity a tím i snížení vrásek a jemných linek.

Procedura je velmi bezpečná a ověřená, protože botulopreparát je používán již po mnoho let a je dnes jedním z nejpopulárnějších estetických zákroků vůbec. Výsledky jsou obvykle viditelné do několika dnů po aplikaci a mohou trvat až několik měsíců. Pokud se rozhodnete pro tuto proceduru, naši špičkoví odborníci z teamu MUDr. Věry Terzijské Vám rádi poradí, jaká procedura bude mít nejlepší výsledek.

Pro koho je vyhlazení vrásek vhodné?

Zkušenosti klientek před/po aplikaci botulopreparátu

Odstranění vrásek na čele

ošetření vrásek na čele botulotoxinem

Lucie už dlouho trpěla svými výraznými vráskami na čele. Zkoušela různé krémy a pleťové masky, ale nic nepomáhalo. Cítila se nejistá a nespokojená s tím, jak vypadá. Nakonec se rozhodla pro ošetření botulopreparátem v RP CLINIC, kde jí lékař vysvětlil celý proces a provedl aplikaci injekce. Ošetření bylo rychlé a bezbolestné, a už za pár dní se Lucie mohla radovat z hladkého a mladistvého vzhledu svého čela. Byla nadšená z výsledků a cítila se sebevědoměji než kdy předtím.

Zjemnění vrásčitého čela

ošetření čela botulotoxinem čelo před a po

Jana si všimla, že její pokožka začíná rychleji stárnout, když jí bylo třicet pět. Zpočátku si s tím nevěděla rady a cítila se frustrovaná z prohlubujících se vrásek na čele a v okolo očí. Rozhodla se tedy pro ošetření botulopreparátem v RP CLINIC, kde jí lékař vysvětlil, jak ošetření probíhá. Již za pár dnů si Jana všimla rozdílu v hladkosti a pevnosti své pokožky. S výsledkem byla nadmíru spokojená a mohla se vrátit ke svému každodennímu životu s větší sebevědomím a pocitem mladistvého vzhledu.

Nesymetrické rty? Žádný problém.

před a po úpravy rtů

Paní Věra se vždycky cítila trochu nejistá kvůli svým nesymetrickým rtům a nevěděla, že tenhle problém jde hravě vyřešit. Lékař jí vysvětlil, že botulopreparát může být použit nejen k nápravě vrásek, ale také k vyřešení nesymetrického tvaru rtů. Po aplikaci injekce si Věra všimla okamžitého rozdílu v symetrii svých rtů. Výsledek posuďte sami.

Vyhlazení hlubokých vrásek kolem úst

před a po ošetření rtů botulotoxinem

Iva vždy tvrdila, že věk je jen číslo a že se nemusí smířit s projevy stárnutí. Když si všimla výrazných vrásek kolem úst, rozhodla se navštívit RP CLINIC, kde lékaři používají kombinaci moderních metod pro dosažení optimálních výsledků. Jednou z těchto metod bylo použití botulopreparátu k odstranění vrásek kolem úst. Po ošetření se Iva rychle vrátila do svého každodenního života, ale s novým a omlazeným vzhledem.

Žvýkací svaly ovlivňují nejen tvar čelisti

před a po ošetření brady botulotoxinem a výplněmi

Andrea se vždycky trápila se skřípáním zubů v noci. Dokonce si i poškodila sklovinu a rušila tím svého partnera ze spaní. Když se rozhodla navštívit kliniku, lékaři jí řekli, že mohou použít botulopreparát k uvolnění svalů v oblasti čelisti. Po ošetření si Andrea všimla okamžitého rozdílu. Už se nebála, že bude rušit svého partnera ze spaní a cítila se mnohem lépe, protože si nesedřela zuby.

Důvěřuje nám i modelka a česká miss Lucie Šlégrová

modelka lucie šlégrová se usmívá při ošetření v rp clinic

Lucie Šlégrová, modelka a bývalá Miss ČR, je jedním z našich spokojených dlouholetých klientů. Paní doktorka Terzijská, naše vysoce kvalifikovaná estetická dermatoložka, si získala důvěru Lucie nejen svými bezchybnými referencemi, ale také svým vlastním úchvatným vzhledem.

‚‚Nejvíce si cením profesionality, diskrétnosti a osobního vztahu s paní doktorkou. Procedury, které jsem absolovala, měly okamžitý efekt přetrvávající mnoho měsíců.‘‘

Lucie hledala odborníka, který by pečoval o její nádhernou pleť, a našla ho právě u nás. Nechte se inspirovat jejím příběhem a přijďte si splnit své sny do RP CLINIC.

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy. V našem ceníku najdete celou řadu variant zákroků a můžete si tak zvolit to nejlepší řešení pro vaše potřeby. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru.

Konzultace s lékařem1

1.500 Kč

Ošetření oblasti mezi obočím

4.000 Kč

Celé čelo

7.000 Kč

Vrásky kolem očí

3.500 Kč

Celé čelo + oči

10.500 Kč

Brada + koutky

2.000 Kč

Žvýkací sval / masseter

7.000 Kč

1Při absolvování libovolné procedury vám konzutaci s lékařem nebudeme účtovat.

objednejte se na termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

dermální výplněplazmaterapie pletimezoterapiemedical microneedlinghloubkový Skinbooster

Nejspíše řešíte...

anti – agingvrásčitou pleť

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulotoxinu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Simona Tivadar
korektivní dermatoložka

Je lékařkou, která spojuje odbornou excelenci s lidským přístupem, a poskytuje klientům komplexní péči s ohledem na jejich individuální potřeby. Její profesionální přístup k pacientům vytváří důvěru a pohodu, což je v oblasti dermatologie klíčové.

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulotoxin, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.