krásnější
rty

V centru estetické medicíny pod vedením přední české estetické dermatoložky MUDr. Věry Terzijské skutečně rozumíme důležitosti krásných, plných a symetrických rtů pro vaši sebedůvěru a vyjádření osobnosti. Mezi celosvětově nejoblíbenější a velmi bezpečné estetické procedury patří aplikace botulotoxinu, která zdůrazní krásu vašich rtů, a dermální výplně kyselinou hyaluronovou, které zajistí symetrii a plný tvar vašich rtů. Umíme vás také zbavit výplní, které se vám přestaly líbit nebo prostě jen chcete změnu. RP CLINIC je školícím centrem pro výplňové materiály i pleťové terapie, které se od nás chodí učit i konkurence.

objednejte se na konzultaci
tlačítko domů ikona homepage
Estetická medicína
Krásnější rty

Úprava rtů, nosu nebo brady

Mnoho lidí se potýká s následky stárnutí a cítí se méně atraktivně kvůli úzkým rtům, unavené pleti nebo propadlým lícním kostem.

k výplním
žena 40 let s nevýrazným nosem a propadlými lícnimi kostmi

Rozpuštění výplně hylázou

Ačkoliv dermální výplně kyselinou hyaluronovou jsou maximálně bezpečné, výsledek nemusí být vždy podle vašich představ. Ať už se jedná o asymetrie zvětšených rtů, neustupující otok či vaši celkovou nespokojenost s efektem výplně, každý problém je řešitelný.

k rozpuštění výplně
mladá žena sedí v odpočinkové zóně v křesle a čte si informační materiály

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.