Bělení zubů

Kombinované bělení zubů metodou PURE WHITENING

Zářivý úsměv, viditelnost výsledku, garance trvanlivosti

Pure whitening je metoda kombinovaného bělení zubů. Zaručuje výsledek a stálost bez ohledu na původní barvu zubů a dodržování bílé diety. Úspěch zaručujeme i tam, kde jiné systémy selhaly.

Bělení zubů je naprosto bezpečné. Více než 100 let se k bělení používá peroxid vodíku. Neobjevil se jediný případ, kdy by v jeho důsledku došlo k jakémukoliv poškození zubů. Systém Pure whitening využívá nejnižších koncentrací peroxidu vodíku (zcela odpovídá legislativě EU). Výjimečně se může během bělení objevit krátkodobá přechodná citlivost zubů. Bělící gely neobsahují žádné stabilizátory, konzervanty, glycerol ani jiné látky běžně v gelech obsažené.

Bělení metodou Pure Whitening je k zubům šetrné, s jednoduchou pravidelnou údržbou si zachováte krásnou barvu zubů bez ohledu na to, co jíte a pijete.

Ordinační bělení zubů pomocí bělicí lampy

Obecně platí, že každý si může nechat vybělit zuby, ale záleží na faktorech, jako je kondice pacientových zubů a hygienické návyky. Je nutné před bělením navštívit stomatologa, který zná váš chrup a je schopen doporučit nejvhodnější bělící proceduru. Bělení ZOOM zpravidla předchází návštěva dentální hygieny pro odstranění zubního kamene.

Bělení nepoškozuje sklovinu, a pokud pacient dbá pokynů hygienistky a dodržuje správnou ústní hygienu, tak je zcela bez problémů.

Následná péče

Po bělení by pacient měl dodržovat tak zvanou bílou dietu! Vyvarovat se kouření, požívání nápojů a potravin, které mohou zbarvovat, jako je: káva, čaj, červené víno, kola, borůvky, kari, atd.

Vybělený chrup zpravidla vydrží 2–3 roky, to však s ohledem na správnou životosprávu a hygienické návyky. Doporučuje se používat bělící pasty a případně doplnit domácím bělením nebo bělícím perem ZOOM.

Bělení ZOOM a jeho četnost není omezena, další aplikace však může následovat nejdříve po třech měsících od předcházejícího bělení.

Nezapomeňte, že zářivý bílý úsměv je vizitkou každého z nás.

Ceník procedury

Kombinované bělení zubů PUREWHITENING
Zahrnující bělení domácí i ordinační.
13 000 Kč
Ordinační bělení zubů PHILIPS ZOOM
Cena včetně dentální hygieny
cena od 7 500 Kč

Potřebujete více informací?

Poučení o výkonu
Objednat se na zákrok