zápach
z úst

Zápach z úst může být nepříjemným problémem, který ovlivňuje vaše sebevědomí a sociální interakce. Čistý a zdravý úsměv je prostě klíčový pro vaši pohodu. Nabízíme komplexní péči, které začíná vstupní prohlídkou zubů, během které identifikujeme možné příčiny. Následuje zevrubná dentální hygiena, případně paradontologické vyšetření. Pro řešení zubních problémů provádíme bezbolestné ošetření a využíváme specializované rentgenové vyšetření pro důkladnou diagnostiku. Pokud se jedná o parodontologické problémy, naši odborníci vám poskytnou speciální dentální hygienu zaměřenou právě na paradontózu. A nezapomínáme ani na prevenci prostřednictvím pravidelných prohlídek. S námi můžete mít jistotu, že se váš zápach z úst dostane pod kontrolu a že vaše zuby budou v péči zkušených a empatických lékařů.

objednejte se na vstupní prohlídku
tlačítko domů ikona homepage
Stomatologie
Zápach z úst

Dentální hygiena

Zjistěte, proč pouhé čištění zubů 2× denně nestačí, a jak vám pravidelné profesionální čištění může zachránit zuby i peněženku.

k dentální hygieně
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Vstupní vyšetření zubů

Najít dobrého zubaře s lidským přístupem a vysokou kvalitou práce nemusí být takový problém, jak se na první pohled zdá.

k vyšetření zubů
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Preventivní zubní prohlídka

Zdraví i vzhled vašich zubů odráží především to, kolik péče jim celý život věnujete. Chodit pravidelně na preventivní prohlídky je přitom minimum, které můžete pro zuby udělat.

k prevenci
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Bezbolestné ošetření zubů

Trpíte strachem ze zubaře? Empatický přístup v kombinaci s vhodně zvoleným typem anestezie dokáže tyto pocity úplně odbourat. I ten nejsložitější zákrok tak může být naprosto bezbolestný.

k bezbolestnému ošetření
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Zubní prevence u dětí

Jako rodiče vás mezi 6–12. měsícem života vaší ratolesti čeká významná role, a sice stát se průvodcem a vzorem i v péči o zuby. Pravidelná návštěva preventivních prohlídek je přitom jedním z hlavních předpokladů pro zdravý a správný vývoj mléčných zubů.

k zubní prevenci dětí
sympatická dáma ve věku asi 50 let