Plné a smyslné rty i bez konturky? Kyselina hyaluronová je zvětší přirozeně a okamžitě

Šťavnaté a plné rty jsou fenoménem dnešní doby, i když v mnoha kulturách platí za symbol ženskosti a smyslnosti už po staletí. Chcete se i vy cítit sebevědoměji a konečně hrdě nosit rty, které nezmění vaše rysy, ale naopak je vylepší? Přesně takové rty vám pomůžeme vytvořit, a to díky bezbolestné proceduře, která má okamžité výsledky.
Získejte plné a přirozené rty

Úzké, malé nebo asymetrické rty už vás nemusí trápit

Možná jsou příliš úzké, nepravidelné nebo vám připadají jako dvě nevýrazné čárky. Pro někoho zanedbatelný nedostatek, vy ale víte, že touha po změně není pouze chvilkový rozmar. A zda jste se inspirovaly na Instagramu, u kamarádky nebo v módním časopise? Na tom nesejde. Každá žena si zaslouží stát se svým vlastním ideálem krásy.

Ať už je důvod jakýkoliv, tenké rty mohou ovlivnit váš vzhled a způsobit nepříjemné komplexy. Není to ale škoda? Od rtů, po kterých toužíte, vás dělí jeden jednoduchý krok: vyplnění rtů kyselinou hyaluronovou. Bezpečná a účinná metoda, díky jejímž účinkům mohou být i vaše rty přirozeně atraktivnější nebo symetričtější. 

Buďte krásnější s plnými rty

100 % bezpečné a certifikované výplně

Bez zdravotních rizik a nejistot.

Odborná aplikace zkušenými lékaři

Jsme školícím centrem v oblasti výplní

Zlepšení sebevědomí a atraktivity

Přestanete trpět pro nedokonalosti

Nyní neopakovatelná letní cena

10 500 Kč

8 500 Kč

Platí pro prvních 30 objednaných žen.

Zvětšení a modelace rtů kyselinou hyaluronovou

K výplním rtům používáme kyselinu hyaluronovou, látku, kterou vaše tělo dobře zná. Ve světě estetické medicíny má své nezastupitelné místo – hydratuje, dodává objem povadlým konturám a vyhlazuje vrásky. Její výhodou jsou téměř nulové alergické reakce a žádné vedlejší účinky. Pracujeme s výplněmi značek Restylane, Juvederm, Teosyal, Neuvia nebo Stylage, které vynikají špičkovou kvalitou a jsou maximálně bezpečné.

‚‚Kyselina hyaluronová se do rtů znecitlivěných krémem vpravuje tenkou kanylkou, takže pravděpodobnost, že vás krátký vpich bude bolet, je velmi malá.‘‘

MUDr. Lucie Polák, estetická dermatoložka

Proč je výplň rtů kyselinou hyaluronovou tak oblíbená?

Fotky před a po zvětšení rtů

před
po
před
po
před
po
před
po
před
po
před
po
před
po
před
po

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

I plné a šťavnaté rty mohou vypadat přirozeně

Výplně a modelace rtů pomocí kyseliny hyaluronové dnes patří k nejpopulárnějším estetickým procedurám, o to větší váhu má výběr správné kliniky s odborníky, kteří ví, co dělají. Zrovna u rtů je hranice mezi krásou a přehnaností velmi tenká. Ať už k nám na kliniku přijde mladá slečna nebo žena v letech, rádi jí splníme jakýkoliv požadavek, vždy ale dbáme na přirozenost.

‚‚Cílem je, aby klientka odcházela se rty, které vypadají, jako by byly její pýchou odjakživa. Někdy stačí jemné dorovnání asymetrie horního nebo spodního rtu, jindy je žádoucí rty konturovat po celém objemu.‘‘

MUDr. Denisa Vašková, estetická lékařka RP CLINIC

Kolik ml kyseliny hyaluronové je do rtů tak akorát?

Aplikované množství kyseliny hyaluronové je u každého individuální, nejčastěji se pohybuje v rozmezí 0,5 ml až 1 ml. V případě velmi drobných rtů to může být i o něco více, pak vám obvykle doporučíme aplikaci rozfázovat do více návštěv. Ideální čas na doplnění se může u každé klientky různit, v tomto ohledu se proto vyplatí řídit svými pocity a přijít, jakmile se vám rty přestanou líbit.

Cena – kolik stojí zvětšení rtů?

Cena zákroku se liší podle množství aplikované výplně. K docílení kýženého výsledku obvykle stačí 1 ml kyseliny hyaluronové, který u nás stojí 10 500 Kč, nyní si můžete nové rty nadělit za letní cenu 8 500 Kč (platí pro prvních 30 žen). 

Proč svěřit své rty do péče lékařů RP CLINIC?

V RP CLINIC jsme pomohly již stovkám žen získat plnější a svůdnější rty pomocí zvětšení kyselinou hyaluronovou. Naše zkušené lékařky se postarají o to, aby výsledný efekt byl přirozený a slušel vašemu obličeji. 

Jak probíhá aplikace výplně do rtů v RP CLINIC?

 • symbol konzultace rozhovoru

  Každá výplň rtů začíná konzultací. Po zjištění anamnézy se s vámi pobavíme o tom, co vás na rtech trápí, jaké jsou vaše představy a jak jich můžeme docílit. Zjistíte, jak výplně fungují a máte možnost se ošetřujícího lékaře nebo lékařky na cokoliv zeptat.

 • symbol čištění a dezinfekce

  Dále oblast rtů znecitlivíme pomocí anestetického krému Emla a necháme ho cca 30 minut působit.

 • symbol anestezie umrtvení a injekce

  Následuje aplikace výplně. Krátkým a poměrně rychlým vpichem kyseliny hyaluronové rty postupně modelujeme do požadovaného tvaru/objemu. Většina pacientek bolest téměř necítí, ale samozřejmě přiznáváme, že na světě existují příjemnější činnosti.

 • symbol konzultace a rozhovoru

  Rty jsou plnější bezprostředně po zákroku, výsledný tvar ale získají až po pár dnech a úplném zhojení. Pokud se objeví nepatrný otok nebo modřinka, je to přechodný jev, který maximálně do týdne zmizí.

Získejte plné a přirozené rty+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Péče o rty po aplikaci výplně

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.
RECENZE

Podívejte se, co říkají klientky RP CLINIC

‚‚Byla jsem na výplni rtů u paní doktorky Vaškové a jsem velmi spokojená. Rty vypadají přirozeně a celkově bych chtěla pochválit práci a péči paní doktorky.‘‘

miniatura klienta
Monika Vajsochrová

‚‚Dobrý den, byla jsem na korekci rtů u paní MDDr. Kateřiny Petrů. Přístup paní doktorky i sestřičky byl perfektní. Se rty jsem nad očekávání spokojená. Chtěla bych touto cestou paní doktorce moc poděkovat.‘‘

miniatura klienta c2
Sabina Vávrová

‚‚Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Petrů, která mi pomohla s mým problémem nepravidelného rtu. Nešlo mi o zvětšení rtu, ale o srovnání nepravidelnosti. Moc děkuji za krásný výsledek.‘‘

miniatura klienta c3
Michaela Francová
Získejte plné a přirozené rty+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Kauzy nepovedených rtů: Na co si dát pozor?

S poptávkou roste nabídka, a míst, kde vám na počkání vykouzlí větší rty, přibývá. Spolu s tím stoupá také riziko komplikací, které mohou nastat v případě, že lékař není kvalifikovaný, nezná anatomii obličeje nebo neodhadne množství aplikované látky a rty tzv. „přepíchne“. 

Samotná kyselina hyaluronová způsobuje alergickou reakci (například svědění nebo zarudnutí) jen výjimečně, je to tedy především neodborná aplikace, která vede ke komplikacím, jako jsou deformace rtů, otoky nebo „kačeří rty“. Mnoho žen pak ve snaze ušetřit odchází z kosmetických salonů s nepovedenými rty, neustupujícími otoky a nešťastným výrazem.

Nelíbí se vám vaše současné rty? Přijďte k nám na korekci

I ten nejnešťastnější úsměv dokážeme v RP CLINIC napravit. Rádi vám provedeme korekci rtů a dáme do pořádku vše, co jinde zanedbali. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou. 

Trendy ve zvětšování rtů

Čím dál více žen chápe, že méně je někdy více a rády si nechají poradit, jaké množství výplně bude vzhledem k proporcím jejich tváře nejvhodnější. I zvětšování rtů však podléhá trendům a obzvláště sociální sítě je v posledních letech zrcadlí.

Russian lips

Říká vám něco pojem russian lips? Jedná se o techniku, kdy se rty tvarují do pravidelného srdíčka. Oproti klasické metodě se kyselina hyaluronová do rtů vpravuje vertikálně od středu až po kontury, čímž koncentruje objem více uprostřed. 

Lehká hydratace/refresh rtů

Oblíbená je také hydratace rtů, při níž se rty pouze osvěží malým množstvím kyseliny hyaluronové pro co nejpřirozenější výsledek. Vrásčitější a povadlejší rty jsou přirozeným znakem stárnutí a refresh rtů jim znovu dodá mladistvější ráz.

Botox rtů/lip flip

Méně rozšířený zákrok a alternativa lip fillerů je tzv. lip flip. Ten těží z účinků botulotoxinu, kdy se malá dávka látky aplikuje pod horní ret. Tím se uvolní část svalů rtu, který působí plnějším dojmem. 

Získejte plné a přirozené rty+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulopreparátu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Simona Tivadar
korektivní dermatoložka

Je lékařkou, která spojuje odbornou excelenci s lidským přístupem, a poskytuje klientům komplexní péči s ohledem na jejich individuální potřeby. Její profesionální přístup k pacientům vytváří důvěru a pohodu, což je v oblasti dermatologie klíčové.

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulopreparát, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Na co se nás nejčastěji ptáte ohledně zvětšení rtů?

Kolik stojí zvětšení rtů?

Cena se odvíjí od množství použité výplně – ošetření 1 ml kyseliny hyaluronové, který pro požadovaný efekt obvykle stačí, stojí 10 500 Kč. Nyní krásnější rty získáte za letní cenu 8 500 Kč (platí pro prvních 30 žen). 

Jak dlouho mi rty vydrží?

U každého se délka výdrže liší, nicméně krásnější rty si budete užívat zhruba 6–12 měsíců. Během té doby se kyselina hyaluronová postupně vstřebá do těla, až efekt zcela odezní. Poté doporučujeme aplikaci zopakovat. 

Opravujete také nepovedené rty z jiné kliniky?

Ano, provádíme jak korekce rtů, kdy rty upravíme podle vašich představ, případně výplň pomocí hylázy můžeme zcela rozpustit. 

Mám strach z jehel. Bude vpich při zákroku bolet?

Nemusíte se bát – anestetický krém sníží případné nepohodlí na úplné minimum. Vpich tenkou kanylkou tak budete vnímat spíše jako tlak, který i přes nižší práh bolesti bez obav zvládnete. 

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.