VYPADLÁ
PLOMBA

Když vám vypadne plomba, je dobré neotálet a objednat se k zubaři. Může to být nejen nepříjemný pocit, ale také zdravotní problém. Plomba chrání zub před poškozením a infekcemi, proto je vhodné ji co nejdříve opravit. Předejdete tak vzniku zánětu i dalším komplikacím. Navíc bude cena opravy nižší, než když necháte zub "otevřený" a náchylný k dalšímu poškození. Naši precizní a empatičtí zubaři vám poskytnou okamžitou péči a navrhnou vhodnou formu opravy. Někdy je možné zub opravit pomocí bílých fotokompozitních výplní. Pokud je poškození větší a zánět už se dostal ke kořenům, přistupujeme k endodontickému ošetření. Esteticky dokonalou náhradou povrchu zubu je i keramická fazeta, kterou umíme vyrobit i přímo v ordinaci, takže do 2 hodin odcházíte s novým zubem. Někdy je třeba zub vytrhnout a umíme to úplně bezbolestně. Nejpokročilejší technologií náhrady zubu je využití zubního implantátu, který plnohodnotně nahrazuje zdravý zub. V každém případě se k nám nemusíte bát vyrazit. Objednejte se na vstupní prohlídku a my vám pomůžeme.

objednejte se na vstupní prohlídku
tlačítko domů ikona homepage
Stomatologie
Vypadlá plomba

Bílé zubní výplně

Neléčený kaz může nadělat více škody, než si vůbec dokážete představit. Na staré a nevzhledné amalgamové výplně můžete zapomenout. Moderní bílé výplně jsou netoxické a trvanlivé.

k bílým výplním
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Keramické zuby bez čekání

Nevzhledný chrup trápí mnohé. Od nové zubní náhrady v podobě výplně, korunky či fasety, vás dělí pouhé 2 hodiny a jedna návštěva zubní kliniky.

objevte sílu keramiky
sympatická dáma ve věku asi 50 let

3D rentgen zubů

Je revolucí v moderní stomatologii. Poskytuje lékařům dokonale plastický a detailní pohled nejen na zub jako takový, ale i na celou ústní dutinu včetně čelistní kosti. Jedná se o jeden z nejefektivnějších nástrojů při prevenci a odhalování zubních kazů a jiných problémů.

k 3d rentgenu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Bezbolestné ošetření zubů

Trpíte strachem ze zubaře? Empatický přístup v kombinaci s vhodně zvoleným typem anestezie dokáže tyto pocity úplně odbourat. I ten nejsložitější zákrok tak může být naprosto bezbolestný.

k bezbolestnému ošetření
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Vstupní vyšetření zubů

Najít dobrého zubaře s lidským přístupem a vysokou kvalitou práce nemusí být takový problém, jak se na první pohled zdá.

k vyšetření zubů
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Preventivní zubní prohlídka

Zdraví i vzhled vašich zubů odráží především to, kolik péče jim celý život věnujete. Chodit pravidelně na preventivní prohlídky je přitom minimum, které můžete pro zuby udělat.

k prevenci
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Zubní prevence u dětí

Jako rodiče vás mezi 6–12. měsícem života vaší ratolesti čeká významná role, a sice stát se průvodcem a vzorem i v péči o zuby. Pravidelná návštěva preventivních prohlídek je přitom jedním z hlavních předpokladů pro zdravý a správný vývoj mléčných zubů.

k zubní prevenci dětí
sympatická dáma ve věku asi 50 let