jizvy
po akné

Jizvy po akné mohou způsobit značné nepříjemnosti a ovlivnit vaše sebevědomí. Přátelský tým na naší klinice je připraven vás nevzhledných jizviček zbavit . Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, protože každý případ je jedinečný. Naši dermatologové vaši pleť vyšetří a navrhnou individuální léčebný plán, který může zahrnovat různé nástroje, jako je laserová terapie, chemický peeling nebo pleťové terapie v čele s medical microneedlingem. Cílem naší léčby je dosáhnout transformace, kdy se jizvy postupně vyhladí a vaše pleť bude opět hladká a zdravě vypadající. Během procesu léčby vás také naučíme, jak pečovat o svoji pleť, aby byly dosažené výsledky dlouhodobé a udržitelné. Realizace léčby probíhá s použitím nejmodernějších technologií a postupů. S námi jste na správné cestě k hladké a krásné pleti, kterou si zasloužíte.

objednejte se na konzultaci
tlačítko domů ikona homepage
Estetická medicína
Dermatologie
Pleťové terapie a kosmetika
Jizvy po akné

Odstranění jizviček po akné

Akné zanechává šrámy nejen na duši, ale i na pokožce. Jakmile se totiž vymotáte ze začarovaného kruhu pupínků, nevzhledné jizvičky vám začnou připomínat, že utrpení ještě není u konce...

k odstranění jizviček
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Medical microneedling

Povadlá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry a jizvy po akné... to vše jsou znaky stárnutí, stresu nebo hormonální nerovnováhy. Dopřejte pleti potřebnou regeneraci.

k microneedlingu
žena při estetickém ošetření u mudr polák