Mezoterapie – jediný omlazující a výživný koktejl, který vaše pleť potřebuje

O svou pleť se můžete starat sebelépe, dodržovat zdravý životní styl a dělat vše pro to, abyste si zdravý vzhled pokožky zachovali co nejdéle. I tak jednou přijde den, kdy pleť ztratí svou pevnost, objeví se viditelné vrásky a další nedokonalosti. Vyměňte každodenní hořkost stárnutí a touhu po mladistvějším vzhledu za spokojenost, kterou vám přinese jedna z nejúčinnějších anti–aging procedur.
rezervujte si svůj termín

Mise: Cítit se konečně sebevědomě a dobře

Nezáleží na tom, zda vám na radosti ubírají první zpozorované vrásky, jizvičky po akné nebo povadlá pleť bez vitality. Mnohem větší váhu má skutečnost, že vaši mysl okupují strašáci v podobě pocitů méněcennosti a pochroumaného sebevědomí. Jaké by to asi bylo vzbudit se, podívat se do zrcadla a říct si: „Wow, dneska jenom záříš, tipl/a bych ti tak o deset let méně!“? Příjemné, a rozhodně ne nedosažitelné.

Díky mezoterapii nemusíte podstupovat složité estetické zákroky a investovat do své krásy desítky tisíc korun. Mezoterapie pracuje s látkami, které jsou vaší pleti dobře známé, a přitom dokáže vyhladit vrásky, zpevnit ochablou pokožku a navrátit pleti jas a svěžest.

Vysněný vzhled bez bolesti a chirurgie

Mladistvější a svěží vzhled

Jedna z nejúčinnějších anti–aging procedur

Výživný koktejl pro vaši pleť

Zlepšení kvality pleti díky aktivním látkám a vitamínům

Rychlé ošetření s viditelnými výsledky

Zvládnete za 30 minut s minimální dobou rekonvalescence

Co je mezoterapie a jak funguje?

Mezoterapii si představte jako smoothie, které vaši pleť zásobí celou řadu cenných a výživných látek. Zdravý koktejl v tomto případě není jen metaforou, ale podstatou ošetření – k mezoterapii se totiž používají speciální omlazující a podpůrné roztoky obsahující vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, kmenových buněk, peptidů, enzymů a stopových prvků.

Přivítejte sjednocenou a zářivou pleť

Ty se pomocí injekce s velmi tenkou jehlou vpravují do střední vrstvy pleti, kde spustí doslova zázračné procesy. Mezokoktejl v ošetřované oblasti podpoří metabolismus pokožky, postará se o regeneraci buněk a obnoví tvorbu kolagenu. Pleť vypadá zářivější, vypnutější, tón pleti je sjednocený, a stejně tak mizí i jemné vrásky či prohlubně.

Je to jako poslat svou pokožku na 3 týdny do luxusních lázní, v nichž si úžasně odpočine a získá znovu perfektní vzhled.

Pro koho je mezoterapie vhodná?

Jak mezoterapie probíhá?

 • symbol konzultace rozhovoru

  V ordinaci RP CLINIC vás přivítají naši milí lékaři, kteří vám průběh ošetření nejprve vysvětlí a zkonzultují s vámi potřeby vaší pleti. Je pro nás důležité, abyste se v prostředí kliniky cítili pohodlně, bezpečně a odcházeli s pocitem maximální péče.

 • symbol čištění a dezinfekce

  Lékařka nejprve ošetřovanou oblast důkladně vyčistí a vydezinfikuje. Ultratenkou jehličkou dále aplikuje předem připravený roztok do střední vrstvy kůže, přibližně do hloubky 2–3 mm. Jehlička je tak tenká, že vpichy téměř neucítíte. Pokud vás představa vpichů do pleti děsí, pro váš komfort může lékařka použít lokální znecitlivující krém.

 • symbol anestezie umrtvení a injekce

  Celá procedura trvá zhruba 30 minut, takže ji zvládnete bez obav místo obědové pauzy a zbytek dne můžete relaxovat.

 • symbol konzultace a rozhovoru

  Po proceduře vás čeká minimální rekonvalescence a můžete se vrátit k běžným     aktivitám. V některých případech však může pleť reagovat mírným otokem a vytvořením drobných modřinek, které lze snadno zamaskovat make–upem, proto je lepší si vzít v den ošetření volno a po zbytek dne už jen relaxovat.

 • symbol opakování a pokračování kulatá šipka

  Zlepšení kvality pleti se projeví už během ošetření. Pro dosažení maximálního účinku je vhodné kúru 2×–3× opakovat s cca 2týdenním odstupem. Přesný termín další návštěvy vám lékařka doporučí podle typu zvoleného roztoku a požadovaného efektu. To, jak dlouho vám odpočatější vzhled vydrží, je individuální, v závislosti na použitém materiálu zpravidla 3 až 6 měsíců.

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Zjistěte, jaké to je mít opět rozzářený pohled bez vrásek

Mezoterapie blahodárně působí také na křehkou pokožku očního okolí – poradí si s jemnými vráskami kolem očí i takzvané crow´s feets (vějířkovité vrásky kolem zevního koutku očí). Jestliže unavený pohled "zdobený" mimickými vráskami je právě to, co vás trápí, naše lékařka vám indikuje a připraví speciální mezokoktejl určený právě pro tuto citlivou oblast.

Mezoterapie s obsahem kyseliny hyaluronové: Oáza pro vaši pleť

Vysušená pleť nemusí být pouze geneticky danou záležitostí. S měnícím se ročním obdobím i s přibývajícím věkem se mění také potřeby pleti. Letní i zimní teplotní výkyvy mohou způsobit, že vaše pleť připomíná tenký papír, je vyprahlá a žádá o okamžitou vzpruhu. Mezoterapie s obsahem kyseliny hyaluronové pleti dodá potřebnou hydrataci a zanechá ji pružnou a hebkou.

Mezoterapie vs. microneedling

Říkáte si, jak se mezoterapie liší od metody microneedling, tzv. mikrojehličkování? Požadovaný efekt obou procedur je velmi podobný: omlazení, sjednocení, vyřešení nedokonalostí. Zatímco u microneedlingu se pomocí vpichů pouze narušuje struktura pleti, čímž se nastartují přirozené omlazující procesy, v případě mezoterapie se aktivní látky a vitamíny aplikují přímo do pleti.

„Pro dosažení maximálního účinku většinou stačí 2 až 3 ošetření v rozmezí 2 týdnů.“

Mgr. Michaela Olexová

Podívejte se, jak mezoterapie probíhá...

žena s dlouhými řasy se usmívá při ošetření mezoterapie
rezervujte si svůj termín+ 420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

V čem tkví hlavní benefity mezoterapie?

 • symbol check

  Jedna z nejúčinnějších anti-aging terapií.

  symbol kolečka
 • symbol check

  Minimálně invazivní, finančně dostupný způsob, jak omladit pleť.

  symbol kolečka
 • symbol check

  Rozjasnění, osvěžení a zpevnění obličeje, krku, dekoltu i očního okolí.

  symbol kolečka
 • symbol check

  Ideální řešení pro počínající vrásky, propadliny a jemné linky.

  symbol kolečka
 • symbol check

  Výživný koktejl s aktivními látkami namíchaný na míru potřebám vaší pleti.

  symbol kolečka

Kombinace s výplněmi či botoxem pro ještě lepší vzhled

Mezoterapii je pro dosažení ještě lepších výsledků možné kombinovat s dalšími procedurami, například s botoxem či s výplněmi kyselinou hyaluronovou. Pokud vám v radostném žití a upřímné spokojenosti brání také jiné nedostatky – úzké rty, příliš velký nos nebo propadlé tváře, poraďte se s lékařkou o možnostech, jak docílit vysněného vzhledu právě pomocí aplikace výplní.

objednejte se na termín+ 420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Důvěřuje nám i modelka a česká miss Lucie Šlégrová

modelka lucie šlégrová se usmívá při ošetření v rp clinic

Příběh Lucie a RP CLINIC

Lucie Šlégrová, modelka a bývalá Miss ČR, je jedním z našich spokojených dlouholetých klientů. Paní doktorka Terzijská, naše vysoce kvalifikovaná estetická dermatoložka, si získala důvěru Lucie nejen svými bezchybnými referencemi, ale také svým vlastním úchvatným vzhledem.

Lucie hledala odborníka, který by pečoval o její nádhernou pleť, a našla ho právě u nás. Nechte se inspirovat jejím příběhem a přijďte si splnit své sny do RP CLINIC.

‚‚Nejvíce si cením profesionality, diskrétnosti a osobního vztahu s paní doktorkou. Procedury, které jsem absolovala, měly okamžitý efekt přetrvávající mnoho měsíců.‘‘

Lucie Šlégrová, elitní modelka

I krása má svou cenu

Pleťová ošetření provádí pouze zkušení a kvalifikovaní lékaři v oblasti dermatologie, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy.

Obličej

4.500 Kč

Krk nebo dekolt

3.500 Kč

Oční okolí

2.500 Kč

Oblast kolem úst

3.000 Kč

Hydratace s nezasíťovanou kys. hyaluronovou a minerály

7.500 Kč

Mezoterapeutický Skinbooster se zasíťovanou kys. hyaluronovou

10.000 Kč

objednejte se na termín+ 420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

medical microneedlingplazmaterapie pletibotox proti vráskám

Nejspíše řešíte...

anti – aging

Co byste určitě měli vědět?

Jak dlouho trvá jedno ošetření mezoterapie?

Jedno ošetření mezoterapie obvykle trvá zhruba 30 minut.

Jak často je vhodné proceduru opakovat?

Pro dosažení maximálního účinku se obvykle doporučuje absolvovat kúru 2×–3× s dvoutýdenním odstupem mezi jednotlivými ošetřeními.Přesný harmonogram návštěv vám lékařka doporučí na základě použitého materiálu i požadovaného výsledku.

Jak dlouho trvá, než se projeví viditelné výsledky mezoterapie?

Zlepšení kvality pleti je obvykle patrné již během samotnéhoošetření. To, jak dlouho vám zdravější vzhled pokožky vydrží, je velmi individuální, zpravidla se ovšem jedná o rozmezí 3–6 měsíců.

Je mezoterapie bolestivá?

Mezoterapie je obecně považována za minimálně invazivní proceduru a mnoho pacientů ji považuje za poměrně snesitelnou z hlediska bolesti. Pokud máte obavy, lékařka může použít lokální znecitlivující krém, abyste opravdu nic necítili.

Má mezoterapie nějaké kontraindikace? Kdy se mezoterapie nedoporučuje?

Mezoterapii můžete na rozdíl od mikrojehličkování podstoupit kdykoliv, třeba i před dovolenou u moře. Jedinou kontraindikací je aktivní zánět v ošetřované oblasti, což se týká například těžké formy akné. V takovém případě doporučujeme poradit se s dermatoložkou a nechat si doporučit vhodné ošetření pro váš typ pleti.

Nechte se zkrášlit v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulotoxin, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulotoxinu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Simona Tivadar
korektivní dermatoložka

Je lékařkou, která spojuje odbornou excelenci s lidským přístupem, a poskytuje klientům komplexní péči s ohledem na jejich individuální potřeby. Její profesionální přístup k pacientům vytváří důvěru a pohodu, což je v oblasti dermatologie klíčové.

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.