omlazení
pleti

Když jde o omlazení pleti, naši lékaři jsou jako šperky v koruně české estetické dermatologie. Jsme hrdí na to, že spolupracujeme s ikonou oboru, MUDr. Věrou Terzijskou, a jejím týmem nejen špičkových, ale také empatických profesionálů. U nás najdete inovativní procedury, které vám pomohou dosáhnout mladšího a svěžího vzhledu. Nabízíme širokou škálu procedur, jako je lifting obličeje nebo niťový lifting, které vám pomohou zvýšit pevnost a elasticitu pleti. Plazmaterapie pleti a operace očních víček jsou další možnosti pro dosažení mladistvého vzhledu. Naši odborníci vám také nabízejí konzultace v oblasti estetiky, aby bylo dosažení vašich cílů co nejefektivnější. A samozřejmě nezapomínáme na oblíbené procedury, jako je aplikace botulotoxinu, výplně kyselinou hyaluronovou, microneedling nebo skinbooster pro hloubkovou hydrataci pleti. S RP CLINIC máte přístup k nejmodernějším technologiím a postupům pro omlazení pleti. Vaše krása a spokojenost jsou pro nás na prvním místě.

objednejte se na konzultaci
tlačítko domů ikona homepage
Estetická medicína
Tělo a zdraví
Omlazení pleti

Niťový lifting proti stárnutí

Stárnutí s sebou přináší hluboké vrásky a povadlou pleť. Šetrným liftingovým zákrokem můžete vrátit roky zpět a s okamžitým efektem si znovu užívat mladistvý vzhled. To vše bez bolesti a chirurgie.

k niŤovému liftingu
starší žena s mírnými vráskami která se usmívá

Morpheus proti vráskám, jizvičkám i povadlé pleti

Objevte Morpheus 8 🌟 - přelomové mikrojehličkování pro mladistvou pokožku! 🌈 Zbavte se povislé kůže, jizev a strií. Rychlé výsledky s minimálním diskomfortem. 💫 Omladěte a získejte zářivou pleť bez chirurgického zákroku. 🌿

k morpheusu
žena před ošetřením přístrojem morpheus8

Mezoterapie

Přijde den, kdy pleť ztratí svou pevnost, objeví se viditelné vrásky a další nedokonalosti. Vyřešte je s jednou z nejúčinnějších anti–aging procedur.

k mezoterapii
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Zpomalení stárnutí pleti

Jemné vrásky mizí jako mávnutím kouzelného proutku a vaše pokožka sálá životem. Je pružnější, jasnější a kvalitnější. To vše přirozeně a bez jakýchkoliv cizích látek.

k plazmaterapii pleti
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Operace víček

Oční víčka představují nejtenčí a zároveň nejnamáhanější část obličeje. Jednoduchým ambulantním zákrokem znovu získáte svěží pohled, a navíc se zbavíte i celé řady zdravotních nepříjemností.

k víčkům
žena ve středním věku se usmívá

Účinné odstranění vrásek

S postupujícím stárnutím trápí vrásky každého z nás. Naštěstí existují rychlá a bezpečná řešení, jak se vrásek zbavit jednou provždy.

k vráskám
žena 45 let s mírnými vráskami

Úprava rtů, nosu nebo brady

Mnoho lidí se potýká s následky stárnutí a cítí se méně atraktivně kvůli úzkým rtům, unavené pleti nebo propadlým lícním kostem.

k výplním
žena 40 let s nevýrazným nosem a propadlými lícnimi kostmi

Medical microneedling

Povadlá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry a jizvy po akné... to vše jsou znaky stárnutí, stresu nebo hormonální nerovnováhy. Dopřejte pleti potřebnou regeneraci.

k microneedlingu
žena při estetickém ošetření u mudr polák

Ošetření pánské pleti

Stejně jako péče o vousy či vlasy, i návštěva kosmetiky už dnes patří do běžné pečující rutiny moderního gentlemana.

k pánské kosmetice
vousatý muž se dotýká strniště

Intenzivní hydratace mezoterapeutickým Skinboosterem

Vyživujete svou pleť hutnými hydratačními krémy, pijete dostatek vody, ale odměnou vám je unavená pleť bez známek života? Vaše pokožka zjevně volá po hydrataci – hloubkové, účinné a dlouhotrvající.

k hydrataci
žena při estetickém ošetření na lehátku

Kyslíková terapie na dýchací obtíže, stres, migrény

Kyslík očišťuje plíce i celý organismus, podporuje imunitu a zvyšuje energii i psychickou pohodu. Zjistěte, čím vám oxygenoterapie prospěje a proč ji zařadit i jako prevenci.

ke kyslíkové terapii
mladá s žena s hadičkami v nose při kyslíkové terapii