krvácení
z dásní

Krvácení z dásní může být známkou závažných zubních problémů, které je dobré neodkládat. Krvácející dásně mohou způsobit nepříjemné pocity a obavy. Příčinou může být onemocnění paradentózou, zubní plak nebo jiná zubní onemocnění. Naši zubní lékaři i dentální hygienistky využívají nejmodernější diagnostické i léčebné postupy, proto se nemusíte bát krvácení z dásní - máme efektivní léčbu, které vám pomůže obnovit zdraví vaší ústní dutiny a vrátit vám krásný úsměv.

objednejte se na vstupní prohlídku
tlačítko domů ikona homepage
Stomatologie
Krvácení z dásní

Vstupní vyšetření zubů

Najít dobrého zubaře s lidským přístupem a vysokou kvalitou práce nemusí být takový problém, jak se na první pohled zdá.

k vyšetření zubů
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Bezbolestné ošetření zubů

Trpíte strachem ze zubaře? Empatický přístup v kombinaci s vhodně zvoleným typem anestezie dokáže tyto pocity úplně odbourat. I ten nejsložitější zákrok tak může být naprosto bezbolestný.

k bezbolestnému ošetření
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Parodontologická léčba

Zanedbaná ústní hygiena znamená v dospělosti mnohem víc, než jen zvýšenou kazivost zubů. Krvácení dásní, zápach z úst i obnažené zubní krčky, to vše směřuje ke strašákovi jménem parodontóza. Jak se onemocnění projevuje a v čem spočívá parodontická léčba?

k léčbě parodontózy
sympatická dáma ve věku asi 50 let

3D rentgen zubů

Je revolucí v moderní stomatologii. Poskytuje lékařům dokonale plastický a detailní pohled nejen na zub jako takový, ale i na celou ústní dutinu včetně čelistní kosti. Jedná se o jeden z nejefektivnějších nástrojů při prevenci a odhalování zubních kazů a jiných problémů.

k 3d rentgenu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Vytažení zubu

Přijít o zuby – navíc zcela nedobrovolně – může znít děsivě, avšak leckdy se jedná o jediný způsob, jak v ústech zabránit dalším komplikacím. V jakých situacích bývá odstranění zubu nevyhnutelné a co všechno tento zákrok obnáší?

k vytažení zubu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Zubní prevence u dětí

Jako rodiče vás mezi 6–12. měsícem života vaší ratolesti čeká významná role, a sice stát se průvodcem a vzorem i v péči o zuby. Pravidelná návštěva preventivních prohlídek je přitom jedním z hlavních předpokladů pro zdravý a správný vývoj mléčných zubů.

k zubní prevenci dětí
sympatická dáma ve věku asi 50 let