vypadávání
vlasů | alopecie

Vypadávání vlasů může být velmi stresujícím problémem, který ovlivňuje nejen váš vzhled, ale i sebevědomí. Klíčovým krokem v procesu léčby vypadávání vlasů je takzvané trichologické vyšetření. Cílem je zjistit příčinu vypadávání drahocených vlasů a také zvolit vhodnou léčebnou metodu. Mezi nejefektivnější léčebné procedury patří plazmaterapie kštice. Jako podpůrná léčba se pak používá také infuzní terapie, která podporuje růst vlasů a posiluje vlasové folikuly. Nemusíte trpět vyčítavými pohledy okolí. Objednejte se a dejte sbohem lysinám.

objednejte se na konzultaci
tlačítko domů ikona homepage
Pro muže
Tělo a zdraví
Vypadávání vlasů | alopecie

Trichologické vyšetření

Vypadávají vám vlasy a nevíte co s tím? Co přesně se s vašimi vlasy či pokožkou děje a jak problém účinně řešit, dokáže odhalit jedině trichologické vyšetření.

k trichologickému vyšetření
žena které se objevují ve vlasech kouty a vlasy vypadávají

Boj s vypadáváním vlasů

Vypadávání vlasů nemusí být problémem jen pro váš vzhled, ale může zasáhnout i vaši psychiku. Zjistěte jak se účinně bránit.

k plazmaterapii
žena která zklamaně sleduje vlasy ulpělé na hřebenu po česání

Posilněte imunitu, zlepšete kvalitu vlasů a pokožky

Vitamíny a minerály mají zásadní vliv na kvalitu našich vlasů, kožní problémy i imunitní systém. Tou nejspolehlivější formou, jak tělu rychle dodat látky, které potřebuje, jsou infuzní terapie.

k infuzím
mladá žena si užívá infuzi v pohodlném křesle