Hladké nohy, tvář, klín už navždy? Objevte svět, v němž žiletky nejsou potřeba

Představte si realitu, ve které se každý den budíte s úžasně hladkou pokožkou. Na koupelnové poličce se nenachází žádná žiletka, jež vám vyčítavě připomíná, že se máte oholit. Protože jdete do práce, na rande, do bazénu, nebo se jen chcete cítit znovu člověkem. Zapomeňte na dočasná a bolestivá řešení v podobě epilačního strojku, vosku či cukrové pasty a vstupte do světa, kde chloupky neexistují.
rezervujte si svůj termín

Po hladké pokožce netouží jen ženy, ale i muži

Navzdory tomu, že v poslední době někteří aktivisté bojují za přírodní vzhled těla, si můžeme na rovinu říci: Dokonale hladká pokožka je stále v módě. Holení považujeme za naprosto běžnou věc, stejně jako čištění zubů. Nejde přitom jen o estetický vzhled, velkou roli hraje také komfort a hygiena. Chceme se cítit příjemně, svěže, a tak nějak čistě, nehleděna to, zda si zrovna bereme bikiny, sukni nebo se jdeme večer bavit.

Tvrzení, že ochlupení u mužů je znakem maskulinity, už dávno neplatí. I muže trápí chlupaté břicho, zadek či záda, a je to úplně v pořádku. Jenže udržovat si kromě hebké tváře i hebké tělo stojí hromadu času a energie, kterou občas zkrátka chceme věnovat jiným aktivitám. Naštěstí díky epilaci můžete mít do konce života o starost méně.

Perfektně hebká pokožka

Trvalé odstranění chloupků

Život bez žiletky už po 4 sezeních

Bezbolestný a šetrný zákrok

Vysoce výkonným lékařským laserem

Vhodné pro všechny fototypy

Včetně epilace světlých a jemných chloupků

Proč je epilace lepší než depilace?

Pojem epilace se často zaměňuje s depilací. O depilaci se jedná ve chvíli, kdy se zbavujete chloupků pouze na povrchu, nikoliv i s jeho kořínkem. Depilace se provádí typicky žiletkou či depilačním strojkem. Tím, že kořínek zůstane pod kůží, vám pocit hladké pokožky vydrží pouze krátce, při správném provedení tak 2–3 dny. Poté opět musíte myslet na to, že je potřeba se oholit.

Druhy epilačních technik

Jestliže se z „miminkovsky“ jemné pokožky chcete radovat o něco déle, pak vás bude zajímat hlavně epilace. Při epilaci totiž mizí chloupky úplně, a to i s kořínkem. Způsobů epilace je mnoho, liší se však nejen mírou bolestivosti, ale i délkou výdrže.

Tou nejúčinnější technikou, díky níž můžete žiletku i strojky skutečně vyhodit do koše, je epilace laserem.

Epilace voskem či strojkem bolí, epilaci laserem ani neucítíte

Epilace pomocí frakčního laseru nebolí a je trvalá, což z ní činí spolehlivý způsob, jak dát otravným chloupkům navždy sbohem. Při laserové epilaci se paprsek světla dostane až k aktivní části vlasové cibulky, kde při kontaktu s melaninem folikul úplně zničí.

V RP CLINIC používáme nejmodernější lékařský laser, který kombinuje vysoký výkon s účinným chlazením pokožky. To výrazně zkracuje dobu terapie potřebnou k úplnému odstranění chloupků. Laser si poradí i se světlými a jemnými chloupky, které ničí šetrně, zcela bezbolestně, a aniž by pokožku poškodil.  

Podívejte se, jak epilace laserem probíhá

terapeutka při nanášení speciálního gelu před laserovou epilací na pacientku na lehátku

Pomocí laseru je možné provést epilaci:

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Nechtěných chloupků se zbavíte během 4–6 ošetření

K permanentnímu odstranění chloupků je potřeba po předchozí vstupní konzultaci s lékařem 4 až 6 ošetření dané lokality v závislosti na barvě kůže,intenzitě a barvě ochlupení. Doporučený interval mezi jednotlivými ošetřeními je 4-6 týdnů.

V čem vám laserová epilace nejvíce pomůže?

Představujeme vám MUDr. Martina Laše

specialistu na oblast dermatologie

Pan doktor Laš je absolventem 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde získal titul MUDr. v oboru Všeobecné lékařství. Po ukončení studia získával zkušenosti na kožním oddělení Nemocnice Znojmo, dermatovenerologický kmen ukončil zkouškou na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Komplexní know-how z oboru korektivní a estetické dermatologie mu předává MUDr. Věra Terzijská, další praktické zkušenosti z oboru čerpal i v Londýně, Paříži nebo Istanbulu.

objednejte se+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

mudr martin laš estetický dermatolog lékař

‚‚ S naší pomocí se během 4–6 sezení můžete se žiletkou rozloučit jednou pro vždy.‘‘

MUDr. Martin Laš

Pro koho je laserová epilace vhodná?

Kdy není možné laserovou epilaci podstoupit?

Jak se na laserovou epilaci připravit?

Před sezením doporučujeme dodržet pár zásad, jimiž podpoříte požadovaný výsledek:

2–3 týdny před procedurou: Neodstraňujte chloupky pinzetou, krémem ani voskem. Vynechte opalování, solárium a nepoužívejte samoopalovací přípravky. 

1–2 dny před procedurou:
Chloupky oholte do hladka.

Jak epilace chloupků laserem probíhá?

 • symbol konzultace rozhovoru

  V RP CLINIC vás nejprve přivítají naši milí lékaři, kteří vám průběh procedury vysvětlí a zodpoví všechny vaše dotazy. Následuje krátká vstupní konzultace, během které se pobavíme o vašich představách a na základě toho vám doporučíme vhodný počet sezení.

 • ikona značící lubrikaci, dezinfekci nebo mazání

  Poté dostanete speciální brýle, které blokují světelné paprsky z laseru, lehnete si na pohodlné lehátko a lékař na ošetřovanou oblast nanese gel.

 • ikona značící laser

  Samotná epilace laserem je naprosto bezbolestná, bezpečná, a díky vysokému výkonu přístroje také rychlá. Bezprostředně po zákroku může být pokožka lehce načervenalá – to však během několika hodin odezní.

 • symbol opakování a pokračování kulatá šipka

  V následujících 2 týdnech po epilaci vynechejte slunění (včetně solária) a při pobytu venku nezapomeňte používat kvalitní krém s vysokým SPF.

rezervujte si svůj termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny a dermatologie, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Náš ceník obsahuje řadu položek. Rádi vám připravíme plán ošetření na míru, dle vašich potřeb a možností.

Epilace horního rtu

850 Kč

Epilace podpaží

2.750 Kč

Epilace předloktí

3.500 Kč

Epilace celé paže

4.000 Kč

Epilace bérců

5.500 Kč

Epilace nohou

8.000 Kč

Epilace zad

od 8.500 Kč

Epilace třísel

3.000 Kč

Epilace intimních partií

5.000 Kč

Epilace brady

1.450 Kč

Epilace tváří

2.200 Kč

objednejte se na termín+420 211 153 602

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

botox proti pocení

Nejspíše řešíte...

nadměrné poceníodstranění ochlupení

Co byste určitě měli vědět?

Musím o epilovanou pokožku nějak zvlášť pečovat?

Pár dnů po epilaci je vhodné pokožku mazat hydratačním krémem, jinak o ni můžete pečovat nadále tak, jak jste zvyklí.

Jak dlouho procedura trvá?

Vaše doba strávená na klinice závisí na rozsahu a velikosti epilované oblasti. Ošetření menších ploch, jako je například horní ret, tvář či podpaží zvládneme zhruba do 30 minut, kompletní epilace končetin či zad poté zabere max. 1,5 hodiny.

Jak dlouho efekt vydrží?

Odstranění chloupků laserem je permanentní, neboť ničí chloupky i s kořínkem. Je možné, že se vám například za 10 let nějaké chloupky na epilovaném místě objeví, budou však světlé a opravdu jemné.

Je epilace účinná na všechny typy chloupků?

Ano, v RP CLINIC pracujeme s nejmodernějším laserem své kategorie, který si na rozdíl od jiných laserů poradí i se světlými a jemnými chloupky. U těch bývá epilace obvykle náročnější, což v tomto případě neplatí a účinek je totožný.

Je procedura bolestivá?

Kombinace vysoce výkonného laseru a aplikátoru s ochlazovacím účinkem přispívá k tomu, že během procedury vůbec nic neucítíte. Epilace oproti depilaci tedy vůbec nebolí ani není nijak nepříjemná.

Kolikrát musím zákrok podstoupit, aby byl výsledek trvalý?

K trvalému odstranění chloupků je potřeba 4–6 sezení s rozestupem 4–6 týdnů. Přesný plán dalších procedur vám lékař doporučí v rámci úvodní konzultace.

Nechte se zkrášlit v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulotoxin, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulotoxinu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Veronika Křížková
dermatoveneroložka

Jestli hledáte vysoce odborného a empatického lékaře, pak je paní doktorka Křížková tou nejlepší volbou pro řešení široké škály kožních problému. Mimo jiné je držitelkou certifikátu o zvláštní odborné způsobilosti v oboru korektivní dermatologie.

mudr jana brazdova
MUDr. Simona Tivadar
korektivní dermatoložka

Je lékařkou, která spojuje odbornou excelenci s lidským přístupem, a poskytuje klientům komplexní péči s ohledem na jejich individuální potřeby. Její profesionální přístup k pacientům vytváří důvěru a pohodu, což je v oblasti dermatologie klíčové.

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.