Trichologické vyšetření

Trichologické vyšetření pomáhá analyzovat stav kštice - kvalitu vlasů, stav pokožky, ev. míru výpadu vlasů. Ztráta vlasů, slabé vlasy, androgenní i neandrogenní formy alopecie to vše jsou témata, která řeší dermatolog právě vstupní konzultací a trichologickým vyšetřením.

Na základě zhodnocení situace se sestaví scénář léčby, která může být konzervativní, pomocí trichologických preparátů (specifická domácí péče pro mytí a ošetřování pokožky kštice s podporou potravinových doplňků).

Při výraznějším výpadu a složitější osobní anamnéze je doporučena aktivní léčba v podobě mezoterapie kštice, plazmaterapie vlasové kštice či stimulace pomocí kmenových buněk. Všechny způsoby léčby vedou k obnově poškozených vlasů působením agresivních vlivů vnějšího prostředí (slunce, znečištění, nemoce, atd.), ke stimulaci růstu zdravých vlasů v případě určitých druhů alopecie.

Mezoterapie kštice zabraňuje ztrátě vlasů u mužů i žen (u žen zvláště v období menopauzy), pomáhá odstraňovat lupy a seboreu, posiluje ztenčené a devitalizované vlasy.

Ceník procedury

Trichologické vyšetření 1 200 Kč

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás
Objednat se na zákrok