Neviditelná rovnátka Invisalign: Pro perfektní úsměv v každém věku

Obdivujete na druhých hlavně krásné rovné zuby, ale vy sami ty své skrýváte? Zapomeňte na vše, co jste si doposud mysleli o nošení rovnátek a seznamte se s Invisalign. Průhlednými rovnátky, které vám za poměrně krátkou dobu zlepší úsměv i život, ale okolí si jich ani nevšimne.
rezervujte si svůj termín

Toužíte po rovných zubech? Jde to i diskrétně a bez zámečků

Neviditelná rovnátka jsou zcela novým typem rovnátek, který boří doposud zažité stereotypy, že rovnátka = nevzhledná ozdoba v ústech podobu mnoha let. Nosiče rovnátek Invisalign jsou vyrobené z průhledného materiálu a okolí tak ani nepostřehne, že nějaká rovnátka máte. Jde o volbu číslo jedna pro každého, kdo si z estetických důvodů nošení rovnátek nemůže dovolit (typicky modelky, herci či sportovci) nebo zkrátka dává přednost diskrétní léčbě.

Obzvláště rozhodnete-li se pro řešení nedokonalostí v dospělosti, je pochopitelné, že představa zámečků na zubech po dobu několika let ve vás nevyvolá pozitivní pocity. I tuto obavu Invisalign elegantně řeší.

‚‚Neviditelná rovnátka vám pomohou udělat krok ke změně, a přispět tím estetice, zdraví i vaší spokojenosti.‘‘

Rovnátka, kterých si nikdo nevšimne

Nenápadná, avšak efektivní léčba

Vhodná pro
děti i dospělé

Důraz na estetiku a komfort

Příjemné nošení s možností vyjmutí

Krásný úsměv už za 12-18 měsíců

Kratší léčba než u fixních rovnátek

V čem spočívá léčba Invisalign rovnátky?

Neviditelná rovnátka fungují na zcela odlišném principu než jiné typy aparátů. Před zahájením léčby dostanete sadu na míru vyrobených průhledných folií, které si podle pokynů ortodontisty sami nasazujete a sundáváte. Jednotlivé folie pak střídáte spolu s tím, jak zuby mění svou polohu. Jemný tlak do detailu propracovaných nosičů zajistí, aby se zuby hýbaly požadovaným směrem.

Rovnátka Invisalign jsou vhodná pro děti i dospělé

Průhledná varianta rovnátek láká především starší pacienty, u nichž se vady zubů v dětství zanedbaly, nebo se k léčbě doposud neodhodlali, ale přejí si to změnit. Stejně tak jsou rovnátka Invisalign vhodná i pro děti, léčba zkrátka není věkem omezena. Ať už vás nebo vaše dítě trápí nepravidelný chrup, mezery mezi zuby nebo zuby příliš natěsnané u sebe, po diskuzi s ortodontistou se pro léčbu můžete rozhodnout kdykoliv. Obecně platí, že foliová rovnátka se nejvíce hodí pro nápravu mírnějších estetických nedostatků.

‚‚Čím dříve však k rovnání zubů dojde, tím lépe – u dětí by to mělo být nejlépe v době růstu stálých zubů, nebo ve chvíli, kdy je vývoj chrupu ukončen.‘‘

rezervujte si svůj termín volejte +420 211 153 603

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Objevte nejpopulárnější cestu k dokonalému úsměvu

Invisalign rovnátka momentálně patří mezi nejrozšířenější způsob, jak jednoduše docílit bezchybného úsměvu. V čem tkví jejich největší výhody?

‚‚Invisalign rovnátka změní k lepšímu nejen váš úsměv, ale také vaše sebevědomí.‘‘

rezervujte si svůj termínvolejte +420 211 153 603

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Jak probíhá léčba Invisalign rovnátky v RP CLINIC?

1. Přípravná fáze

Vhodný typ i průběh léčby vám lékař doporučí teprve na základě důkladného ortodontického vyšetření, které zahrnuje zubní měření, provedení otisků zubů a také pořízení rentgenových snímků. Pokud se ukáže, že zuby nebudou mít pro změnu svého postavení dostatek místa, problém lze řešit extrakcí zubu. V rámci přípravy se také někdy provádí drobné operační zákroky jako například uvolnění úponu jazyka nebo uzdičky rtů.  Žádný z těchto zákroků není bolestivý a probíhá vždy v lokálním či částečném znecitlivění. Pacientům dáváme na výběr z několika druhů bezbolestného ošetření a myslíme i na bojácnější pacienty, kteří mohou využít možnost narkózy či ošetření v analgosedaci.

2. Fáze aktivní léčby

Rovnátka bývají připravená zhruba po 6 týdnech od sejmutí otisků. Alignery se vyrábí na míru přímo v USA – konkrétní počet nosičů pak závisí na typu léčby i závažnosti vady. Jakmile si rovnátka přijdete vyzvednout, lékař vám podrobně vysvětlí, jak alignery nosit a po jaké době je střídat. Domluvíte se také na pravidelných kontrolách a můžete se na cokoliv zeptat.

3. Retenční (udržovací) fáze

Po úspěšném dokončení léčby zpravidla následuje tzv.udržovací fáze. Jejím cílem je srovnané zuby po určitou dobu stabilizovat a zabránit tak možnému posunu do nežádoucí pozice. Pro tuto fázi ošetření se používají snímatelné dlahy neboli fixní držáky (drátek na vnitřní straně zubů), které pomáhají výsledek udržet. Jestliže dodržujete pokyny lékaře a docházíte na pravidelné kontroly, nemusíte mít strach, že o svůj nový úsměv časem přijdete.

Život s Invisalign rovnátky a na co se připravit

Myslete na to, že léčba vyžaduje vaši aktivní spolupráci. V praxi to znamená především dodržovat každý den stanovenou dobu nošení, měnit si pečlivě předepsané folie a celkově se řídit doporučením lékaře. Připravte se také na to, že zuby při nasazování každé další sady mohou lehce bolet, mírný tlak ovšem po pár dnech odezní.

‚‚Přidejte se k dalším 17 milionům lidí, kteří za svůj nádherný úsměv vděčí právě Invisalign.‘‘

I zdraví zubů má svou cenu

Není cennější investice než té do vlastního zdraví. Veškeré zákroky včetně ortodontické léčby rovnátky u nás provádí pouze špičkoví odborníci v oblasti zubní medicíny, jsou tedy naprosto bezpečné a účinné. Naši zubní lékaři se nejenže neustále vzdělávají v ČR i zahraničí, ale učí se od nich i konkurence. Zakládáme si na empatickém a diskrétním přístupu s využitím moderních technologií i postupů.

Neviditelná rovnátka Invisalign – kompletní léčba

115 000 Kč

objednejte se na termínvolejte +420 211 153 603

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vás zajímat i tyto procedury:

dentální hygienabezbolestné ošetřenívstupní zubní prohlídka3D rentgenfixní rovnátkasnímací rovnátka

Nejspíše řešíte...

rovnátka a křivé zuby

Co vás může zajímat...

Jak dlouho trvá léčba pomocí Invisalign rovnátek?

To je u každého individuální – velmi záleží na závažnosti vady i věku pacienta. V průměru bývá léčba dlouhá 12–18 měsíců.

V jakém věku je ideální zvolit Invisalign?

Invisalign rovnátka jsou vhodná jak pro děti, tak i dospělé pacienty.

Kolik léčba Invisalign rovnátky stojí?

Celá léčba v RP CLINIC v současnosti stojí 115 000 Kč. V ceně je zahrnutý kompletní léčebný program. Aktuální cenu si můžete ověřit v ceníku.

Proč jsou Invisalign rovnátka tak populární?

Invisalign rovnátka jsou narozdíl od jiných typů rovnátek velmi nenápadná a v ústech nejsou téměř vidět. Pacienti oceňují kromě diskrétnosti také komfort při nošení a kratší dobu léčby.

Nechte se ošetřit v nádherných prostorách RP CLINIC

recepce a odpočinková zóna pro pacienty dentální sekce rp clinic

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostat

METREM B

Od zastávky Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.