akné
a pupínky

Akné je nejčastějším onemocněním kůže, které se netýká pouze dospívajících. I v dospělosti mohou být pupínky na obličeji či zádech nepříjemným estetickým problémem s vážnými dopady na psychiku i vztahy. V boji s akné totiž netrpí pouze pokožka, ale také sebevědomí. Díky široké paletě pleťových terapií a léčebných procedur, jako je například chemický peeling nebo mikrojehličkování vám dokážeme naordinovat léčbu akné přímo namíru. Vsaďte na ucelenou péči o aknózní pleť v rukou předních českých dermatologů a pleťových terapeutů, kteří vám pomohou naplnit touhu po zdravé a čisté pleti.

objednejte se na konzultaci
tlačítko domů ikona homepage
Estetická medicína
Dermatologie
Pleťové terapie a kosmetika
Akné a pupínky

Komplexní péče o aknózní pleť

Akné je onemocnění kůže a jeho léčba může být opravdu náročná, obzvláště chcete-li problém vyřešit vlastními silami. Možná i ve vás se mísí pocit zoufalosti, protože jste již vyzkoušeli veškeré dostupné prostředky i nástroje, ale bez úspěchu. Akné vyžaduje komplexní léčbu, v níž je potřeba zohlednit konkrétní potřeby i aktuální stav pleti. Během úvodní diagnostiky proto nejprve vyhodnotíme, jaký druh akné a v jaké fázi řešíme, a až poté navrhneme optimální skladbu procedur.

Kombinujeme účinná ošetření a medicinské postupy, což nám umožňuje léčbu přesněji zacílit, a především urychlit.

Medical microneedling

Mikrojehličkování nespadá pouze do anti-aging oblasti, ale je vysoce účinným ošetřením i v boji proti akné a jeho následkům. Procedura z oblasti mezoterapie pomocí jemných vpichů obnovuje kvalitu buněk a podoruje hojení. Výsledkem je zářivější a zdravější pleť s méně nedokonalostmi.

Medical microneedling

Povadlá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry a jizvy po akné... to vše jsou znaky stárnutí, stresu nebo hormonální nerovnováhy. Dopřejte pleti potřebnou regeneraci.

k microneedlingu
žena při estetickém ošetření u mudr polák

Chemický peeling

Chemický peeling patří k léty prověřené a bezpečné lékařské metodě, která zlepšuje kvalitu pleti po všech stránkách. Aktivní látky s obsahem AHA a BHA kyselin rozpustí poškozenou vrstvu pleti a vytvoří tak prostor novým buňkám.

Odstranění akné a rozšířených pórů

Po ošetření je pleť zdravá, hladká a perfektně sjednocená. Zázračné kouzlo spočívá v chemickém peelingu, který využívá aktivních kyselin a patří k nejoblíbenějším dermatologickým procedurám napříč věkem i typem pleti.

k chemickému peelingu
mladá žena při kosmetické proceduře

Odstranění jizviček po akné

Ne vždy je po úspěšné porážce akné vyhráno. Jizvy na pokožce nebo zvýšená pigmentace vás může trápit především po doléčení střední až těžší formy akné. Na základě úvodní konzultace a podle potřeb kombinujeme medical microneedling s vysoce výkonným frakčním laserem. Cílem je zahladit nežádoucí jizvičky, zmírnit nerovnosti a sjednotit tón pokožky bez narušení tkáně.

Odstranění jizviček po akné

Akné zanechává šrámy nejen na duši, ale i na pokožce. Jakmile se totiž vymotáte ze začarovaného kruhu pupínků, nevzhledné jizvičky vám začnou připomínat, že utrpení ještě není u konce...

k odstranění jizviček
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Prevence a podpora kvality pleti

Vzhled pleti lze ovlivnit i doplněním těch správných vitamínů a minerálů či blahodárným kyslíkem.

Posilněte imunitu, zlepšete kvalitu vlasů a pokožky

Vitamíny a minerály mají zásadní vliv na kvalitu našich vlasů, kožní problémy i imunitní systém. Tou nejspolehlivější formou, jak tělu rychle dodat látky, které potřebuje, jsou infuzní terapie.

k infuzím
mladá žena si užívá infuzi v pohodlném křesle

Kyslíková terapie na dýchací obtíže, stres, migrény

Kyslík očišťuje plíce i celý organismus, podporuje imunitu a zvyšuje energii i psychickou pohodu. Zjistěte, čím vám oxygenoterapie prospěje a proč ji zařadit i jako prevenci.

ke kyslíkové terapii
mladá s žena s hadičkami v nose při kyslíkové terapii

Jaké jsou druhy akné?

Jaké formy akné známe?

Spolehněte se na odborníky

Ať už vás trápí mírnější či těžší forma akné, nebojte se obrátit na odborníky, kteří vám pomohou dosáhnout zdravější a krásnější pleti. I vstupní konzultace může být novým začátkem.

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

Co ovlivňuje tvorbu akné?

Akné může mít mnoho příčin a velmi často jde o odraz toho, co se děje uvnitř těla. Zvýšená produkce některých hormonů, ať už v období puberty nebo těhotenství, může vést k abnormální tvorbě kožního mazu. S bezchybnou pletí se tím pádem mnohdy loučí i ženy, které akné nikdy neměly, přičemž potíže s pletí mohou nastat i po vysazení hormonální antikoncepce. Jaké další faktory se mohou podílet na přítomnosti akné?

Poradíme vám, jak pečovat o aknózní pleť

Ačkoliv některá doporučení tvrdí opak, aknózní pleti příliš nesvědčí ani opalování, ani nadměrné vysušení přípravky s vysokým obsahem alkoholu. Setkat se lze i s dalším extrémem, který říká, že mastná pokožka se sklonem k tvorbě pupínku potřebuje ještě více "promastit". Vzhledem k tomu, že neexistuje jen jeden typ akné, je více než žádoucí přistupovat ke každé pleti individuálně. V RP CLINIC vám nejen sestavíme léčebný plán, ale současně vám naši zkušení dermatologové či pleťoví terapeuté předají mnoho tipů týkajících se domácí péče a vhodných kosmetických přípravků.

objednejte se na konzultaci

Proč RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

mimořádná péče v luxusních prostorách

Nadstandardní péče, diskrétnost i přátelský přístup jsou jedny z mnoha důvodů, proč se se k nám klienti rádi vrací.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

DŮRAZ NA
PŘIROZENOST
A OSOBITOST

Umíme vyslechnout vaše přání, ale zároveň zdůraznit vaši přirozenou krásu.

ikona zubního křesla značící péči

MODERNÍ
VYBAVENÍ
KLINIKY

Dosahovat viditelných a účinných výsledků by nebylo možné bez moderních technologií a špičkově vybaveného zázemí.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

ELITNÍ
TÝM
LÉKAŘŮ

Pečovat o vás budou ti nejlepší lékaři z oboru, za jejichž znalostmi a know-how stojí vedoucí lékařka MUDr. Věra Terzijská.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita