ucpané
a rozšířené póry

Ucpané a rozšířené póry jsou běžným a frustrujícím problémem, který může vést k akné, ztrátě pružnosti pleti a celkově matnému vzhledu. Tento stav je často způsoben nahromaděním mazu, nečistot a odumřelých kožních buněk, což může být zhoršeno špatnou stravou, stresem a nedostatečnou péčí o pleť. Je důležité tento problém řešit, protože nejen ovlivňuje vzhled vaší pleti, ale může také vést k dalším komplikacím, jako je zánět a infekce. Objednejte se k nám a zatočte s ucpanými a rozšířenými póry.

objednejte se na konzultaci

Medical microneedling

Povadlá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry a jizvy po akné... to vše jsou znaky stárnutí, stresu nebo hormonální nerovnováhy. Dopřejte pleti potřebnou regeneraci.

k microneedlingu
žena při estetickém ošetření u mudr polák

Odstranění akné a rozšířených pórů

Po ošetření je pleť zdravá, hladká a perfektně sjednocená. Zázračné kouzlo spočívá v chemickém peelingu, který využívá aktivních kyselin a patří k nejoblíbenějším dermatologickým procedurám napříč věkem i typem pleti.

k chemickému peelingu
mladá žena při kosmetické proceduře

Kyslíková terapie na dýchací obtíže, stres, migrény

Kyslík očišťuje plíce i celý organismus, podporuje imunitu a zvyšuje energii i psychickou pohodu. Zjistěte, čím vám oxygenoterapie prospěje a proč ji zařadit i jako prevenci.

ke kyslíkové terapii
mladá s žena s hadičkami v nose při kyslíkové terapii