problematická
pleŤ

Dva nepříjemní společníci, kteří nám mohou zkazit náladu i den. Jsou to problémy, které mohou postihnout každého z nás a snadno ovlivnit naše sebevědomí. Naštěstí však existuje řada řešení, která vám mohou pomoci znovu získat krásnou a zdravou pleť. Dopřejeme vám širokou škálu estetických procedur, jako jsou vitamínové infuze, chemický peeling, microneedling, pánská kosmetika, hloubkové čištění pleti a mnoho dalšího, které vám pomohou bojovat s akné a pupínky. Nechte se hýčkat a vraťte své pleti ztracený lesk.

objednejte se na konzultaci

Odstranění akné a rozšířených pórů

Po ošetření je pleť zdravá, hladká a perfektně sjednocená. Zázračné kouzlo spočívá v chemickém peelingu, který využívá aktivních kyselin a patří k nejoblíbenějším dermatologickým procedurám napříč věkem i typem pleti.

k chemickému peelingu
mladá žena při kosmetické proceduře

Medical microneedling

Povadlá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry a jizvy po akné... to vše jsou znaky stárnutí, stresu nebo hormonální nerovnováhy. Dopřejte pleti potřebnou regeneraci.

k microneedlingu
žena při estetickém ošetření u mudr polák

Hloubkové čištění pleti

90minutový kosmetický rituál s mechanickým hloubkovým čištěním pleti, přizpůsobený vašim individuálním potřebám.

k čištění pleti
žena při hloubkovém čištění pleti

Ošetření pánské pleti

Stejně jako péče o vousy či vlasy, i návštěva kosmetiky už dnes patří do běžné pečující rutiny moderního gentlemana.

k pánské kosmetice
vousatý muž se dotýká strniště

Odstranění červených žilek

Neplechu na pokožce i vašem sebevědomí mohou nadělat viditelně rozšířené žilky, tzv. metličky, jejichž přítomnost nemusí být výhradně geneticky daná. Zjistěte, jak dát červeným místečkům na několik let sbohem.

k červeným žilkám
tvář s červenými žilkami

Odstranění jizviček po akné

Akné zanechává šrámy nejen na duši, ale i na pokožce. Jakmile se totiž vymotáte ze začarovaného kruhu pupínků, nevzhledné jizvičky vám začnou připomínat, že utrpení ještě není u konce...

k odstranění jizviček
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Posilněte imunitu, zlepšete kvalitu vlasů a pokožky

Vitamíny a minerály mají zásadní vliv na kvalitu našich vlasů, kožní problémy i imunitní systém. Tou nejspolehlivější formou, jak tělu rychle dodat látky, které potřebuje, jsou infuzní terapie.

k infuzím
mladá žena si užívá infuzi v pohodlném křesle

Kyslíková terapie na dýchací obtíže, stres, migrény

Kyslík očišťuje plíce i celý organismus, podporuje imunitu a zvyšuje energii i psychickou pohodu. Zjistěte, čím vám oxygenoterapie prospěje a proč ji zařadit i jako prevenci.

ke kyslíkové terapii
mladá s žena s hadičkami v nose při kyslíkové terapii