dERMATOLOGIE

Stárnutí, životní styl, buněčné změny i nadměrné opalování, to vše má na zdraví naší kůže významný vliv. Vyberte si ze široké škály zákroků z oblasti estetické a korektivní dermatologie. Pomocí nejvýkonnějších přístrojů a vždy s osobním přístupem vám pomůžeme vyřešit či včas odhalit nežádoucí projevy na kůži, které mohou mít negativní dopad nejen na vaše zdraví, ale také duševní pohodu.

objednat se na vstupní konzultaci
tlačítko domů ikona homepage
Dermatologie

Dermatologie | kožní Praha

Nejčastější problémy, které řešíte:

Nejste si jistí, které ošetření zvolit?

Trápí vás nějaké dermatologické obtíže, ale nedokážete odhadnout, které ošetření je pro vás vhodné? Stačí vyplnit objednávkový formulář, anebo si domluvit termín osobní konzultace telefonicky. Rádi vám doporučíme léčebný plán na míru.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

Proč dermatologie RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

mimořádná péče v luxusních prostorách

Nadstandardní péče v kombinaci s esteticky příjemným prostředím je jedním z důvodů, proč se se k nám klienti tak rádi vrací. Většina z nich si cení individuálního přístupu i touhy skutečně pomoci.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

Šetrné a bezbolestné ošetření

Zákroky provádíme s maximální šetrností a precizností, ať už se jedná o kontrolu znamének, odstranění nejrůznější projevů na kůži nebo korekci jizev.

ikona zubního křesla značící péči

Moderní vybavení a nejvýkonnější přístroje

K efektivitě ošetření přispívá také moderní zázemí kliniky, které je vybaveno nejvýkonnějšími lasery na trhu. Ty nám umožňují léčit s co nejmenším zásahem do kůže a zkrátit tak dobu hojení na minimum.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

ELITNÍ
TÝM
LÉKAŘŮ

Pečovat o vás budou ti nejlepší specialisté z oboru, za jejichž znalostmi a know-how stojí uznávaná lékařka MUDr. Věra Terzijská. Spolu se svým týmem, se neustále vzdělávají, aplikují světové trendy v dermatologii a učí se od nich i konkurence.

vyzkoušejte

Nejoblíbenější procedury

Kontrola znamének dermatoskopem

Rakovina kůže patří k 6.nejčastějšímu nádorovému onemocnění. Získejte jistotu, že vás znaménka neohrožují a nechte si je bezbolestně a rychle vyšetřit. Nezanedbejte prevenci, která vám může zachránit život. Vyšetření zvládnete během chvilky.

ke kontrole znamének

Odstranění pigmentací
| IPL laser

Zbavte se pigmentových skvrn na obličeji, dekoltu, krku či rukou účinně a bezbolestně pomocí nejvýkonnějšího laseru na trhu. Rychlý zákrok, po kterém pokožka zůstane nedotčená a bez tmavých nežádoucích flíčků. Bez potřeby náročné rekonvalescence.

k odstranění pigmentací

Odstranění ochlupení | laserová epilace

Úžasně hladká pokožka každý den? Nejvýkonnější laser na trhu vám zajistí život bez žiletky už po 4 sezeních. Procedura je bezbolestná, šetrná a trvalá. Zbavte se nežádoucích chloupků na jakékoliv části těla.

k odstranění ochlupení

Odstranění červených žilek | laser

Viditelně rozšířené žilky se nejvíce objevují na tvářích, v oblasti nosu či očního okolí. Jednoduchý a rychlý laserový zákrok vás zbaví zarudlé pokožky a sjednotí její tón. Již po prvním sezení mizí 50–70 % žilek.

k odstranění žilek
náš team

Kdo o vás bude pečovat?

Představujeme vám předního estetického dermatologa MUDr. Martina Laše

Pan doktor Laš je absolventem 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde získal titul MUDr. v oboru Všeobecné lékařství. Po ukončení studia získával zkušenosti na kožním oddělení Nemocnice Znojmo, dermatovenerologický kmen ukončil zkouškou na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Komplexní know-how z oboru korektivní a estetické dermatologie mu předává MUDr. Věra Terzijská, další praktické zkušenosti z oboru čerpal i na odborných stážích a kongresech v Londýně, Paříži nebo Istanbulu.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Martin Laš

Elitní team kožních lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Simona Tivadar
dermatoveneroložka

Paní doktorka je uznávanou dermatoveneroložkou s bohatými zkušenostmi z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Absolvovala Univerzitu Komenského v Bratislavě a následně získala specializovanou způsobilost v dermatovenerologii. Klade důraz na neustálý profesní rozvoj a využití nejnovějších znalostí z oboru.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Irina Afanasyeva
korektivní dermatoložka

Paní doktorka Afanasyevová je zkušenou lékařkou s více než deseti lety praxe na Dermatovenerologické klinice FNKV a atestací v oboru s hlubokými znalostmi v dermatologii a venerologii. Její angažovanost v estetické medicíně a spolupráce s Dr. Terzijskou ji činí vyhledávanou lékařkou v oblasti péče o pokožku.

‚‚Zdraví kůže se často podceňuje. objednat se 1× ročně na kontrolu znamének je minimum, které pro sebe můžete udělat.‘‘

MUDr. Veronika Křížková, MBA

CENÍK

I zdravá pokožka má svou cenu

Nejvýkonnější lasery na trhu, špičkoví lékaři z oblasti dermatologie a maximálně bezpečné a ověřené postupy, které pomohly již tisícům klientů. Jedná se o naprostý standard, který se váže ke každé položce v našem ceníku.  V případě zájmu vám rádi sestavíme individuální cenovou nabídku nebo vám doporučíme vhodný zákrok přímo pro vaše potřeby.

Mějte prosím na paměti, že konečnou cenu za ošetření určuje mimo jiné rozsah ošetřované oblasti či množství použitého materiálu, vždy se však cenový plán dozvíte předem.

Konzultace s lékařem (30 min.)
1 500 Kč
Infuzní terapie
Viant
700 Kč
Glutathion
600 Kč
Soluvit
400 Kč
vitamin C
1 200 Kč
Odstranění znamének
klasické
od 1 500 Kč
laserem
od 1 900 Kč
Kontrola znamének
2 500 Kč
objednejte se

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.
více o naší klinice

Prohlédněte si interiér

náhled videa s brožurami na zdi rp clinic
RECENZE

Přidejte se
k našim spokojeným klientům

‚‚Moc děkuji za kontrolu znamének velice příjemnému MUDr. Lašovi!‘‘

miniatura klienta
Petra Špačková

“Nedávno jsem byl v RP Clinic s kožním problémem. Děkuji panu doktorovi, jak se o mě profesionálně a přátelsky postaral. Problém je pryč..”

miniatura klienta c4
Nicolas Frydrych

“Určitě všem mohu doporučit! Recepční velmi milé a ochotné, stejně tak zbylý personál. Prostředí kliniky moc krásné a moderní. Se zákrokem jsem byla spokojená, nemám co vytknout.”

miniatura klienta c2
Teresa Herzogová

“Milé jednání, ochotný personál, profesionální prostředí. Velmi příjemná zkušenost.”

miniatura klienta c5
Monika Petrák

“Tento týden jsem měl první zkušenost s RP Clinic, na kterou jsem dostal doporučení. Podstoupil jsem odstranění znamének a pih, což mě delší dobu trápilo a já nevěděl, co s tím. Rád bych i touto formou poděkoval panu MUDr. Martinu Lašovi za profesionální práci a jeho milý přístup. Výsledek je skvělý a já jsem rád, že jsem se takto rozhodl. Atmosféra v klinice byla velmi přátelská. Rád vyzkouším i další služby kliniky. Vážně super místo.”

miniatura klienta c3
Lukáš Soukup

“Skvělý proklienský přístup😊”

miniatura klienta c6
Barbora Číhalová

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.