jizvy
a strie

Jizvy a strie mohou negativně ovlivnit vaši pokožku i sebevědomí. Rozumíme, jak tyto problémy mohou narušit váš život. Naši odborníci vám nabídnou individuální plán péče. Léčba může zahrnovat různé terapie, a cílem je dosáhnout hladké a zdravě vypadající pleti. Během procesu vás také naučíme, jak pečovat o svou pleť, aby výsledky byly dlouhodobé. Naši specialisté používají moderní technologie a postupy pro optimální péči o vaši pokožku. S RP CLINIC jdete správným směrem k pleti, která si vás znovu rozzáří.

objednejte se na konzultaci
tlačítko domů ikona homepage
Estetická medicína
Dermatologie
Pleťové terapie a kosmetika
Jizvy a strie

Medical microneedling

Povadlá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry a jizvy po akné... to vše jsou znaky stárnutí, stresu nebo hormonální nerovnováhy. Dopřejte pleti potřebnou regeneraci.

k microneedlingu
žena při estetickém ošetření u mudr polák

Morpheus proti vráskám, jizvičkám i povadlé pleti

Objevte Morpheus 8 🌟 - přelomové mikrojehličkování pro mladistvou pokožku! 🌈 Zbavte se povislé kůže, jizev a strií. Rychlé výsledky s minimálním diskomfortem. 💫 Omladěte a získejte zářivou pleť bez chirurgického zákroku. 🌿

k morpheusu
žena před ošetřením přístrojem morpheus8

Odstranění červených žilek

Neplechu na pokožce i vašem sebevědomí mohou nadělat viditelně rozšířené žilky, tzv. metličky, jejichž přítomnost nemusí být výhradně geneticky daná. Zjistěte, jak dát červeným místečkům na několik let sbohem.

k červeným žilkám
tvář s červenými žilkami

Tělový zábal proti celulitidě

Jestliže vám ve spokojenosti brání nějaké to kilo navíc či kůže připomínající pomeranč, na drastická řešení můžete s klidem zapomenout. Tělové zábaly dodají vaší pokožce potřebnou jiskru bezbolestně, a navíc ji zbaví přebytečné vody.

k tělovému zábalu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Život bez celulitidy

Pro to, aby se vám tvořily nevzhledné ďolíčky na stehnech, hýždích či břiše, vůbec nemusíte mít nějaké to kilo navíc. Objevte řešení bez zásahu do těla.

k Endosphéres terapii
žena leží na zádech a nechává se ošetřit zařízením endospheres proti celulitidě