pomerančová
kůže | Celulitida

Boj s pomerančovou kůží a celulitidou může být opravdovou výzvou. V RP CLINIC vám můžeme nabídnout širokou škálu moderních procedur, které vám pomohou dosáhnout hladší a pevnější pokožky. Nabízíme procedury, jako je redukce celulitidy s využitím technologií jako endospheres nebo bezbolestná liposukce/ultrazvuková kavitace, které cíleně působí na problematické oblasti. K tomu patří také tělové zábaly, přístrojová lymfodrenáž a lymfatická masáž, které podporují odbourání přebytečných toxinů. Navíc, díky našemu zařízení jako je Vacupress, můžeme poskytovat komplexní péči proti celulitidě. Těchto procedur využíváme ve spojení s naším týmem usměvavých odborníků, kteří vám pomohou sestavit individuální plán péče, který bude odpovídat vašim potřebám i finančním možnostem. Každý si zaslouží cítit se dobře ve svém těle

objednejte se na konzultaci
tlačítko domů ikona homepage
Estetická medicína
Pomerančová kůže | celulitida

Život bez celulitidy

Pro to, aby se vám tvořily nevzhledné ďolíčky na stehnech, hýždích či břiše, vůbec nemusíte mít nějaké to kilo navíc. Objevte řešení bez zásahu do těla.

k Endosphéres terapii
žena leží na zádech a nechává se ošetřit zařízením endospheres proti celulitidě

Tělový zábal proti celulitidě

Jestliže vám ve spokojenosti brání nějaké to kilo navíc či kůže připomínající pomeranč, na drastická řešení můžete s klidem zapomenout. Tělové zábaly dodají vaší pokožce potřebnou jiskru bezbolestně, a navíc ji zbaví přebytečné vody.

k tělovému zábalu
sympatická dáma ve věku asi 50 let

Lymfatická masáž

Napadlo vás někdy, že chronická únava a celkové oslabení těla doprovázené pocity těžkých nohou, může být příčinou zpomaleného lymfatického systému?

k lymfatické masáži
mladý muž při masáži na lehátku