Aplikace výplní kyselinou hyaluronovou: Cesta k plnějším rtům i svěží pleti

Trápí vás úzké rty, propadlé lícní kosti a unavená pleť? Sníte o bezbolestné a rychlé změně svého vzhledu? Svěřte se do rukou špičkových odborníků a udělejte krok, který jste tak dlouho odkládali. Proměňte nedokonalosti v přednosti.
rezervujte si svůj termín

Úprava obličejových kontur, korekce asymetrií i šťavnatější rty

Pomocí výplní lze nejen rozzářit a vyhladit pleť, ale také vyplnit povolené kontury či upravit jakékoliv nerovnosti v obličeji. Obličej je možné tvarovat a vybraným místům navrátit zpět ztracený objem. K oblíbeným a velmi vyhledávaným metodám bezpochyby patří i výplně rtů. Kyselina hyaluronová dokáže během několika minut proměnit úzké a nevýrazné rty v objemné a šťavnaté.

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

Vysněný vzhled bez bolesti a chirurgie

Zlepšení
sebevědomí

Přestanete trpět pro nedokonalosti

100% prokázaná účinnost

Docílíte vysněného vzhledu již za pár dní

Rychlé ošetření s viditelnými výsledky

Zvládnete za 20 minut během obědové pauzy

Způsoby aplikace hyaluronových výplní

Výplňové materiály, tzv. kožní implantáty jsou v podstatě gelové produkty na bázi kyseliny hyaluronové. Jde o látku, která je našemu tělu vlastní, nemusíte se tedy bát, že svůj organismus zatěžujete něčím škodlivým. Výplně se aplikují pomocí jemných injekčních vpichů či kanyly, což je pro ženy středního věku ideální. Výplňové materiály se tak dostanou do hlubších vrstev podkoží, a především do celého obličeje, kde je hladký a symetrický efekt žádoucí. Injekční metoda je dostačující zejména pro redukci jemných vrásek, například kolem úst.

Ošetření zvládnete během pauzy na oběd

mlada zena, ktere doktorka v chirurgickych rukavicich ukazuje, jak upravit rty

Jak probíhá aplikace výplní s kyselinou hyaluronovou?

 • symbol konzultace rozhovoru

  V ordinaci RP CLINIC vás přivítají naši milí lékaři, kteří vám průběh zákroku nejprve vysvětlí a rádi zodpoví vaše dotazy. Je pro nás důležité, abyste se v prostředí kliniky cítili pohodlně, bezpečně a odcházeli s pocitem maximální péče.

 • symbol čištění a dezinfekce

  Před samotnou aplikací výplně lékař ošetřovanou oblast nejprve důkladně prohlédne a vydezinfikuje. V případě aplikace pomocí injekčních vpichů použije znecitlivující krém. Díky tomu se nemusíte ničeho bát – vpich téměř neucítíte.

 • symbol anestezie umrtvení a injekce

  Poté se vytvoří malou jehličkou vstupní otvor, kterým se protáhne kanyla. Tu je pak možné dostat do podkoží celého obličeje. Malá vstupní branka se poté rychle zahojí.

 • symbol konzultace a rozhovoru

  Po ošetření vám lékař poradí, jak se o svou pleť v následujících dnech starat, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Zpravidla je potřeba zůstat pár dní v tzv. mimickém klidu, tedy příliš se nesmát, nemračit či neotevírat ústa.

 • symbol opakování a pokračování kulatá šipka

  Efekt je velmi individuální a vydrží dle typu procedury po dobu několika týdnů až 2 let, potom je vhodné zákrok opakovat. Interval aplikací záleží na individuálních potřebách a přáních každého klienta. Naši odborníci s vámi rádi zkonzultují, jak často ošetření podstupovat, aby vás pohled do zrcadla těšil co nejdéle.

rezervujte si svůj termín+ 420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Místa, na kterých vám pomůžeme získat vysněný vzhled

infografika s popisky kam lze na obličeji aplikovat botulotoxin

Cesta od nedokonalosti ke kráse je snadná

 • symbol check

  Upravíme vám tvar nosu

  symbol kolečka
 • symbol check

  Pomůžeme vám zmírnit tmavé skvrny pod očima

  symbol kolečka
 • symbol check

  Zvětšíme objem vašich tváří, aby byly plné a atraktivní

  symbol kolečka
 • symbol check

  Zjemníme nosoretní rýhy

  symbol kolečka
 • symbol check

  Redukujeme mimické vrásky

  symbol kolečka
 • symbol check

  Zvětšíme objem rtů a dotvarujeme je

  symbol kolečka
 • symbol check

  Remodelujeme kontury čelisti a propadlou bradu

  symbol kolečka
 • symbol check

  Umíme minimalizovat svislé rýhy na rtech

Metoda Skinbooster pro zářivou pokožku

Metoda Skinbooster je zákrok v oblasti estetické medicíny, který se používá ke zlepšení kvality pokožky. Jedná se o techniku injekce hyaluronové kyseliny do pokožky. Při skinboosteru se malé množství látky aplikuje pomocí jemných jehliček nebo kanylových mikrojehliček do hlubších vrstev pokožky. Hyaluronová kyselina, která je přirozeně přítomná v pokožce, má schopnost vázat vodu a hydratovat tkáň.

Skinbooster pomáhá vyplnit jemné vrásky, zlepšit elasticitu a pevnost pokožky a zvýšit její hydrataci. Látka používaná při skinboosteru také podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, které jsou důležité pro zachování mladistvého vzhledu pokožky. Tato metoda je obvykle používána na obličeji, krku, dekoltu a rukou. Je to neinvazivní procedura, která obvykle nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Výsledky skinboosteru jsou obvykle viditelné po několika týdnech a mohou trvat několik měsíců.

Odpočatější vzhled na počkání

V průběhu stárnutí postupně dochází k úbytku podkožní tukové tkáně. Je tedy nevyhnutelné, že přijde den, kdy si všimneme prvních výraznějších vrásek kolem očí i úst nebo propadlejších tváří. Také naše rty postupně ztrácí na pevnosti, tvaru i objemu a koutky rtů začínají být svěšené dolů. Jak tyto menší i větší nedokonalosti efektivně vyřešit? Jednoduše – aplikací výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou.

objednejte se na termín
+ 420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Pro koho jsou hyaluronové výplně vhodné?

 • symbol check

  Pro muže i ženy jakéhokoliv věku, kteří touží po mladistvějším vzhledu bez chirurgického zákroku.

 • symbol check

  Pro každého, koho trápí úzké rty, vrásky kolem očí, úst, propadlé tváře či jiné asymetrie v obličeji.

 • symbol check

  Pro kohokoliv, kdo chce docílit výraznějších kontur v obličeji i plnějších rtů.

 • symbol kontraindikace

  Zákrok není vhodný pro alergiky, kteří jsou citliví přímo na účinnou látku. Dále se nesmí aplikovat v těhotenství či při kojení.

 • symbol kontraindikace

  Máte problém se srážlivostí krve? Pak vám rádi doporučíme jinou metodu, která bude vhodná přímo pro vás.

Zkušenosti klientek před/po aplikaci výplní s kyselinou hyaluronovou

Krásné a plné rty po několika dnech

ošetření rtů před a po


‚‚Nevýrazné a nesymetrické rty mě dlouho trápily. Ale pak jsem četla článek v časopise, který mi otevřel oči. Řešení pro tento problém existuje! Kamarádka mi doporučila RP CLINIC, tak jsem se tam objednala. Paní doktorka mi všechno vysvětlila a po ošetření mám již po pár dnech rty, na které konečně můžu být hrdá.‘‘

Jana, 38 let

Zmírnění tmavých skvrn pod očima

ošetření pytlů pod očima výplněmi

‚‚Odjakživa mám pod očima tmavé skvrny, což mě hodně trápilo. Moji kolegové v práci mi často říkali, že vypadám, jako bych nedostatečně spala. Proto jsem se rozhodla s tím něco udělat. Na klinice, kde se o můj chrup starají skvěle, mi doporučili vyzkoušet jejich estetickou dermatologii. A musím říct, že to bylo skvělé rozhodnutí! Díky nim se mi podařilo zredukovat ty nepříjemné skvrny a jsem s výsledkem opravdu nadmíru spokojená.‘‘

Hanka, 32 let

Dotvarování propadlé brady

ošetření brady botulotoxinem

‚‚Nikdy by mě nenapadlo, že bych potřebovala nějaký estetický zákrok. Ale když jsem se dočetla, že je možné upravit propadlou bradu, neváhala jsem a hned jsem se objednala na ošetření. Během chvíle bylo hotovo a teď mám mnohem přirozenější bradu.‘‘

Miriam, 40 let

Zvětšení horního rtu a doplnění objemu

před a po botulotoxinu ošetření rtů

‚‚Vždycky jsem měla menší horní ret a když jsem viděla kamarádky, které si nechávají upravovat rty, začala jsem toužit po plnějších a symetrických rtech. Náhodou jsem narazila na RP CLINIC na internetu a od té doby pravidelně navštěvuji jejich různé procedury. Pro mě je to jakási forma odměny za dobrou práci, takže si alespoň jednou měsíčně dopřeji nějakou proceduru nebo menší ošetření. Vřele doporučuji všem, je to skvělé místo.‘‘

Linda, 26 let

Žvýkací svaly ovlivňují nejen tvar čelisti

ošetření brady a čelistí botulotoxinem porovnání před a po

‚‚S ohledem na věk netrpím ani tak na vrásky, ale výrazné prohlubně na dolní čelisti mě nenechávaly spát. Dříve se tyto nedokonalosti na kráse tolik neřešily, ale když jsem zjistila, že je možné je opravit, rozhodla jsem se nejprve objednat na konzultaci. Protože RP CLINIC je kousek od mé práce, vybrala jsem si tuto kliniku. A musím říct, že to byla skvělá volba. Už první pár minut s paní doktorkou rozptýlilo moje obavy z ošetření. Výsledek je nádherně vidět a nemohu jinak než vřele doporučit.‘‘

Helga, 53 let

Důvěřuje nám i modelka a česká miss Lucie Šlégrová

modelka lucie šlégrová se usmívá při ošetření v rp clinic

Příběh Lucie a RP CLINIC

Lucie Šlégrová, modelka a bývalá Miss ČR, je jedním z našich spokojených dlouholetých klientů. Paní doktorka Terzijská, naše vysoce kvalifikovaná estetická dermatoložka, si získala důvěru Lucie nejen svými bezchybnými referencemi, ale také svým vlastním úchvatným vzhledem.

Lucie hledala odborníka, který by pečoval o její nádhernou pleť, a našla ho právě u nás. Nechte se inspirovat jejím příběhem a přijďte si splnit své sny do RP CLINIC.

‚‚Nejvíce si cením profesionality, diskrétnosti a osobního vztahu s paní doktorkou. Procedury, které jsem absolovala, měly okamžitý efekt přetrvávající mnoho měsíců.‘‘

Lucie Šlégrová, elitní modelka

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy. V našem ceníku najdete celou řadu variant zákroků a můžete si tak zvolit to nejlepší řešení pro vaše potřeby. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru.

Vstupní konzultace s lékařem

1.500 Kč

Nosoretní rýhy

8.500 Kč

Kruhy pod očima

8.500 Kč

Oblast brady

9.500 Kč

Rty

10.500 Kč

Vrásky nad horním rtem

8.500 Kč

Glabela (oblast u kořene nosu mezi očima)

3.500 Kč

Marionety (linie u koutků úst)

8.500 Kč

Objem tváří kanylami

od 17.000 Kč

Ruce kanylami

od 16.000 Kč

Při absolvování libovolné procedury vám konzutaci s lékařem nebudeme účtovat.

objednejte se na termín+ 420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

botox proti vráskámplazmaterapie pletimezoterapiemedical microneedlinghloubkový Skinbooster rozpuštění výplně hylázou

Nejspíše řešíte...

anti – agingvrásčitou pleťkrásnější rty

Co byste určitě měli vědět?

Je aplikace kyseliny hyaluronové bolestivá?

Aplikace kyseliny hyaluronové obvykle není považována za bolestivou proceduru. Před zákrokem se na ošetřovanou oblast aplikujeme lokální anestetikum pro minimalizaci nepříjemných pocitů. Každý jedinec může mít odlišnou citlivost a vnímání bolesti, takže pro některé osoby může aplikace kyseliny hyaluronové způsobovat jen mírnou nebo žádnou bolest, zatímco jiní mohou cítit lehké nepohodlí. Naši lékaři vám pomohou minimalizovat nepříjemné pocity a zajistit co nejpříjemnější zážitek při aplikaci.

Kolik zabere ošetření kyselinou hyaluronovou času?

Doba trvání ošetření dermálními výplněmi kyselinou hyaluronovou a skinboosterem se může lišit v závislosti na různých faktorech, včetně rozsahu ošetření, požadovaných výsledků, individuálních potřeb pacienta a rychlosti práce lékaře. Obecně platí, že samotné ošetření bývá relativně rychlé a obvykle trvá od několika minut do jedné hodiny.

Pokud jde o aplikaci dermálních výplní kyselinou hyaluronovou, čas ošetření závisí na počtu ošetřovaných oblastí a rozsahu výplně. Menší oblasti, například jedna vráska nebo rty, mohou být ošetřeny za několik minut. V případě větších oblastí, jako je celý obličej nebo ruce, může ošetření trvat déle, například 30 minut až jednu hodinu.

Jak zjistím, které ošetření výplněmi kyselinou hyaluronovou je pro mě nejvhodnější?

Pokud chcete zjistit, které ošetření bude mít nejlepší efekt při řešení vašeho problému, neváhejte a objednejte se na konzultaci. Naši zkušení lékaři vám rádi poradí, které ošetření bude mít pro váš typ pleti a konkrétní případ nejlepší efekt.

Nechte se zkrášlit v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulotoxin, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulotoxinu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Simona Tivadar
korektivní dermatoložka

Je lékařkou, která spojuje odbornou excelenci s lidským přístupem, a poskytuje klientům komplexní péči s ohledem na jejich individuální potřeby. Její profesionální přístup k pacientům vytváří důvěru a pohodu, což je v oblasti dermatologie klíčové.

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.