nadváha
a obezita

Nadváha a obezita mohou znamenat značný zdravotní nebo estetický problém, ale také komplikace v každodenním životě. Obezita je spojena s mnoha zdravotními riziky, včetně srdečních onemocnění, cukrovky nebo potíží s pohybovým aparátem. Tým našich lékařů a terapeutů je připraven zjistit příčinu vaší obezity a pomoci vám zbavit se kil navíc. Máme k dispozici různé metody a podporu, včetně výživového poradenství, tělových terapií a léčebných postupů na redukci váhy. Nenecháme vás v tom a budeme s vámi pracovat na dosažení zdravější váhy a životního stylu.

objednejte se na konzultaci

Zhubněte jednou provždy

Víte, že dosáhnout vysněného čísla na váze, zhubnout a postavu si dlouhodobě udržet, můžete i bez nesmyslných diet a trápení? Zjistěte, jak...

k výživovému poradenství
mgr lada nosková radí ženě v oblasti výživy u stolu

Život bez celulitidy

Pro to, aby se vám tvořily nevzhledné ďolíčky na stehnech, hýždích či břiše, vůbec nemusíte mít nějaké to kilo navíc. Objevte řešení bez zásahu do těla.

k Endosphéres terapii
žena leží na zádech a nechává se ošetřit zařízením endospheres proti celulitidě

Tělový zábal proti celulitidě

Jestliže vám ve spokojenosti brání nějaké to kilo navíc či kůže připomínající pomeranč, na drastická řešení můžete s klidem zapomenout. Tělové zábaly dodají vaší pokožce potřebnou jiskru bezbolestně, a navíc ji zbaví přebytečné vody.

k tělovému zábalu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Lymfatická masáž

Napadlo vás někdy, že chronická únava a celkové oslabení těla doprovázené pocity těžkých nohou, může být příčinou zpomaleného lymfatického systému?

k lymfatické masáži
mladý muž při masáži na lehátku