povislá
kůže

Boj s povislou kůží může být náročný. V RP CLINIC, školícím centru pro pleťové terapie, vedeném MUDr. Věrou Terzijskou, vám chceme pomoci získat zpět pevnou a mladistvou pokožku. Máme pro vás moderní procedury, jako je lifting obličeje, laserové omlazení pleti, microneedling a další, které vám pomohou bojovat proti povislé kůži. Každý případ je jedinečný, a proto vám naši odborníci navrhnou plán péče přesně podle vašich potřeb. Zbavte se povislé kůže během několika návštěv.

objednejte se na konzultaci

Niťový lifting proti stárnutí

Stárnutí s sebou přináší hluboké vrásky a povadlou pleť. Šetrným liftingovým zákrokem můžete vrátit roky zpět a s okamžitým efektem si znovu užívat mladistvý vzhled. To vše bez bolesti a chirurgie.

k niŤovému liftingu
starší žena s mírnými vráskami která se usmívá

Morpheus proti vráskám, jizvičkám i povadlé pleti

Objevte Morpheus 8 🌟 - přelomové mikrojehličkování pro mladistvou pokožku! 🌈 Zbavte se povislé kůže, jizev a strií. Rychlé výsledky s minimálním diskomfortem. 💫 Omladěte a získejte zářivou pleť bez chirurgického zákroku. 🌿

k morpheusu
žena před ošetřením přístrojem morpheus8

Operace víček

Oční víčka představují nejtenčí a zároveň nejnamáhanější část obličeje. Jednoduchým ambulantním zákrokem znovu získáte svěží pohled, a navíc se zbavíte i celé řady zdravotních nepříjemností.

k víčkům
žena ve středním věku se usmívá

Liposukce bez chirurgického zákroku

Cvičit a jíst zdravě – takhle jednoduše zní podle odborníků recept na štíhlou postavu. Realita hubnutí však bývá složitější a nadbytečné centimetry v pase, na stehnech či bocích trápí mnoho žen i mužů. Co dělat, když tuk v problematických partiích i přes veškerou snahu nemizí? Vyzkoušejte formování postavy pomocí neinvazivní liposukce na bázi ultrazvuku.

k ultrazvukové kavitaci
terapeutka provádí ultrazvukovou kavitaci v oblasti hýždí a stehen

Tělový zábal proti celulitidě

Jestliže vám ve spokojenosti brání nějaké to kilo navíc či kůže připomínající pomeranč, na drastická řešení můžete s klidem zapomenout. Tělové zábaly dodají vaší pokožce potřebnou jiskru bezbolestně, a navíc ji zbaví přebytečné vody.

k tělovému zábalu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Život bez celulitidy

Pro to, aby se vám tvořily nevzhledné ďolíčky na stehnech, hýždích či břiše, vůbec nemusíte mít nějaké to kilo navíc. Objevte řešení bez zásahu do těla.

k Endosphéres terapii
žena leží na zádech a nechává se ošetřit zařízením endospheres proti celulitidě