Pleťové terapie

Unavená pleť bez jasu, nekončící trable s akné, nebo jen touha dopřát své pleti restart, který si zaslouží? Objevte svět našich pleťových rituálů, které vaši pokožku probudí znovu k životu a pomohou ji zářit. Sadu pleťových ošetření jsme vyvinuli na míru různým typům pleti – od suché přes citlivou až po problematickou. S využitím šetrných a účinných technik jsme vytvořili místo, kde se potkává relaxace spolu s účinným řešením nedokonalostí. Místo, v němž myslíme na ženy stejně tak, jako na muže.

chci krásnější pleŤ
tlačítko domů ikona homepage
Pleťové terapie a kosmetika

Pleťové terapie

Nejčastější problémy, které řešíte:
vyzkoušejte

Nejoblíbenější pleťové procedury

Vlasová plazmaterapie | oživení růstu vlasů

Když se ocitnete v situaci, kdy pozorujete, jak vás vlasy postupně opouští a nechávají napospas s pocity smutku, lítosti a zoufalství, udělali byste cokoliv, jen aby byly zpět. Díky moderní anti–aging medicíně naštěstí existuje řešení – plazmaterapie vlasů.

k vlasové plazmaterapii

Povadlá pleť | Medical
Microneedling

Trápí vás povadlá pleť, počínající vrásky či jizvičky po akné? Dopřejte své pleti regeneraci s minimálním zásahem do kůže. Účinná metoda omlazení pleti, kterou zvládnete za 30 minut a její efekt si okamžitě oblíbíte.

k oživení pleti

Chemický peeling | oživení pleti

Po ošetření je pleť zdravá, hladká a perfektně sjednocená. Chemický peeling využívá aktivních kyselin a patří k nejoblíbenějším dermatologickým procedurám napříč věkem i typem pleti. Obzvláště ji ocení lidé s problematickou pletí se sklony k akné.

k pleťovému peelingu

Mezoterapie |
hydratace pleti

Objevte jednu z nejoblíbenějších anti-aging procedur. Mezoterapie využívá aktivní látky a vitamíny, které zlepšují kvalitu pleti, regenerují ji, a to s minimálním zásahem do kůže. Procedura účinně řeší jemné vrásky i další nedokonalosti a hodí se jak pro ženy, tak pro muže v každém věku.

k mezoterapii

Proč pleťové terapie v RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

mimořádná péče v luxusních prostorách

Individuální přístup nám umožňuje vytvářet atmosféru, kde se každý cítí bezpečně a pohodlně. Ošetření sestavujeme s přihlédnutím k odlišným potřebám pleti a hýčkáme si jak ženy, tak i muže.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

Viditelné a dlouhodobé výsledky

Naše kosmetické specialistky staví na zkušenostech a mimořádné odbornosti. Díky úzké spolupráci s dermatology a pleťovými terapeutkami mohou ošetření navrhnout tak, aby přinášelo dlouhodobé výsledky.

ikona zubního křesla značící péči

moderní
přístrojové
vybavení

Kromě šikovných rukou našich kosmetiček se o blaho a krásu vaší pleti postarají také speciální galvanické a ultrazvukové přístroje, které ji šetrně, avšak účinně čistí, vyhlazují a projasňují.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

Unikátní
kosmetika
s peptidy

Pracujeme s kvalitní korejskou kosmetikou, která dokáže zázraky i v hlubších vrstvách pokožky. Pomocí peptidů, proteinů, vitamínů či kyselin zlepšuje kvalitu pleti, a to bez chemie a čistě na základě látek tělu vlastních.

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.
náš team

Kdo o vás bude pečovat?

mudr martin laš
Mgr. Michaela Olexová
pleťová terapeutka

Michaela je absolventkou buněčné biologie a imunologie Přírodovědecké fakulty UK v Praze s letitou praxí ve školící společnosti pro mezoterapie a pleťové terapie. Má na starosti rozvoj v oblasti anti-aging pleťových ošetření, je certifikovanou specialistkou pro mezoterapie a pleťové terapie.

mudr martin laš
Mgr. Helena Solaříková
pleťová terapeutka

Je vyškolenou specialistkou na kosmetické služby s letitou praxí vedení vlastního kosmetického  salónu. Je certifikována pro odborné pleťové terapie. Helena je velmi empatická a snaží se porozumět potřebám klientů a vyjít jim maximálně vstříc při doporučení a volbě vhodné procedury.

CENÍK

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny a pleťových procedur, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie, nejnovější postupy a kvalitní certifikované přípravky. Z různých cenových variant i typů ošetření si můžete zvolit takové řešení, které naplní vaše představy. 

Mějte prosím na paměti, že ke každému klientovi přistupujeme individuálně respektujeme jeho jedinečnost i přání. Cenu ošetření ovlivňuje řada faktorů, například skutečná velikost ošetřované oblasti, množství použitého materiálu nebo potřeba znecitlivění. Zakládáme si na naprosté transparentnosti, a proto se konečnou cenu ošetření dozvíte vždy ještě před zákrokem.  

V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru nebo vám doporučíme vhodnou proceduru.

calciferol
300 Kč
milgamma
150 Kč
Kyslíková terapie
300 Kč
Mezoterapie | hydratace pleti
obličej
4 500 Kč
krk
3 500 Kč
dekolt
3 500 Kč
krk a dekolt
7 500 Kč
oční okolí
od 2 500 Kč
perorální
3 000 Kč
hydratace DeLuxe
7 500 Kč
HydraBoost 1 oblast
od 5 000 Kč
kštice (vlasy)
od 3 000 Kč
Plazmaterapie pleti
obličej
7 500 Kč
objednejte se

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.
více o naší klinice

Prohlédněte si interiér

náhled videa s brožurami na zdi rp clinic
RECENZE

Přidejte se
k našim spokojeným klientům

‚‚Určitě všem mohu doporučit! Recepční velmi milé a ochotné, stejně tak zbylý personál. Prostředí kliniky moc krásné a moderní. Se zákrokem jsem byla spokojená, nemám co vytknout.‘‘

miniatura klienta
Teresa Herzogová

“Pravidelně chodím na pánskou kosmetiku k Míše Kalhousové a jsem velice spokojený. Vnímám to, že čím dříve se o sebe začnu starat, tím lépe. Děkuji Míše, že se o mě stará. :-)”

miniatura klienta c4
Roman Soukup

“Jsem velmi spokojená se službami pleťové terapie poskytovanými paní Mgr. Helenou Solaříkovou. Jedná se o nadmíru pečlivou osobu, s citlivým přístupem, která se mi vždy plně věnuje, objasní mi prováděné úkony, je milá, příjemná a ochotně mi se vším, co se týče péče o pleť, poradí.”

miniatura klienta c2
Iveta Matajova

“Na klinice jsem absolvovala hydrataci pleti Skinbooster a jsem nadšená. Byl to můj první omlazující zákrok, a každému, kdo už na sobě pociťuje první vrásky a zároveň nechce podstupovat nic zbytečně složitého, bych ho doporučila. Efekt na pleti je asi takový, jako když jste poslední půl rok jen odpočívali :-).”

miniatura klienta c5
Jana Brücknerová

“Vynikající ošetření u Mgr.Heleny Solaříkové!!!!Vřele doporučuji.”

miniatura klienta c3
Roman Andrys

“Kliniku jsem navštívila již po několikáté a mohu jen doporučit. Celý personál moc milý, ochotný a hlavně lidský. Také prostředí kliniky je velmi čisté a příjemné. Se zákrokem jsem nanejvýš spokojená. Ráda se sem vždy vracím :) Moc Vám děkuji.”

miniatura klienta c6
Anna Dopitová

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.