Bojujete s akné či rozšířenými póry? Chemický peeling pleť okamžitě zregeneruje a projasní

Akné, pozánětlivé hyperpigmentace i viditelně zvětšené póry, jsou jasnými indikátory, že pleti něco chybí, nebo naopak přebývá. A teď si představte, že tyto nedokonalosti včetně jemných vrásek během 30 minut zmizí a vaše pleť se od základů obnoví – je zdravá, hladká a perfektně sjednocená. Zázračné kouzlo spočívá v chemickém peelingu, který využívá aktivních kyselin a patří k nejoblíbenějším dermatologickým procedurám napříč věkem i typem pleti.
rezervujte si svůj termín

Každý, kdo někdy bojoval s problematickou pletí, ví, jak vysilující je neustálé zkoušení nových produktů a doufání, že tentokrát se skutečně něco změní. U většiny dospívajících jde o běžný jev doprovázející pubertální období, jenže když tyto problémy přetrvávají i v dospělosti, vždy je důležité nejprve zjistit, co za nimi stojí.

Za problematickou pleť mohou hormony, stres i nevhodná péče

Příčinou nežádoucích pupínků či ucpaných pórů mohou být hormonální změny, stres, či nevhodná kosmetická péče, stejně tak bývá stav pleti výsledkem toho, jak se stravujeme a jak žijeme. Další fáze vyžaduje řešení, které pokožku uzdraví do hloubky, nejen povrchově a spolu s tím pomůže narovnat i poznamenanou psychiku a sebevědomí.

Pleť, po které jste vždy toužili

Pomocník při léčbě akné

Viditelné odstranění jizviček i nerovností

Zdravější vzhled pokožky

Pro pocit spokojenosti a psychické pohody

Účinné omlazení a projasnění

Jemné vrásky mizí,
pleť září

Co je chemický peeling a jak funguje?

Chemický peeling patří k léty prověřené a maximálně bezpečné lékařské metodě, která zlepšuje kvalitu pleti po všech stránkách. Veškeré nežádoucí projevy včetně pigmentace či nepravidelné textury, o nichž jste si doposud mysleli, že je třeba se s nimi smířit, se pod působením aktivních látek rozpustí a uvolní místo lépe vypadající pokožce. Zhruba tak ve zkratce funguje peeling, který se od toho domácího s hrubými částečkami zásadně liší.

Domácí vs. chemický peeling

K ozdravení kůže se totiž v tomto případě používají chemické substance – různé druhy kyselin, jejichž úkolem je narušit epidermis (nejsvrchnější vrstvu kůže), zbavit ji všech nedokonalostí a nahradit její povrch novými buňkami. Proces obnovy nastartuje jedna nebo více BHA či AHA kyselin, které mají exfoliační účinek a pomáhají tak uvolnit mrtvé a poškozené vrstvy pokožky. Klasický domácí peeling pracuje pouze na povrchu pleti a jeho účinky z hlediska regenerace jsou minimální.

‚‚Vrstvy, které už pleti neslouží, se tak postupně odloupnou a pokožka získá zářivější a zdravější vzhled.‘‘

Michaela Kalhousová, kosmetička

AHA kyseliny jsou ovocné kyseliny, které se přirozeně vyskytují v ovoci a dalších potravinách. Stejně tak i další kyseliny, jako například kyselina salycilová či mandlová bývají součástí kosmetických přípravků, zejména těch určených pro problematickou pokožku.

rezervujte si svůj termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Jsou použité kyseliny v peelingu bezpečné?

V tomto případě se však látky na pleť nanáší ve vyšší koncentraci, proto by proceduru měl provádět jen odborný a vyškolený personál. Jedině ten vám doporučí správnou skladbu kyselin dle typu pleti i optimální délku působení směsi. Tehdy je chemický peeling pomocí AHA/BHA kyselin naprosto bezpečný, navíc vyžaduje pouze krátkou dobu zotavení. Pro maximální účinnost se provádí v sérii několika sezení, podle zvoleného typu peelingu a podle indikace určené dermatologem.

Jaké typy kyselin používáme?

Výběr kyselin je možné určit až po důkladné diagnostice pleti. Zatímco u mastnější a aknotické pokožky výborně funguje kyselina salicylová či azaleová, s pigmentacemi si naopak výborně poradí kyselina glykolová a speciální bělící směsi kyselin.

Sníte o mladistvější vizáži? I s tím chemický peeling pomůže

Tím ovšem schopnosti chemického peelingu zdaleka nekončí. Spolu s odumřelými buňkami se vytrácí také jemné vrásky a celkově pleť získává vypnutější a pevnější ráz. Pro anti-aging ošetření volíme různé kombinace – od kyseliny mléčné přes retinol až po kyselinu mandlovou.

Peelingová sezóna je od podzimu do jara

Ideální je zákrok podstoupit od podzimu do jara, jelikož ošetřená pokožka se nesmí bezprostředně po zákroku vystavovat slunci. Některé peelingy se speciální recepturou, například bylinné nebo carbonové je pak možné podstoupit celoročně.

V čem tkví hlavní benefity chemického peelingu?

 • symbol check

  Rychlý a neinvazivní zákrok, který zlepšuje kvalitu pleti.

 • symbol check

  Procedura vhodná k celkové regeneraci a ozdravení kůže.

 • symbol check

  Ideální pomocník při léčbě akné, pigmentace a jizviček.

 • symbol check

  Vyhlazení nerovností a sjednocení tónu pleti.

 • symbol check

  Zmírnění jemných vrásek a okamžité omlazení pokožky.

Představujeme vám Mgr. Michaelu Olexovou

Michaela je absolventkou buněčné biologie a imunologie Přírodovědecké fakulty UK v Praze s letitou praxí ve školící společnosti pro mezoterapie a pleťové terapie. Má na starosti rozvoj v oblasti anti-aging pleťových ošetření, je certifikovanou specialistkou pro mezoterapie a pleťové terapie.

objednejte se+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

mgr michaela olexová terapeutka rp clinic

„Každý obličej je jedinečný a mým cílem je najít specifické řešení pro daný typ pokožky.“

Mgr. Michaela Olexová

Jak poznáte, že je pro vás chemický peeling vhodný?

Co vás během chemického peelingu čeká?

 • symbol konzultace rozhovoru

  Vstupní konzultace: V ordinaci RP CLINIC vás nejprve přivítáme za účelem vstupní konzultace, která je nezbytná pro diagnostiku pleti a volbu správného typu kyselin.

 • symbol čištění a dezinfekce

  Příprava: Samotné ošetření trvá v řádu minut. Ošetřující nejprve pleť důkladně vyčistí a nanese štětečkem směs s vybranými kyselinami a po dobu několika minut ji nechá působit.

 • symbol abraze a částeček na hřbetu ruky

  Nastartování regenerace pokožky: Ve svrchní vrstvě kůže okamžitě započne regenerační proces, který se může projevit štípáním, svěděním či zarudnutím. Pokožka může být pár dnů po proceduře citlivá a červená a bude mít tendence se postupně odlupovat. To je však dobrý jev, který značí, že pleť se regeneruje.

 • symbol ruky s kapkou značící hydrataci a zdraví pokožky

  Ochrana a následná péče: Alespoň 10 dnů po zákroku byste pleť neměli vystavovat slunečnímu záření a chránit ji krémem s faktorem SPF 50.

Kdy není možné chemický peeling provést?

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

I krása má svou cenu


Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny a pleťových procedur, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie, nejnovější postupy a kvalitní certifikované přípravky. V našem ceníku najdete různé možnosti prémiové péče a můžete si tak zvolit to nejlepší řešení pro vaše potřeby. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru nebo doporučíme vhodnou proceduru.

Přehled zkratek v ceníku:
kyselina glykolová (GA), kyselina azaleová (AZA), kyselina salicylová (SA), kyselina mandlová (MA), kyselina mléčná (LA), směs AHA kyseliny pro peeling hřbetů rukou (Hands)

GA, AZA, Phytic Easy

1.800 Kč

SA, JR, MA, Hands

2.100 Kč

Retinol, Oenante,TMC, BioRePeel

2.400 Kč

Carbonový peeling

2.900 Kč

objednejte se na termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

medical microneedlingodstranění jizev po akné

Nejspíše řešíte...

anti – agingucpané a rozšířené póryakné a pupínkyproblematická pleť

Nechte o sebe pečovat v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Co byste určitě měli vědět?

Jaké jsou hlavní benefity chemického peelingu?

Chemický peeling regeneruje, omlazuje a vyhlazuje pokožku. Je vhodným doplňkem při léčbě akné i jeho následků. Vyhlazuje jemné vrásky a zanechává pleť zářivou a krásnou.

Je chemický peeling bolestivý?

Zákrok je zcela bezbolestný, může být však nepříjemný. Dost možná při něm ucítíte mírné štípání či svědění v ošetřované oblasti. Většina pacientů pocity hodnotí jako mírně nepříjemné.

Kolik sezení je třeba podstoupit pro ideální výsledky?

Doporučený počet ošetření ošetřující určí při úvodní konzultaci. K dosažení žádoucích výsledků je zpravidla potřeba 3–5 sezení v intervalu 2–4 týdnů.

Jaké oblasti je možné ošetřit chemickým peelingem?

Chemický peeling je vhodný pro obličej, krk, dekolt i ruce.

Je chemický peeling bezpečný?

Při chemickém peelingu se narozdíl od toho klasického pracuje se speciálními kyselinami, proto ošetření provádí pouze vyškolení odborníci. Ti posoudí, zda je pro vás zákrok vhodný a zajistí 100% bezpečnost procedury.

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.