Jak zpomalit stárnutí pleti? Zapomeňte na séra či tekutý kolagen – objevte plazmu

Recept na věčné mládí bohužel neexistuje, avšak způsob, jak ho oddálit, máte právě teď u sebe. Jmenuje se plazma a nachází se ve vašem těle. Jemné vrásky mizí jako mávnutím kouzelného proutku a vaše pokožka sálá životem. Je pružnější, jasnější a kvalitnější. To vše přirozeně a bez jakýchkoliv cizích látek.
rezervujte si svůj termín

Co způsobuje stárnutí pleti?

Jak roky běží, pleť postupně ztrácí tu nejcennější látku podílející se na její kvalitě a pevnosti – kolagen. Vrásky přichází nenápadně, přičemž ty první, jemné, vám mohou připomínat, že žijete naplno. Hranice mezi nenápadností a strachem z povadlého vzhledu je však tenká. 

Zrcadlo se stává nepřítelem a tlak na to vypadat stále svěže a mladě doprovází pocity zoufalství. Poznáváte se? Pak vás možná překvapí, že vše, co potřebujete k omlazení pleti, je vlastní krev.

Krásnější pleť bez bolesti a chirurgie

Omlazení přirozenou cestou

Stimulace kůže a pokožky růstovými faktory

Odpočatější a zářivější vzhled

Pro pocit spokojenosti a sebevědomí

Bezpečný a bezbolestný zákrok

Žádná syntetika, ale pouze látka tělu vlastní

Krevní plazma je plná proteinů a vitamínů

Krev obsahuje kromě bílých a červených krvinek také jantarově žlutou tekutinu – krevní plazmu. Z plazmy se vyrábí některé životně důležité léky, neboť kromě vody obsahuje velké množství bílkovin, enzymů, růstových faktorů, cytokinů a dalších organických a anorganických látek. To všechno jsou složky, které v těle regulují srážlivost krve, podporují imunitu a udržují tělní kyseliny a zásady v rovnováze.

Plazma jako elixír mládí pro vaši pokožku

Co se stane, když se tato výživná a čistě biologická látka aplikuje do kůže? Vznikne životabudič zvaný plazmaterapie, unikátní a velmi šetrná metoda, která využívá „zdroje“ našeho těla a patří bezesporu k těm nejúčinnějším.

Plazmaterapie neboli Platelet Rich Plasma Therapy (PRP) spočívá v tom, že krevní destičky s velkým množstvím růstových faktorů obsažené v plazmě přirozeně podporují regeneraci buněk v těle i jejich mikrocirkulaci. Plazma nevyplňuje, nemění výraz v obličeji, pouze stimuluje procesy, které vaše tělo dobře zná.

Není plazma jako plazma

Pravdou je, že to největší kouzlo tkví v samotné práci s plazmou a schopnosti vytěžit z ní v odběrovém a separačním procesu co nejvíce aktivních látek.

V čem tkví hlavní benefity plazmaterapie?

Představujeme vám Mgr. Michaelu Olexovou

Michaela je absolventkou buněčné biologie a imunologie Přírodovědecké fakulty UK v Praze s letitou praxí ve školící společnosti pro mezoterapie a pleťové terapie. Má na starosti rozvoj v oblasti anti-aging pleťových ošetření, je certifikovanou specialistkou pro mezoterapie a pleťové terapie.

objednejte se+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

mgr michaela olexová terapeutka rp clinic

„Každý obličej je jedinečný a mým cílem je najít specifické řešení pro každý typ pokožky.“

Mgr. Michaela Olexová

Rozlučte se s vráskami, přivítejte jasnější a pružnější pleť

Pomocí plazma liftingu je možné přirozeně omladit pleť, dekolt, krk i ruce, a stejně tak dát sbohem jizvičkám, poškozené textuře pleti a dalším nedokonalostem. Radost z jasnější a zářivější pleti se násobí, když se cítíte sebevědoměji a lépe ve vlastním těle.

Plazmaterapie s kyselinou hyaluronovou pro ještě větší hydrataci

Jestliže si přejete zjemnit opravdu hluboké a výrazné vrásky, potom je vhodné plazmu obohatit o kyselinu hyaluronovou, která tkáň vyživí a omladí s mnohem výraznějším efektem.

Pro koho je plazmaterapie pokožky vhodná?

Pro koho naopak ošetření není vhodné?

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak ošetření pomocí plazmy probíhá?

Celá procedura i s odběrem krve trvá zhruba 40­–50 minut podle rozsahu ošetřované oblasti. Jedná se o minimálně invazivní, šetrnou, a díky použití vlastní krve také bezpečnou metodu.

 • symbol konzultace rozhovoru

  V ordinaci RP CLINIC vám průběh zákroku ošetřující nejprve vysvětlí a doporučí vám to nejvhodnější řešení pro potřeby vaší pleti. Je pro nás důležité, abyste se v prostředí kliniky cítili dobře, pohodlně, a odcházeli s pocitem té nejlepší péče.

 • symbol anestezie umrtvení a injekce

  Celý proces od odběru po zpracování krevní plazmy probíhá přímo u nás v ordinaci, přičemž se odebírá 8–16ml krve (1 – 2 zkumavky) v závislosti na množství plazmy potřebné k ošetření. Po krátké vstupní konzultaci ošetřující místo znecitliví pomocí anestetického krému. Poté sestra odebere krev do speciálního setu a pomocí centrifugy oddělí krevní plazmu. Takto získaná plazma je aplikovaná jemnou mezoterapeutickou jehlou plošně do kůže obličeje či dekoltu.

 • ikona času

  Samotná aplikace trvá zhruba 20 -30 minut. Zákrok mohou doprovázet mírně bolestivé pocity, které lze tlumit chlazením a na závěr lokální masáží.

 • symbol konzultace a rozhovoru

  Hned po zákroku můžete na pleť bez obav nanést make-up a nečekají vás žádná omezení.

 • symbol opakování a pokračování kulatá šipka

  Pro účinné omlazení pleti je vhodné absolvovat alespoň 2–3 procedury s rozestupem 3–4 týdnů.

rezervujte si svůj termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy. V našem ceníku najdete celou řadu variant zákroků a můžete si tak zvolit to nejlepší řešení pro vaše potřeby. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru.

Plazmaterapie pleti

7.500 Kč

Plazmaterapie s kyselinou hyaluronovou

15.500 Kč

objednejte se na termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

mezoterapievýplně kys. hyaluronovouhloubkový Skinboosterbotox proti vráskámmedical microneedlingmorpheus8

Nejspíše řešíte...

anti – agingproblematická pleť

Co byste určitě měli vědět?

Jak často je vhodné plazmaterapii podstupovat?

Pro účinné omlazení pletije vhodné zopakovat proceduru alespoň 2–3krát s rozestupem 3–4 týdnů.

Jak dlouho zákrok trvá?

Doba strávená v ambulantním křesílku se odvíjí od typu i rozsahu ošetřovaného místa. Plazmaterapie obličeje trvá cca 30 minut, obličej + krk pak zabere 45–50 minut.

Kdy jsou viditelné první výsledky? A jak dlouho vydrží?

Omlazující účinky jsou často viditelné již po měsíci od provedení terapie. Pokud řešíte hluboké vrásky či viditelné jizvy, efekt se může dostavit až po několika opakováních. Plazmaterapie je v tomto případě podpořena přidáním kyseliny hyaluronové. Efekt vydrží zhruba 6–10 měsíců – u každého to ale může být jinak.

V jakém věku je ideální s plazmaterapií začít?

S plazmaterapií je možné začít kdykoliv. Ten nejlepší čas přichází s prvními viditelnějšími známkami stárnutí, tedy přibližně ve věku 35–40 let.

Je ošetření bolestivé?

Celý průběh zákroku stavíme s myšlenkou na vaše pohodlí. Ošetřující nejdřív nanese lokální anestetický krém, čímž dané místo znecitliví. Injekčně nebo pomocí injektoru pak plazmu velmi opatrně aplikuje do horních vrstev kůže, nemusíte se proto bát bolesti ani modřinek/otoků.

Nechte se zkrášlit v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulotoxin, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulotoxinu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Simona Tivadar
korektivní dermatoložka

Je lékařkou, která spojuje odbornou excelenci s lidským přístupem, a poskytuje klientům komplexní péči s ohledem na jejich individuální potřeby. Její profesionální přístup k pacientům vytváří důvěru a pohodu, což je v oblasti dermatologie klíčové.

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.