Pleťové terapie a kosmetika

Unavená pleť bez jasu, nekončící trable s akné, nebo jen touha dopřát své pleti restart, který si zaslouží? Objevte svět našich kosmetických rituálů, které vaši pokožku probudí znovu k životu a pomohou ji zářit. Sadu kosmetických ošetření jsme vyvinuli na míru různým typům pleti – od suché přes citlivou až po problematickou. S využitím šetrných a účinných technik jsme vytvořili místo, kde se potkává relaxace spolu s účinným řešením nedokonalostí. Místo, v němž myslíme na ženy stejně tak, jako na muže.

chci krásnější pleŤ
tlačítko domů ikona homepage
Pleťové terapie a kosmetika

Pleťové terapie a kosmetika Praha

Nejčastější problémy, které řešíte:
vyzkoušejte

Nejoblíbenější pleťové a kosmetické procedury

Hloubkové
čištění pleti

90 minutový kosmetický rituál s mechanickým hloubkovým čištěním pleti, přizpůsobený vašim individuálním potřebám. Pleť září čistotou, je hladší a revitalizovaná. Procedura je ideální pro mastnou pleť s rozšířenými póry.

k hloubkovému čištění pleti

Povadlá pleť | Medical
Microneedling

Trápí vás povadlá pleť, počínající vrásky či jizvičky po akné? Dopřejte své pleti regeneraci s minimálním zásahem do kůže. Účinná metoda omlazení pleti, kterou zvládnete za 30 minut a její efekt si okamžitě oblíbíte.

k oživení pleti

Chemický peeling | oživení pleti

Po ošetření je pleť zdravá, hladká a perfektně sjednocená. Chemický peeling využívá aktivních kyselin a patří k nejoblíbenějším dermatologickým procedurám napříč věkem i typem pleti. Obzvláště ji ocení lidé s problematickou pletí se sklony k akné.

k pleťovému peelingu

Mezoterapie |
hydratace pleti

Objevte jednu z nejoblíbenějších anti-aging procedur. Mezoterapie využívá aktivní látky a vitamíny, které zlepšují kvalitu pleti, regenerují ji, a to s minimálním zásahem do kůže. Procedura účinně řeší jemné vrásky i další nedokonalosti a hodí se jak pro ženy, tak pro muže v každém věku.

k mezoterapii

Další pleťová a kosmetická ošetření

Proč kosmetika v RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

mimořádná péče v luxusních prostorách

Individuální přístup nám umožňuje vytvářet atmosféru, kde se každý cítí bezpečně a pohodlně. Ošetření sestavujeme s přihlédnutím k odlišným potřebám pleti a hýčkáme si jak ženy, tak i muže.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

Viditelné a dlouhodobé výsledky

Naše kosmetické specialistky staví na zkušenostech a mimořádné odbornosti. Díky úzké spolupráci s dermatology a pleťovými terapeutkami mohou ošetření navrhnout tak, aby přinášelo dlouhodobé výsledky.

ikona zubního křesla značící péči

moderní
přístrojové
vybavení

Kromě šikovných rukou našich kosmetiček se o blaho a krásu vaší pleti postarají také speciální galvanické a ultrazvukové přístroje, které ji šetrně, avšak účinně čistí, vyhlazují a projasňují.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

Unikátní
kosmetika
s peptidy

Pracujeme s kvalitní korejskou kosmetikou, která dokáže zázraky i v hlubších vrstvách pokožky. Pomocí peptidů, proteinů, vitamínů či kyselin zlepšuje kvalitu pleti, a to bez chemie a čistě na základě látek tělu vlastních.

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1.500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, máte konzultaci úplně zdarma.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.
náš team

Kdo o vás bude pečovat?

Elitní team specialistů
RP CLINIC

mudr martin laš
Mgr. Michaela Olexová
pleťová terapeutka

Michaela je absolventkou buněčné biologie a imunologie Přírodovědecké fakulty UK v Praze s letitou praxí ve školící společnosti pro mezoterapie a pleťové terapie. Má na starosti rozvoj v oblasti anti-aging pleťových ošetření, je certifikovanou specialistkou pro mezoterapie a pleťové terapie.

mudr veronika krizkova
Mgr. Helena Solaříková
pleťová terapeutka

Je vyškolenou specialistkou na kosmetické služby s letitou praxí vedení vlastního kosmetického salónu. Je certifikována pro odborné pleťové terapie. Helena je velmi empatická a snaží se porozumět potřebám klientů a vyjít jim maximálně vstříc při doporučení a volbě vhodné procedury.

mudr jana brazdova
Michaela Kalhousová
kosmetička

Míša je absolventkou nespočtu kurzů zaměřených nejen na kosmetiku, tělové terapie, ale také na porušování integrity kůže. Absolvovala extenzivní trénink pod vedením špičkových specialistů v oboru estetické medicíny a tělových terapií za jediným cílem: pomoci vám se cítit lépe a vaší pokožce ulevit od všech potíží.

CENÍK

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny a pleťových procedur, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie, nejnovější postupy a kvalitní certifikované přípravky. Z různých cenových variant i typů ošetření si můžete zvolit takové řešení, které naplní vaše představy. 

Mějte prosím na paměti, že ke každému klientovi přistupujeme individuálně respektujeme jeho jedinečnost i přání. Cenu ošetření ovlivňuje řada faktorů, například skutečná velikost ošetřované oblasti, množství použitého materiálu nebo potřeba znecitlivění. Zakládáme si na naprosté transparentnosti, a proto se konečnou cenu ošetření dozvíte vždy ještě před zákrokem.  

V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru nebo vám doporučíme vhodnou proceduru.

Chemický peeling
TCA
3 000 Kč
TCA s Phenolem
3 500 Kč
GA, AZA, Phytic Easy
1 400 Kč
SA, JR, MA, Hands
1 600 Kč
Retinol, Oenante, TMC, BioRePeel
2 000 Kč
kombinace peelingu
2 500 Kč
Carbon peel mask
2 900 Kč
VMetal Mask
2 900 Kč
Infuzní terapie
viant
700 Kč
glutathion
600 Kč
magnesium
300 Kč
soluvit
400 Kč
citicoline
400 Kč
objednejte se

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.
více o naší klinice

Prohlédněte si interiér

náhled videa s brožurami na zdi rp clinic
RECENZE

Přidejte se
k našim spokojeným klientům

‚‚Určitě všem mohu doporučit! Recepční velmi milé a ochotné, stejně tak zbylý personál. Prostředí kliniky moc krásné a moderní. Se zákrokem jsem byla spokojená, nemám co vytknout.‘‘

miniatura klienta
Teresa Herzogová

“Pravidelně chodím na pánskou kosmetiku k Míše Kalhousové a jsem velice spokojený. Vnímám to, že čím dříve se o sebe začnu starat, tím lépe. Děkuji Míše, že se o mě stará. :-)”

miniatura klienta c4
Roman Soukup

“Jsem velmi spokojená se službami pleťové terapie poskytovanými paní Mgr. Helenou Solaříkovou. Jedná se o nadmíru pečlivou osobu, s citlivým přístupem, která se mi vždy plně věnuje, objasní mi prováděné úkony, je milá, příjemná a ochotně mi se vším, co se týče péče o pleť, poradí.”

miniatura klienta c2
Iveta Matajova

“Na klinice jsem absolvovala hydrataci pleti Skinbooster a jsem nadšená. Byl to můj první omlazující zákrok, a každému, kdo už na sobě pociťuje první vrásky a zároveň nechce podstupovat nic zbytečně složitého, bych ho doporučila. Efekt na pleti je asi takový, jako když jste poslední půl rok jen odpočívali :-).”

miniatura klienta c5
Jana Brücknerová

“Vynikající ošetření u Mgr.Heleny Solaříkové!!!!Vřele doporučuji.”

miniatura klienta c3
Roman Andrys

“Kliniku jsem navštívila již po několikáté a mohu jen doporučit. Celý personál moc milý, ochotný a hlavně lidský. Také prostředí kliniky je velmi čisté a příjemné. Se zákrokem jsem nanejvýš spokojená. Ráda se sem vždy vracím :) Moc Vám děkuji.”

miniatura klienta c6
Anna Dopitová

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.