omlazení
pleti

Když jde o omlazení pleti, u nás svěřujete svůj věk do rukou těch nejpovolanějších odborníků české estetické dermatologie. Tým pod vedením žádané ikony oboru MUDr. Věry Terzijské si vás získá svou profesionalitou, empatií i přístupem, který pracuje s krásou jako s harmonickým celkem osobnosti. Široká škála procedur odráží potřeby všech typů pleti napříč věkem – od hloubkové revitalizace či hydratace, přes mezoterapeutické procedury, až po efektivní omlazení pomocí oblíbeného botulotoxinu či výplní kyselinou hyaluronovou. Směřováním k vnitřní spokojenosti dokážeme radikálně vylepšit váš vzhled, aniž byste museli podstupovat náročné zákroky.

objednejte se na konzultaci

Vypadat skvěle, cítit se skvěle

To, co je člověku geneticky dané, nelze změnit – čas také nezastavíme, ale pomocí léty prověřených esteticko–dermatologických metod jej můžeme zpomalit. Věříme, že v každém věku si ženy i muži mohou dovolit cítit se sebevědomě a atraktivně.

Omlazení na míru potřebám vaší pleti

S vývojem technologií, know-how i korektivních postupů přichází nové a nové možnosti – výběr správného zákroku je proto zcelaklíčový. Rádi vám pomůžeme vybrat ošetření s ohledem na individuální potřeby vaší pleti, abychom naplnili vaše přání o mladistvějším zevnějšku, ale současně ponechali jeho jedinečný charakter.

Estetická konzultace slouží zároveň i jako prostor pro vaše otázky a jejím cílem je vybrat to nejlepší řešení pro omlazení vašeho obličeje, krku, dekoltu či pokožky celkově.

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

Nejoblíbenější omlazující procedury

Trápí vás výrazné vrásky na čele, kolem úst nebo očí, pokles kontur obličeje, tzv. ptóza, ke které s věkem přirozeně dochází? Tím nejúčinnějším a nejpopulárnějším nástrojem k omlazení je v tomto případě botulotoxin. Bezpečná látka, která funguje jako dočasný blokátor mimických vrásek, má při opakované aplikaci dokonce preventivní účinek. Spolu s výplněmi kyselinou hyaluronovou jde o volbu číslo jedna v rámci remodelace kontur obličeje a zpevnění pokožky.

aplikace botulotoxinudermální výplně

Revitalizace a projasnění nejen mladší pleti

Pozorujete na své pleti první náznaky stárnutí a máte pocit, že už to zkrátka není ono? S úbytkem kolagenu a postupně uvadající či křehčí pletí si velmi dobře poradí mezoterapeutické procedury. Ty těží z látek tělu vlastních nebo ze samoobnovovacích procesů pokožky: kyselina hylauronová, enzymy či různé koncentrace vitamínů dodají pleti svěžest, hydratují ji, vyživí a na obdobném principu funguje také aplikace plazmy. Blahodárné účinky na kvalitu pleti má i chemický peeling a kyslíková terapie.

medical microneedlingmezoterapieplazmaterapiechemický peelingkyslíková terapie

Hloubková hydratace pokožky

Suchá pleť bez jasu, rýsující se vrásky a uvědomění, že do kvality pokožky se v pozdějším věku promítá také únava a životní styl. Záchranu pro mdlou pleť představuje hydratace metodou Skinbooster. Kyselina hyaluronová se v hlubších vrstvách pleti vstřebá lépe než krémy a povzbuzením omlazujících procesů ji zanechá neuvěřitelně zářivou a šťavnatou.

hloubkový Skinbooster

Omlazení očního okolí

Váš vzhled dokáže dramaticky změnit také projasnění očního okolí. Absolutní špičkou v péči o oční okolí je 4D lifting, který váš pohled otevře a vypne i bez chirurgie – ideální způsob, jak se zbavit spadlých víček i ustaraného výrazu. Pro citlivou oblast očního okolí je vhodná také mezoterapie, geneticky daná či výrazně povislá víčka pak pomůže vyřešit operace víček.

laserový lifting Foxy eyesmezoterapie očního okolíaplikace botulotoxinuoperace víček

Radikální omlazení bez chirurgie

Rádi byste se zbavili nosoretních rýh, dvojité brady či pokleslého obočí? Omládnout téměř o 10 let můžete i bez nutnosti invazivního zákroku. Efekt niťového liftingu je dlouhotrvající a dochází při něm k celkovému zpevnění rysů obličeje bez změny výrazu. Využít je možné také účinky mikrojehličkování a radiofrekvence.

niťový liftingradiofrekvenční liftingMorpheus 8 microneedling

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

Omládněte bezbolestně, rychle a pouze v lokální anestezii

V naší nabídce najdete především neinvazivní zákroky, které probíhají v lokální anestezii a vyznačují se krátkou dobou hojení. Bezbolestnou cestu k omlazení zajišťují také nejnovější přístroje – výkonné lasery, mezoterapeutické pistole nebo materiály splňující nejvyšší standardy kvality.

Omlazení působí i preventivně

Při zvažování omlazujícího zákroku se vyplatí zohlednit i otázku prevence, celá řada šetrných ošetření (například laserových) totiž nezakrývá pouze známky stárnutí, ale může zastat i preventivní funkci. Typicky při opakované aplikaci botulotoxinu se vznik vrásek postupně zpomaluje, až se nové vrásky přestanou tvořit úplně.

objednejte se na konzultaci

Proč RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

mimořádná péče v luxusních prostorách

Nadstandardní péče, diskrétnost i přátelský přístup jsou jedny z mnoha důvodů, proč se se k nám klienti rádi vrací.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

DŮRAZ NA
PŘIROZENOST
A OSOBITOST

Umíme vyslechnout vaše přání, ale zároveň zdůraznit vaši přirozenou krásu.

ikona zubního křesla značící péči

MODERNÍ
VYBAVENÍ
KLINIKY

Dosahovat viditelných a účinných výsledků by nebylo možné bez moderních technologií a špičkově vybaveného zázemí.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

ELITNÍ
TÝM
LÉKAŘŮ

Pečovat o vás budou ti nejlepší lékaři z oboru, za jejichž znalostmi a know-how stojí vedoucí lékařka MUDr. Věra Terzijská.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita