O nás – RP CLINIC

Postaráme se o vaše zdraví i krásu v centru Prahy. Estetická péče, kožní lékařství, stomatologie, ale i pleťové terapie, kosmetika nebo infuze.
rezervujte si svůj termín

Moderní klinika v samém srdci Prahy

Jsme moderní klinika estetické dermatologie a stomatologie v centru Prahy. Nacházíme se v nových, designových prostorách hned vedle OC Palladium, jen pár set metrů od stanice metra Náměstí Republiky, kam jsme se přesunuli z Helénské ulice na Vinohradech. Bezbariérový přístup i výtah je u nás samozřejmostí. Nejlépe se k nám dostanete autem (můžete využít možnosti parkování přímo na parkovišti OC Palladium) nebo metrem se skvělou dostupností linky B.

Více než 12 let pečujeme o vaši spokojenost i zdraví

Již více než 12 let pomáháme lidem najít cestu k vlastní spokojenosti i zdraví. Právě s tímto záměrem za námi klienti ochotně dojíždějí nejen z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Za oponou věrné klientely stojí především tým lékařů s nadstandardním vzděláním a praxí včele s MUDr. Věrou Terzijskou v oblasti estetiky a pleťových terapií, a MUDr. Imrichem Bajzou v oddělení zubní péče.

Svěřte svůj vzhled i zdraví do rukou těch nejpovolanějších

Naše klinika je školícím centrem v oblasti dermálních fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. O váš vzhled se postarají estetičtí lékaři s prestižní zahraniční praxí – někteří z nich se dokonce mohou pochlubit stáží u světových ikon, jako je Dr.Simon Ourian, mezi jehož klientelu patří i slavná rodina Kardashian-Jenner či modelky Victoria’s Secret. Za zmínku také stojí anglická univerzita Royal College of Surgeons, která se mimo jiné vyjímá ve vzdělání některých našich zubních lékařů.

Kdo o vás bude pečovat?

Tým RP CLINIC je sestavený velmi pečlivě, tak, abychom mohli zaručit výsledky ošetření i vřelý přístup k pacientům. Cítit se lépe vám pomůže celkem 26 lékařů a specialistů, kteří:

·      Se neustále vzdělávají, absolvují specializační kurzy a nebojí se inovací.
·      Se účastní zahraničních odborných kongresů a sami na nich i přednáší.
·      Předávají své know-how budoucím lékařům na lékařských fakultách.
·      Mají na kontě stovky odborných publikací a článků.
·      Jsou vzorem pro své kolegy v týmu i konkurenci.

Moderní zázemí i nejnovější technologie

Špičkové technologie i přístroje jsou nedílnou součástí naší práce. Využíváme to nejlepší dostupné vybavení, ať už je řeč o nejvýkonnějším laseru současnosti Fotona SP Dynamis Pro nebo výkonných zubních mikroskopech.

RP CLINIC v číslech

·      Věří nám více než 20 tisíc klientů.

·      96,7 % klientů je s výsledky ošetření i přístupem maximálně spokojených.

·      4,8 z 5 hvězdiček je Google hodnocení, které nás nesmírně těší.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Tým RP CLINIC