jizvy
a strie

Kůže je největším orgánem těla. A ačkoliv nedostatky na pokožce se mohou zdát jako zanedbatelný problém, povědomí o nich může být další starostí navíc. Nežádoucí jizvy a strie, které vznikají narušením kolagenových a elastických vláken v pokožce, vám už nemusí kazit sebedůvěru – pomocí celé škály téměř neinvazivních a bezbolestných ošetření vám pomůžeme docílit krásné a zdravě vypadající pokožky. Během procesu vás také naučíme, jak pečovat o svou pleť, aby výsledky byly dlouhodobé. Naši specialisté používají moderní technologie a postupy pro optimální péči o vaši pokožku. S RP CLINIC jdete správným směrem k pleti, která vás znovu rozzáří.

objednejte se
tlačítko domů ikona homepage
Estetická medicína
Dermatologie
Pleťové terapie a kosmetika
Jizvy a strie

Které druhy nedokonalostí vám pomůžeme vyřešit?

Zmírnění jizev po akné

Dlouhodobý boj s akné může zanechat na pokožce nežádoucí jizvičky, které nemusí být jen následkem nešetrného vymačkávání pupínků. Obzvláště běžné je rozsáhlé zjizvení u těžších forem akné. Na základě komplexní diagnostiky a s využitím šetrných medicinských postupů vám pomůžeme překonat poslední fázi těžkého boje a docílit hladké a zdravé pleti. Podle typu i rozsahu jizev volíme k ošetření chemický peeling, metodu mikrojehličkování či laser.

Odstranění jizev na těle

Trápí vás viditelná jizva po operaci či po porodu? I v tomto případě se můžete obrátit na pomoc zkušených dermatologů. Ačkoliv jizvu se nikdy nepodaří zcela odstranit, díky vhodně zvolenému laserovému ošetření je možné ji trvale zploštit a vyhladit. Důvodem může být kromě estetiky i to, že vám jizva překáží.

Vyhlazení strií na těle

Rychlé změny tělesné hmotnosti, změny během těhotenství, ale i nedostatek kolagenu – to jsou nejčastější faktory, které stojí za vznikem světlých prasklinek v pokožce. Objevit se mohou i u mužů, například z důvodu prudkého nárustu svalů. Ať už si přejete vyhladit a zjemnit strie na břiše, hýždích či stehnech, stačí se objednat na úvodní konzultaci s lékařem, který vám doporučí jeden z několika účinných zákroků v naší nabídce.

Komplexní dermatologická péče o jizvy i strie

K pokožce, jejíž elastická vlákna jsou hloubkově narušená, přistupujeme – stejně jako ke všem dalším dermatologickým obtížím – komplexně. K tomu, abychom mohli stanovit nejvhodnější způsob ošetření, slouží úvodní sezení, kde probereme vaši situaci, povahu problému i konkrétní představu o výsledné změně. Během dermatologického vyšetření dále zkoumáme velikost, tvar i charakter jizvy.

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.

Ošetření výkonným a šetrným laserem

Dosahovat viditelných výsledků, které pozitivně podpoří vaše sebevědomí, se nám daří i díky moderním přístrojům a vybavení – využíváme nejvýkonnější dostupný frakční laser na trhu, který vyhlazuje nedokonalosti s maximální šetrností a v nejkratším možném čase.

Péče o pokožku a prevence

Zjizvená pokožka vyžaduje intenzivnější péči, obzvláště pokud jsou jizvy čerstvé. Pomoci vám na cestě ke krásnější pokožce v příjemném zázemí kliniky je naším posláním, stejně tak předat vám užitečné informace týkající se prevence a domácí péče.

Medical microneedling

Povadlá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry a jizvy po akné... to vše jsou znaky stárnutí, stresu nebo hormonální nerovnováhy. Dopřejte pleti potřebnou regeneraci.

k microneedlingu
žena při estetickém ošetření u mudr polák

Morpheus proti vráskám, jizvičkám i povadlé pleti

Objevte Morpheus 8 🌟 - přelomové mikrojehličkování pro mladistvou pokožku! 🌈 Zbavte se povislé kůže, jizev a strií. Rychlé výsledky s minimálním diskomfortem. 💫 Omladěte a získejte zářivou pleť bez chirurgického zákroku. 🌿

k morpheusu
žena před ošetřením přístrojem morpheus8

Odstranění červených žilek

Neplechu na pokožce i vašem sebevědomí mohou nadělat viditelně rozšířené žilky, tzv. metličky, jejichž přítomnost nemusí být výhradně geneticky daná. Zjistěte, jak dát červeným místečkům na několik let sbohem.

k červeným žilkám
tvář s červenými žilkami

Tělový zábal proti celulitidě

Jestliže vám ve spokojenosti brání nějaké to kilo navíc či kůže připomínající pomeranč, na drastická řešení můžete s klidem zapomenout. Tělové zábaly dodají vaší pokožce potřebnou jiskru bezbolestně, a navíc ji zbaví přebytečné vody.

k tělovému zábalu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Život bez celulitidy

Pro to, aby se vám tvořily nevzhledné ďolíčky na stehnech, hýždích či břiše, vůbec nemusíte mít nějaké to kilo navíc. Objevte řešení bez zásahu do těla.

k Endosphéres terapii
žena leží na zádech a nechává se ošetřit zařízením endospheres proti celulitidě

Proč RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

mimořádná péče v luxusních prostorách

Nadstandardní péče, diskrétnost i přátelský přístup jsou jedny z mnoha důvodů, proč se se k nám klienti rádi vrací.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

DŮRAZ NA
PŘIROZENOST
A OSOBITOST

Umíme vyslechnout vaše přání, ale zároveň zdůraznit vaši přirozenou krásu.

ikona zubního křesla značící péči

MODERNÍ
VYBAVENÍ
KLINIKY

Dosahovat viditelných a účinných výsledků by nebylo možné bez moderních technologií a špičkově vybaveného zázemí.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

ELITNÍ
TÝM
LÉKAŘŮ

Pečovat o vás budou ti nejlepší lékaři z oboru, za jejichž znalostmi a know-how stojí vedoucí lékařka MUDr. Věra Terzijská.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita