Zbavte se vrásek a dalších nedokonalostí rychle a přirozeně – Vyzkoušejte medical microneedling

Vzhled pokožky je naší vizitkou a často i překážkou k vnitřní spokojenosti. Povadlá pleť bez jasu, počínající vrásky, rozšířené póry, nerovnosti a jizvy po akné, to vše jsou znaky stárnutí, stresu, hormonální nerovnováhy či nevyhovujícího životního stylu. Dopřejte své pleti potřebnou regeneraci tou nejjednodušší cestou bez nutnosti složitých a drahých zákroků.
rezervujte si svůj termín

Zjednodušte si svou cestu k bezchybné pleti

Ne každý má to štěstí, že se ráno probouzí s perfektní pletí, která září životem a nepotřebuje doladění make-upem či extra boost v podobě aktivních sér a speciálních krémů. Jenže právě vzhled naší pokožky hraje obrovskou roli v tom, jak sami sebe vnímáme a v případě převládajících negativních pocitů se výrazně podepisuje na našem sebevědomí. Možná i vy jste právě teď ve fázi, kdy už si se stavem své pleti nevíte rady a rádi byste se při pohledu do zrcadla cítili lépe.

Krásnější pleť bez bolesti a chirurgie

Finančně dostupné ošetření

Cenově výhodná, avšak účinná metoda omlazení pleti

Účinné vyřešení nedokonalostí

Zbaví vrásek, hyperpigmentace i jizviček po akné

Rychlá procedura s viditelnými výsledky

Zvládnete za 30 minut s minimální dobou rekonvalescence

Život bez vrásek, pigmentových skvrn, či akné je mnohem příjemnější

Dát sbohem vráskám, zvýšené pigmentaci, akné, jizvičkám či mdlé pleti nikdy nebylo jednodušší. V případě, že se vám příčí utrácet desítky tisíc korun za omlazující procedury či laserové zákroky a upřednostňujete méně invazivní řešení, vyzkoušejte metodu mikrojehličkování, známou také pod názvem medical microneedling (medical značí hloubkové mikrojehličkování, které provádí pouze zdravotnická zařízení). Jedná se o účinné, bezpečné a rychlé ošetření z další generace mezoterapie, které pomocí jemných vpichů stimuluje tvorbu kolagenu v pleti a podporuje obnovu kožních buněk.

V čem tkví hlavní benefity pleťové terapie microneedling?

Nechte se ošetřit v nádherných prostorách v centru Prahy

náhled videa s brožurami na zdi rp clinic

Jak ošetření medical microneedling probíhá?

 • symbol konzultace rozhovoru

  V ordinaci RP CLINIC v Praze vám průběh zákroku ošetřující nejprve vysvětlí a rádi zodpoví vaše dotazy. Je pro nás důležité, abyste se v prostředí kliniky cítili pohodlně, bezpečně a odcházeli s pocitem maximální péče.

 • symbol čištění a dezinfekce

  Samotné ošetření je minimálně invazivní a téměř bezbolestné. Navíc dostanete před aplikací anestetický krém, který vám zajistí komfort i v průběhu ošetření.

 • symbol anestezie umrtvení a injekce

  Celá procedura trvá zhruba 30 minut, takže ji bez obav zvládnete i po nabitém pracovním dni.

 • symbol konzultace a rozhovoru

  Po ošetření je pokožka zarudlá jako po delším pobytu na slunci a dostavuje se pocit tepla. Zarudnutí přetrvává podle místa a citlivosti pokožky od 2 do cca 72 hodin. Zhruba po 2 dnech je možné aplikovat na obličej make-up. Vnitřní proces obnovy kůže a tvorba nového kolagenu probíhá další 4 až 6 měsíců – pokožka postupně nabírá na jemnosti a pružnosti.

 • symbol opakování a pokračování kulatá šipka

  Pro dosažení kýženého účinku terapie je vhodné ošetření opakovat dle doporučení ošetřujícího. Standardní anti–aging kúra zahrnuje 3 ošetření s pauzou cca 1 měsíc.

rezervujte si svůj termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Co je mikrojehličkování a jak funguje?

Medical microneedling pomáhá s redukcí jemných i hlubších vrásek, zmenšením pórů, zpevněním kontur obličeje a přináší efektivní řešení pro celou řadu dermatologických problémů. Snižuje viditelnost jizev, strií a pomáhá při zvýšené pigmentaci pokožky.

Ošetřující při metodě mikrojehličkování pracuje s vertikálním aplikátorem (dermapenem), který minimalizuje zbytečné poranění ošetřovaného místa a poskytuje tak komfortnější způsob ošetření. Pomocí tohoto ručního elektrického přístroje pronikají mikrojehličky s vysokou frekvencí kolmo do pokožky a v hlubších vrstvách vytváří mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu. Velikost a tvar přístroje podobný klasickému peru umožňuje precizní ošetření i v oblasti kořene nosu nebo horního rtu.

Koncept mikrojehličkování je založen na samoobnovovací schopnosti pokožky – celý proces je tedy tělu vlastní.

„U povrchových a jemných vrásek většinou stačí 2 až 3 ošetření v rozmezí několika týdnů, hlubší vrásky a jizvičky vyžadují více procedur.“

Mgr. Michaela Olexová

Medical microneedling znásobí účinky aktivních sér a podpůrných látek

Mikrovpichy mimo jiné vytváří tenoulinké kanálky, do nichž je možné během ošetření vpravit aktivní séra a další podpůrné látky (například vitamín A, C, E, minerály, peptidy, případně kmenové buňky či extrakty z mořských řas) a umožnit jim hlouběji proniknout do struktury pleti. Podle výsledků studií se oproti pouhému nanášení na pleť účinnost sér mnohonásobně zvýší.

Pro koho je pleťová terapie vhodná?

 • symbol check

  Pro muže i ženy jakéhokoliv věku, kteří touží po krásnější, zdravější a mladistvější pleti s co nejmenším zásahem do kůže.

 • symbol check

  Pro každého, koho trápí nedokonalosti v podobě jizviček po akné, rozšířených pórů, hyperpigmentace či jinak narušená struktura pleti.

 • symbol check

  Pro kohokoliv, kdo hledá dostupnější alternativu k laserovému ošetření.

 • symbol kontraindikace

  Nevhodné, pokud trpíte alergickou reakcí kůže na kov nebo autoimunitním onemocněním.

 • symbol kontraindikace

  Nedoporučuje se, pokud se v místě aplikace vyskytuje těžší forma akné.

 • symbol kontraindikace

  Před sluněním nebo těsně před dovolenou není vhodná doba pro ošetření.

Důvěřuje nám i modelka a česká miss Lucie Šlégrová

modelka lucie šlégrová se usmívá při ošetření v rp clinic

Lucie Šlégrová, modelka a bývalá Miss ČR, je jedním z našich spokojených dlouholetých klientů. Paní doktorka Terzijská, naše vysoce kvalifikovaná estetická dermatoložka, si získala důvěru Lucie nejen svými bezchybnými referencemi, ale také svým vlastním úchvatným vzhledem.

Lucie hledala odborníka, který by pečoval o její nádhernou pleť, a našla ho právě u nás. Nechte se inspirovat jejím příběhem a přijďte si splnit své sny do RP CLINIC.

‚‚Nejvíce si cením profesionality, diskrétnosti a osobního vztahu s paní doktorkou. Procedury, které jsem absolovala, měly okamžitý efekt přetrvávající mnoho měsíců.‘‘

Lucie Šlégrová, elitní modelka

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy. V našem ceníku najdete celou řadu variant zákroků a můžete si tak zvolit to nejlepší řešení pro vaše potřeby. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru.

Obličej

4.300 Kč

Krk

3.300 Kč

Dekolt

3.300 Kč

Ruce

2.500 Kč

objednejte se na termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

mezoterapieplazmaterapie pleti

Nejspíše řešíte...

anti – agingproblematická pleťakné a pupínkyvrásky

Co byste určitě měli vědět?

Je ošetření microneedling vhodné pro všechny typy pleti?

Ano, ošetření microneedling je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a velmi křehké pleti. Metoda je navržena tak, aby minimalizovala zbytečné poranění ošetřovaného místa a byla šetrná k pokožce.

Jak dlouho trvá, než se projeví viditelné výsledky ošetření microneedling?

Zarudnutí pokožky po ošetření může přetrvávat od 2 do cca 72 hodin. Vnitřní proces obnovy kůže a tvorba nového kolagenu probíhá dalších 4 až 6 měsíců. Postupně se pokožka stává jemnější a pevnější, a výsledky jsou viditelné během této doby.

Kolik ošetření microneedling je potřeba pro dosažení požadovaného účinku?

Počet ošetření závisí na konkrétních potřebách pleti. Povrchové a jemné vrásky obvykle vyžadují 2 až 3 ošetření v rozmezí několika týdnů. Hlubší vrásky a jizvičky mohou vyžadovat více procedur. Doporučení ohledně počtu ošetření vám poskytne lékař z RP CLINIC na základě konzultace.

Nechte se zkrášlit v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulopreparátu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Simona Tivadar
korektivní dermatoložka

Je lékařkou, která spojuje odbornou excelenci s lidským přístupem, a poskytuje klientům komplexní péči s ohledem na jejich individuální potřeby. Její profesionální přístup k pacientům vytváří důvěru a pohodu, což je v oblasti dermatologie klíčové.

poznejte tým

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.