vrásky

Vrásky – zdánlivě přirozený jev, který mnohdy stojí v cestě k sebevědomí i psychické pohodě. Když vypadáme dobře, cítíme se dobře. A právě to je smyslem našich omlazujících zákroků, které umí vrásky nejen vyhladit, ale zároveň i pozastavit jejich tvorbu. Bezbolestně, a pomocí 100% bezpečných a účinných metod prováděných týmem špičkových odborníků pod vedením MUDr. Věry Terzijské.

objednejte se na konzultaci
tlačítko domů ikona homepage
Estetická medicína
Vrásky

Trápí vás vrásky?

Jestliže je vaším snem pleť pouze osvěžit, dodat ji šťávu a pozvednout ochablé kontury, není nutné hned podstupovat složité zákroky. Perfektní službu vám v tomto případě udělají i minimálně invazivní ošetření.

Jemné linky
a první vrásky

Nejčastěji vznikají dehydratací pleti, mimikou či prvním zásadním úbytkem kolagenu po 25. roce života.

Povadlé
kontury obličeje

Pokožka ztrácí pružnost, ochabuje, což může vést k poklesu kůže tváří, koutku úst, brady či nevýraznému reliéfu čelisti.

Hlubší vrásky

Zhruba mezi 30.– 40. rokem života jsou prohlubně na pleti čím dál výraznější. Struktura pleti slábne a už se nejedná pouze o dehydrataci, ale přirozený proces stárnutí.

Hluboké vrásky

Po 50. roce života se pokožka ztenčuje a ve spodních vrstvách pokožky (dermis) ubývá elastického vaziva. Tvoří se hluboké vrásky, které často doprovází pocit suché pleti.

Jak a kdy vznikají vrásky?

Za zářivou a krásně vypnutou pleť zodpovídá svatá trojice důležitých látek – kolagen, elastin a kyselina hyaluronová. Tyto látky se v pokožce vyskytují přirozeně, a zatímco kolagen a elastin coby proteiny zajišťují pružnost pokožky, hyaluron se stará o to, aby naše pleť byla hydratovaná.

Přibližně od 25. roku života začíná produkce těchto prvků klesat a dostavují se první mimické vrásky, především v oblasti očí, čela a koutků úst. Vrásky od smíchu nebo mračení se nám pochopitelně tvoří celý život, avšak v mládí mizí, jakmile se pokožka vrátí do původního stavu. Spolu s tím, jak se kůže ztenčuje a ztrácí svou elasticitu, jsou vrásky čím dál viditelnější.

Všechna ošetření vrásek

Co dalšího kromě věku ovlivňuje tvorbu vrásek?

Do hry vstupuje také životní styl, který vedeme, zda kouříme, pijeme alkohol nebo máme k tvorbě znatelných vrásek dědičné sklony. Vrásky navíc doprovází pocity suché pleti a metabolismus buněk se snižuje. Stárneme.

Místa, na kterých vám pomůžeme vrásky vyřešit:

V našem přehledu procedur najdete řešení pro vrásky na čele, "mračivky", vrásky kolem nosu, oblast očí, tváří, koutků, kolem úst, na bradě a v okolí čelisti. Díky našim inovativním technologiím můžeme efektivně redukovat vrásky na všech těchto klíčových místech, pomáhajíc vám obnovit mladistvý vzhled pleti a zlepšit vaše sebevědomí.

infografika k aplikaci botulotoxinu

Jak a podle čeho zvolit vhodný zákrok pro zmírnění vrásek?

Na naší klinice nabízíme celou řadu méně či více invazivních zákroků, které vám pomohou vrásky zmírnit nebo úplně odstranit. Procedury se mohou lišit svým:

Určitou roli při výběru ošetření hraje i váš věk – např. jemné vrásky v mladistvějším věku vyžadují ošetření v jiné intenzitě než hlubší vrásky po 50. roce života, ale také konkrétní část obličeje či těla, kde vás vrásky trápí. Typicky pro zmírnění vrásek v horní části obličeje (čelo, vrásky mezi obočím) se více hodí aplikace botulotoxinu, ve spodní polovině (v oblasti úst, tváří) zase najdou větší uplatnění výplně kyselinou hyaluronovou.

Existuje ideální věk, kdy začít s botoxem?

Pro aplikaci botulotoxinu není pevně daná věková hranice. Možná vás překvapí, že právě vyhlazení vrásek pomocí botulopreparátů skvěle funguje i jako prevence. I malé množství látky totiž stačí k tomu, aby došlo k dočasnému přerušení nervosvalovému vzruchu a požadovanému uvolnění obličejového svalu. Opakováním se účinek zákroku prodlužuje, až se vrásky přestanou tvořit nějakou dobu úplně. Ve 35 letech, kdy ještě vrásky nejsou tak výrazné, je toto „zmrazení “ mnohem jednodušší než v pozdějším věku, kdy už může být i na botox pozdě.

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

Naše filosofie, proč RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

mimořádná péče v luxusních prostorách

Nadstandardní péče, diskrétnost i přátelský přístup jsou jedny z mnoha důvodů, proč se se k nám klienti rádi vrací.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

DŮRAZ NA
PŘIROZENOST
A OSOBITOST

Umíme vyslechnout vaše přání a zároveň zdůraznit vaši přirozenou krásu s maximálním respektem k individualitě.

ikona zubního křesla značící péči

MODERNÍ
VYBAVENÍ
KLINIKY

Dosahovat viditelných a účinných výsledků by nebylo možné bez moderních technologií a špičkově vybaveného zázemí.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

ELITNÍ
TÝM
LÉKAŘŮ

Pečovat o vás budou ti nejlepší lékaři z oboru, za jejichž znalostmi a know-how stojí vedoucí lékařka MUDr. Věra Terzijská.

Kdo o vás bude pečovat?

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulopreparát, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulopreparátu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Simona Tivadar
korektivní dermatoložka

Je lékařkou, která spojuje odbornou excelenci s lidským přístupem, a poskytuje klientům komplexní péči s ohledem na jejich individuální potřeby. Její profesionální přístup k pacientům vytváří důvěru a pohodu, což je v oblasti dermatologie klíčové.

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy. V našem ceníku najdete celou řadu variant zákroků a můžete si tak zvolit to nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Mějte prosím na paměti, že ke každému klientovi přistupujeme individuálně a respektujeme jeho jedinečnost i přání. Cenu ošetření ovlivňuje řada faktorů, například skutečná velikost ošetřované oblasti, množství použitého materiálu nebo potřeba znecitlivění. Zakládáme si na naprosté transparentnosti, a proto se konečnou cenou ošetření dozvíte vždy ještě před zákrokem. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru.

objednejte se

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.
více o naší klinice

Prohlédněte si interiér

náhled videa s brožurami na zdi rp clinic
RECENZE

Přidejte se
k našim spokojeným klientům

‚‚Určitě všem mohu doporučit! Recepční velmi milé a ochotné, stejně tak zbylý personál. Prostředí kliniky moc krásné a moderní. Se zákrokem jsem byla spokojená, nemám co vytknout.‘‘

miniatura klienta
Teresa Herzogová

“Pellentesque sed dignissim amet sit turpis vitae quis. Facilisi nullam pharetra elementum quam.”

miniatura klienta c4
Teresa Herzogová

“Purus volutpat est sem fringilla in arcu. Aliquet at mauris a porta sit etiam. Sagittis condimentum elementum orci tellus in aliquam. Arcu non aliquet.”

miniatura klienta c2
Teresa Herzogová

“Consequat ultrices libero viverra sit sed tincidunt pretium odio. Vel aliquam molestie lobortis auctor ipsum arcu. Sed vitae sagittis morbi in tincidunt quam.”

miniatura klienta c5
Teresa Herzogová

“Suscipit vitae lobortis cras in orci, lacus neque. Enim ornare sed vel sit sodales a pellentesque.”

miniatura klienta c3
Teresa Herzogová

“Et nulla sagittis sed integer morbi mattis vestibulum vestibulum malesuada. Feugiat dolor ac convallis consequat. Urna lectus duis sit cras id massa.”

miniatura klienta c6
Teresa Herzogová

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.