Jak se zbavit celulitidy? Endosphéres therapy vyhladí vaši pokožku i během odpočinku

Pro to, aby se vám tvořily nevzhledné ďolíčky na stehnech, hýždích či břiše, vůbec nemusíte mít nějaké to kilo navíc. Celulitida, lidově pomerančová kůže, trápí až 90 % žen, nehledě na věk či typ postavy. Přestože v poslední době se tato estetická nedokonalost normalizuje, jistě se shodneme, že svět bez celulitidy by byl mnohem lepší. Naštěstí existuje řešení, které vám na rozdíl od krémů zajistí hladší a pevnější pokožku během několika týdnů. Bezbolestně a bez jakéhokoliv zásahu do těla.
rezervujte si svůj termín

Co je vlastně celulitida?

Celulitida představuje snad nejvíce diskutovaný kosmetický problém, který mnohým ženám (výjimečně i mužům) ubírá na sebevědomí a nutí je pochybovat o sobě samých. A to nejen v létě, kdy se odhalená kůže dostává více na světlo.  U někoho hraje roli vrozená predispozice, u jiného se drobné prohlubně na pokožce objevují až v určitém životním období (například během hormonálních změn). Zjistěte, co vlastně celulitidu způsobuje a jaké kroky podniknout, aby vám pohled do zrcadla přinášel radost.

Objevte klíč k sametově hebké pokožce

Účinná redukce celulitidy

Na nohou, břiše a hýždích

Zpevnění a omlazení pokožky

Pro pocit spokojenosti a sebevědomí

Bezbolestná
procedura

S výsledky už po 6 sezeních

Jakmile v podkoží dojde ke změně tukových tkání, pokožka může na některých částech těla, zpravidla na stehnech, bocích či pažích, připomínat povrch pomeranče.  Podle toho, jak moc jsou tyto změny výrazné, se celulitida dělí na 4 stupně, podle intenzity.

Ženy mají oproti mužům až dvojnásobek tukových tkání

Uspořádání tukového pojiva se u žen a mužů liší, což je ostatně důvodem, proč se s celulitidou potýkají převážně ženy. Tukové polštářky u žen jsou odděleny svislými vlákny vazivové tkáně a ve chvíli, kdy se objem tukových buněk zvětší, se naplní a tlačí proti kůži. Současně s tím se sníží průtok krve a lymfy, přičemž v okolí buněk se začne hromadit voda. A jelikož polštářky se tukem plní nepravidelně, dochází ke vzniku hrbolků a nerovností.

‚‚Celý proces ještě více umocňuje dominance estrogenu, ženského hormonu, který podporuje zadržování vody i ukládání tuku.‘‘

Z čeho vznik celulitidy pramení?

Panuje mýtus, že za vznikem celulitidy logicky stojí nadváha. Ano, u lidí se sklony k obezitě budou ďolíčky rozhodně výraznější, může však jít i o dědičný problém nebo známku nezdravého způsobu života. Stejně tak se často celulitida hlásí o slovo s přibývajícím věkem, kdy pokožka ztrácí na pružnosti, elastická vlákna slábnou a každá nerovnost je na tenčí pokožce viditelnější.

Jak se efektivně zbavit pomerančové kůže?

Nejednu ženu by potěšilo, kdyby se stačilo namazat krémem a pokožka by se přes noc zázračně vyhladila. Nebo provádět každý den určité cviky, které celulitidu nadobro porazí. Realita je však mnohem komplexnější. Genetiku sice neovlivníte, nicméně viditelnost ďolíčků lze dlouhodobě zmírnit.

‚‚Zásadní je rozproudit lymfatický systém a nastartovat metabolismus, což je možné nejen při chůzi, běhu nebo plavání, ale také pomocí Endosphéres therapy.‘‘

Endosphéres therapy zmírňuje celulitidu, zatímco relaxujete

Technologii Endosphéres si představte jako přístroj, který pomocí tlakových mikrovibrací dokáže eliminovat celulitidu a zároveň modelovat postavu. Přirozeně a bez chirurgie. Váleček se silikonovými kuličkami účinně stimuluje i problematické části těla, kde se tuk velmi rád ukládá, a zredukovat jej se často nepodaří ani sportem.  Masážní váleček rozpohybuje tkáň až na úroveň cév, což dá signál celému oběhovému systému, aby začal pracovat. Probouzí se elastin, kolagen a další důležité látky, které podporují pěkný a zdravý vzhled pokožky. Intenzivní stimulací se pokožka postupně zpevňuje a získává hladší vzhled bez nerovností.

V čem tkví hlavní benefity Endosphéres therapy?

Jak Endosphéres terapie probíhá?

rezervujte si svůj termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Kdy není možné proceduru podstoupit?

Hladší a pevnější pokožka už po 12 terapiích

První výsledky procedury uvidíte zhruba po 6 sezeních. K tomu, abyste skutečně při pohledu do zrcadla zpozorovali rozdíl, je potřeba podstoupit alespoň 12 Endosphéres terapií. Procedury můžete bez obav absolvovat 2krát týdně a musí mezi nimi být rozestup alespoň 24 hodin.

Jak můžete výsledky procedury podpořit?

Jak už jsme zmiňovali výše, na vznik pomerančové kůže má vliv i životní styl. Ani ty nejmodernější technologie vám z dlouhodobého hlediska nezajistí bezchybnou figuru, jestliže nedbáte na svou životosprávu.

Jednou z nejúčinnějších prevencí celulitidy je pravidelný pohyb. Spolu s vyváženým jídelníčkem bohatým na výživné látky jde o základní stavební kámen dobře vypadající pokožky. Větší prostor celulitidě naopak dává konzumace alkoholu, kouření a dlouhé sezení.

Co do své rutiny kromě pohybu dále zařadit?

·     Dostatečný příjem tekutin – ideálně vody a neslazených nápojů.
·     Pravidelné peelingy pokožky.
·     Suché kartáčování a tělové zábaly.
·     Saunování a otužování.
·     Ruční či přístrojové lymfatické masáže.

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny a pleťových terapií, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy. V našem ceníku najdete celou řadu variant zákroků a můžete si tak zvolit to nejlepší řešení pro vaše potřeby. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru.

Endospheres (45 minut)

Nabízíme zvýhodněný balíček 10+2 ošetření zdarma.

2.500 Kč

Endospheres (60 minut)

Nabízíme zvýhodněný balíček 10+2 ošetření zdarma.

2.900 Kč

Endospheres 45 minut + Lymfoven (Přístrojová lymfatická masáž) 30 minut

2.840 Kč

Endospheres 60 minut + Lymfoven (Přístrojová lymfatická masáž) 30 minut

3.240 Kč

objednejte se na termín+420 211 153 601

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

tělový záballymfatická masážultrazvuková kavitacevacupresspřístrojová lymfodrenáž

Nejspíše řešíte...

celulitidanadváha a obezitastrie

Co byste určitě měli vědět?

Za jak dlouho uvidím výsledky po Endosphéres terapii?

První výsledky můžete vidět zhruba po 6 sezeních, ale k dosažení optimálního efektu doporučujeme absolvovat alespoň 12 terapií.

Jak často mohu absolvovat terapie?

Proceduru můžete absolvovat 2 krát týdně, s minimálním rozestupem 24 hodin.

Je procedura bolestivá?

Endosphéres masáž může být zpočátku intenzivní, je však naprosto bezbolestná. Během procedury pocítíte pouze mírné vibrace silikonového válečku, které jsou mnohým pacientům naopak příjemné.

Mohu si vybrat, které partie chci pomocí Endosphéres přístroje ošetřit?

V rámci terapie se nejčastěji zaměřujeme na přední i zadní stranu nohou + břicho. Během 60 minutového sezení je pak dostatek času věnovat se také bokům, zádům či pažím.Rádi se však s vámi individuálně domluvíme a přizpůsobíme terapii konkrétním potřebám.

Nechte se zkrášlit v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.