zubní
péče

I návštěva zubaře se může obejít bez stresu a bolesti. Na zubní klinice vedené MDDr. Lenkou Dvořáčkovou a s týmem uznávaných lékařů vás čeká komplexní péče, v níž usilujeme o jediné: zachovat vaše zuby zdravé a krásné co nejdéle. Široké portfolio služeb zahrnuje prevenci, dětskou zubní péči, dentální hygienu a celou řadu běžných či specializovaných stomatologických zákroků, které s precizností a citlivým přístupem poskytujeme již od roku 2011.

objednejte se na vstupní prohlídku
tlačítko domů ikona homepage
Zubní péče

Zubní péče | stomatologie Praha

Nejčastější problémy, které řešíte:
vyzkoušejte

Nejoblíbenější zubní procedury

Dentální
hygiena

Pravidelná návštěva dentální hygieny je tou nejlepší prevencí krásného úsměvu. Získejte pocit perfektně čistých zubů a minimalizujte riziko zánětů díky šetrnému profesionálnímu čištění. Vaše zuby a dásně budou zdravé a nebudou bolet.

k dentální hygieně

Preventivní prohlídka a vstupní zubní vyšetření

Zubní kaz vůbec nemusí bolet, o to důležitější je pravidelná prevence alespoň 2× ročně. Včasnou prevencí si udržíte zdravé zuby co nejdéle, a navíc ušetříte za pozdější drahé zákroky. Šetrný a lidský přístup je u nás samozřejmostí.

k preventivní prohlídce

Bělení
zubů

Kombinované bělení metodou Pure Whitening je k zubům šetrné a vybělí zuby komplexně a bez poškození skloviny. Toužíte po zářivém úsměvu na počkání? Vyzkoušejte ordinační bělení zubů, které zuby vybělí až o 5 odstínů.

k bělení zubů

Dětská preventivní prohlídka chrupu

Citlivý a veselý přístup je alfou a omegou zubaře, ke kterému se děti těší. Pravidelné prohlídky alespoň ročně odhalí správný vývoj zubů i případné komplikace, a to již od 1. roku života. Nepodceňte klíčové období rozvoje chrupu u dětí.

k dětské zubní prevenci

Proč RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

mimořádná péče v luxusních prostorách

Nadstandardní péče v kombinaci s esteticky příjemným prostředím je jedním z důvodů, proč se se k nám klienti tak rádi vrací. Věříme ,že i diskrétnost a profesionalita může jít ruku v ruce s přátelským přístupem.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

Moderní vybavení a kvalitní materiály

Samozřejmostí je špičkově vybavené zázemí s nejmodernějšími technologiemi. Při zhotovování výplní, korunek, fazet či jiných zubních náhrad používáme vysoce odolné a kvalitní materiály, které zaručují dlouhou životnost.

ikona zubního křesla značící péči

Šetrné a bezbolestné ošetření

Zákroky provádíme s maximální šetrností, ať už se jedná o preventivní prohlídku, dentální hygienu či náročnější stomatologické výkony. Výběr z několika typů anestezie zajišťuje zcela bezbolestný zákrok a zbaví strachu i bojácnější pacienty.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

ELITNÍ
TÝM zubních
LÉKAŘŮ

Pečovat o vás budou ti nejlepší lékaři z oboru, za jejichž znalostmi a know-how stojí vedoucí zubní lékař MUDr. Imrich Bajza. Spolu se svým týmem vyškoleným v nejnovějších postupech se neustále vzdělávají, sledují světové trendy ve stomatologii a učí se od nich i konkurence.

Objednejte se na vstupní zubní prohlídku

Zajistěte si zářivý úsměv a zdravé zuby. Rezervujte si termín pro vstupní zubní prohlídku a objevte, jak příjemná může být návštěva zubaře. S našimi šetrnými postupy a moderním vybavením je péče o vaše zuby nejen účinná, ale i pohodlná. Nečekejte, až vás zuby začnou bolet – objednejte se na prohlídku nyní!
objednejte se na vstupní zubní prohlídku
nebo
volejte 211 153 603
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.
náš team

Kdo o vás bude pečovat?

Představujeme vám přední lékařku dental care MDDr. Lenku Dvořáčkovou

Zkušená specialistka s rozsáhlým vzděláním a praxí v oblasti záchovné stomatologie, mikroskopické endodoncie a protetiky. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a své dovednosti rozšířila účastí na řadě specializovaných kurzů a stáží. V praxi klade důraz na osobní a empatický přístup za použití špičkových technologií, což přispívá k maximální spokojenosti a pohodě jejích pacientů.

zubní lékařka lenka dvořáčková
MDDr. Lenka Dvořáčková

Elitní team zubařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Rudolf Špaček Diplmp Dent (RCS)
zubní lékař

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulopreparátu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MDDr. Veronika Kopečná
zubní lékařka

Doktorka Kopečná se specializuje na záchovnou stomatologii a mikroskopickou endodoncii, je absolventkou 1. lékařské fakulty UK. Má praxi z Kliniky estetické stomatologie Esthetx, UPdent Olomouc, a Prague Dental Clinic. Od září 2019 působí na RP CLINIC. Její motto, "Práce zubního lékaře pro mě není jen zaměstnání, je to má životní cesta", odrazuje její závazek k pomoci lidem.

mudr jana brazdova
MDDr. Soňa Biasutto
zubní lékařka

Je expertkou v záchovné stomatologii, mikroskopické endodoncii a pokročilé práci s CEREC systémem. S bohatými zkušenostmi získanými na prestižních kurzech, od přímých kompozitních rekonstrukcí až po nejnovější postupy v endodoncii, přináší do praxe moderní přístup. Její praxe zahrnuje i mezinárodní zkušenosti, například ze Spojených států.

CENÍK

I zdravý úsměv má svou cenu

Tím nejjednodušším způsobem, jak cenu za zdravé zuby snížit na minimum, je včasná prevence. V případě složitějších zákroků či zhotovování zubních náhrad se poté cena odvíjí od rozsahu ošetřované oblasti, zvoleného materiálu či typu anestezie. Z tohoto důvodu sestavujeme cenové plány na míru ještě před smluvením termínu samotného ošetření – díky tomu přesně víte, s čím počítat.  

Za každým číslem v ceníku se přitom skrývá letité know-how na světové úrovni, nejmodernější stomatologické přístroje a silně empatický přístup našich lékařů, kteří proměňují každou návštěvu zubaře v příjemnou zkušenost.

V případě zájmu vám rádi sestavíme léčebný plán nebo doporučíme vhodné řešení přímo pro vaše potřeby – obraťte se na nás.

Vstupní prohlídka zuby
2 950 Kč
Preventivní prohlídka
1 800 Kč
Zubní výplň | plomba – fotokompozitní bílá
od 3 400 Kč
Čištění kanálku
od 8 000 Kč
Vytažení zubu
od 2 000 Kč
Bezbolestné ošetření zubů
ošetření v analgosedaci
od 8 500 Kč
rajský plyn
od 1 500 Kč
Rentgen – zuby 3D
2 500 Kč
Preventivní prohlídka dítěte
dítě do 6 let
900 Kč
dítě od 6 do 15 let
1 400 Kč
Stálá (fixní) rovnátka
fixní aparát kov - obě čelisti
68 000 Kč
objednejte se

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.
více o naší klinice

Prohlédněte si interiér

náhled videa s brožurami na zdi rp clinic
RECENZE

Přidejte se
k našim spokojeným klientům

‚‚Dnes jsem byla na prvním zákroku u paní doktorky Veroniky Kopečné, klobouk dolů. Skvělé bezbolestné ošetření, profesionální přístup, se sestřičkou dokonale sehrané. Je znát, že paní doktorka dělá svou práci srdcem. Díky moc.‘‘

miniatura klienta
Daniela Koryntová

‚‚Krásná klinika s velmi milými slečnami na recepci. Na RP Clinic chodím na stomatologii a jsem vždy spokojená. Vstřícné chování lékařů, sestřiček i recepce.‘‘

miniatura klienta c4
Kristýna Čvančarová

‚‚Absolutně nejlepší!! Na zákroky už nikam jinam chodit nebudu. Navštívila jsem po druhé, kvůli chirurgickému zákroku,jsem sedm hodin po vyndání neprořezane osmičky a nic nebolí. Jsem vždy moc spokojená. Děkuji paní Dr.Chomové ❤️‘‘

miniatura klienta c2
Helena Žitná

‚‚Krásné prostředí, ochotní lidé, dětský zubař to neuvěřitelně umí s dětmi, to je koncert se na to dívat, i naprosto vystrašené dítě tam je v pohodě.‘‘

miniatura klienta c5
Zdeněk Kubík

‚‚Kliniku pravidelně navštěvuji se svou malou dcerou v oddělení dental care a jsem naprosto spokojená. Profesionální přístup sestřiček i paní zubařky. S dětmi to umí :) Já osobně chodím na kliniku pravidelně na jehličkování a používám kosmetiku, kterou mi kosmetička doporučila. Se vším jsem spokojená a kliniku s čistým svědomím doporučuji :)‘‘

miniatura klienta c3
Klara Szabova

“Dobrý den, v RP Clinic jsem byl na bělení zubů metodou Pure Whitening a na dentálni hygieně. Jsem hodně spokojený. Profesionální a přitom velmi přátelský přístup od všech na zubním. Skvělá péče. Děkuji.”

miniatura klienta c6
Vladimír Janeček

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostat

METREM B

Od zastávky Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.