Sportujete, ale celulitida nemizí? Vyzkoušejte Vacupress masáže a připravte se na léto

Zimní měsíce jsou ideální dobou pro intenzivnější péči o tělo i zdraví. Rozhodnutí dopřát si tělové rituály s předstihem s sebou přináší pocit bezstarostnosti a spokojenosti, který nejvíce oceníte právě v létě. Speciální baňková masáž přístrojem Vacupress patří k oblíbeným metodám, jak zpevnit problémové partie, zmírnit celulitidu a zároveň detoxikovat celé tělo.
rezervujte si svůj termín

Co je celulitida a jak vzniká?

Celulitida je velmi rozšířený estetický problém, který vzniká v podkoží a projevuje se drobnými prohlubněmi na povrchu kůže. Možná jej znáte také pod pojmem pomerančová kůže. Ačkoliv se nejedná o zdraví závadný jev, většina žen (ale i mužů) považuje celulitidu za nedokonalost, která kazí dojem z postavy nejen v létě.

Masáž, která zpevňuje a vyhlazuje

Zmírnění celulitidy a strií

Na hýždích, břiše i pozadí

Zpevnění problémových partií

S viditelně hladší pokožkou

Detoxikace
organismu

Napomáhá odvodnění

Co způsobuje celulitidu?

Celulitida nepřichází úměrně s tím, jaké číslo vám ukazuje váha či jak moc jste za poslední měsíce přibrali. Může se objevit stejně tak u mladé slečny v pubertě, jako u štíhlé ženy ve středním věku, která sportuje a snaží se žít zdravě. Stěžejním faktorem může být také snížená činnost lymfatického systému a jako důsledek hromadění toxinů v těle, ale také:

Jak se efektivně zbavit celulitidy? A lze to vůbec?

Existuje celá řada možností, jak celulitidu znatelně zredukovat (nikoliv však zcela eliminovat) a usilovat o atraktivnější vzhled pokožky.

‚‚Úprava životního stylu je žádoucí, cestu ke krásnější pokožce vám však usnadní také přístrojová baňková masáž Vacupress.‘‘

Jak funguje přístrojová masáž Vacupress?

K Vacupress terapii se používá speciální přístroj s plastovými baňkami, které fungují na principu nastavitelného podtlaku. Baňky při přiložení jemně nasají zhruba 1 cm podkoží, kde postupně štěpí tukové polštářky a masáží zároveň aktivují činnost lymfatického systému. Jakmile dojde k rozproudění lymfy, z těla se začnou odplavovat škodlivé látky i přebytečná voda. Při pravidelném opakování procedury se zvýší elasticita pokožky a zaznamenáte také úbytek celulitidy.

V čem tkví hlavní benefity Vacupress masáže?

K Vacupress terapii se používá speciální přístroj s plastovými baňkami, které fungují na principu nastavitelného podtlaku. Baňky při přiložení jemně nasají zhruba 1 cm podkoží, kde postupně štěpí tukové polštářky a masáží zároveň aktivují činnost lymfatického systému. Jakmile dojde k rozproudění lymfy, z těla se začnou odplavovat škodlivé látky i přebytečná voda. Při pravidelném opakování procedury se zvýší elasticita pokožky a zaznamenáte také úbytek celulitidy.

Pro koho je Vacupress masáž vhodná?

objednejte se na termín+420 211 153 601

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Jak Vacupress masáž v RP CLINIC probíhá?

Kdy není možné proceduru podstoupit?

Vacupress masáže neprovádíme v případě:

Kdy uvidíte výsledky?

První výsledky procedury uvidíte zhruba po 6 sezeních. Doporučená frekvence je velmi individuální a stav pokožky, potažmo celulitidy, před procedurou hraje zásadní roli. Někomu stačí podstoupit 15 sezení a poté už jen 1× měsíčně udržovat, jindy je pro dosaženípožadovaného efektu potřeba i více než 20 opakování. Procedury můžete bez obav absolvovat 2×–3× týdně a musí mezi nimi být rozestup alespoň 24 hodin.

Jak můžete výsledky procedury podpořit?

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti tělových terapií, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy. V našem ceníku najdete celou řadu variant zákroků a můžete si tak zvolit to nejlepší řešení pro vaše potřeby. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru.

Vacupress (30 min.)

550 Kč

Vacupress (balíček 30 min. 10+1 ošetření zdarma)

5.500 Kč

Vacupress (60 minut)

990 Kč

Vacupress (balíček 60 min. 10+1 ošetření zdarma)

9.990 Kč

kombinace Vacupress + radiofrekvence (30 min.)

890 Kč

kombinace Vacupress + radiofrekvence (60 min.)

1.490 Kč

U všech produktů nabízíme balíček 10+1 ošetření zdarma při jednorázové platbě.

objednejte se na termín+420 211 153 601

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

Endosphérestělový zábalpřístrojová lymfodrenážlymfatická masážultrazvuková kavitace

Nejspíše řešíte...

celulitida | pomerančová kůženadváha | obezita

Nechte se zkrášlit v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulotoxin, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulotoxinu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Simona Tivadar
korektivní dermatoložka

Je lékařkou, která spojuje odbornou excelenci s lidským přístupem, a poskytuje klientům komplexní péči s ohledem na jejich individuální potřeby. Její profesionální přístup k pacientům vytváří důvěru a pohodu, což je v oblasti dermatologie klíčové.

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.