zlomené
a poškozené zuby

Zlomené a poškozené zuby mohou způsobit bolest a ovlivnit vaši kvalitu života. V RP CLINIC chápeme, jak důležité je pro vás mít zdravý úsměv. Naši zubaři jsou tady, aby vám poskytli nejlepší možnou péči a rychle a bezbolestně problém vyřešili. Vaše pohodlí a bezpečí jsou pro nás na prvním místě. Objednejte se na vstupní prohlídku a vydejte se na cestu za zdravým a zářivým chrupem.

objednejte se na vstupní prohlídku
tlačítko domů ikona homepage
Stomatologie
Zlomené a poškozené zuby

Vstupní vyšetření zubů

Najít dobrého zubaře s lidským přístupem a vysokou kvalitou práce nemusí být takový problém, jak se na první pohled zdá.

k vyšetření zubů
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Záchrana zubu

Neléčený zubní kaz či počínající infekce může přerůst až v akutní zánět zubní dřeně, kdy může pomoci už jen endodontické ošetření, laicky řečeno čištění zubních kanálků.

k čištění kanálků
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Bezbolestné ošetření zubů

Trpíte strachem ze zubaře? Empatický přístup v kombinaci s vhodně zvoleným typem anestezie dokáže tyto pocity úplně odbourat. I ten nejsložitější zákrok tak může být naprosto bezbolestný.

k bezbolestnému ošetření
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Vytažení zubu

Přijít o zuby – navíc zcela nedobrovolně – může znít děsivě, avšak leckdy se jedná o jediný způsob, jak v ústech zabránit dalším komplikacím. V jakých situacích bývá odstranění zubu nevyhnutelné a co všechno tento zákrok obnáší?

k vytažení zubu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Zubní implantáty

Úplná ztráta zubu nemusí znamenat katastrofu. Díky moderním technologiím a technicky dokonalým implantátům se můžete těšit z plnohodnotného, zdravého a dobře vypadajícího chrupu.

k implantátům
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Keramické zuby bez čekání

Nevzhledný chrup trápí mnohé. Od nové zubní náhrady v podobě výplně, korunky či fasety, vás dělí pouhé 2 hodiny a jedna návštěva zubní kliniky.

objevte sílu keramiky
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Preventivní zubní prohlídka

Zdraví i vzhled vašich zubů odráží především to, kolik péče jim celý život věnujete. Chodit pravidelně na preventivní prohlídky je přitom minimum, které můžete pro zuby udělat.

k prevenci
sympatická dáma ve věku asi 50 let

3D rentgen zubů

Je revolucí v moderní stomatologii. Poskytuje lékařům dokonale plastický a detailní pohled nejen na zub jako takový, ale i na celou ústní dutinu včetně čelistní kosti. Jedná se o jeden z nejefektivnějších nástrojů při prevenci a odhalování zubních kazů a jiných problémů.

k 3d rentgenu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Zubní prevence u dětí

Jako rodiče vás mezi 6–12. měsícem života vaší ratolesti čeká významná role, a sice stát se průvodcem a vzorem i v péči o zuby. Pravidelná návštěva preventivních prohlídek je přitom jedním z hlavních předpokladů pro zdravý a správný vývoj mléčných zubů.

k zubní prevenci dětí
sympatická dáma ve věku asi 50 let