Mezoterapie

Mezoterapie je jeden z nejúčinnějších anti-agingových zákroků, při kterém se do pokožky injekčně aplikují speciální výživné a regenerační roztoky. Mezoterapie zpevňuje ochabující pokožku, lehkým vyplněním objemu tváří současně podporuje mladistvý a odpočatý výraz velmi jemně a přirozeně. Posouvá kvalitu kůže, řeší různé disbalance pokožky (jemné vrásky, dehydratace, dyschromie – barevné nejednotnosti pleti).

K mezoterapii se používají omlazující a podpůrné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, kmenových buněk, peptidů, enzymů a stopových prvků k podpoře metabolismu pokožky, regeneraci buněk a syntéze kolagenu. Pokud je pokožka vysušená a chceme-li vypnout i drobné vrásky je vysoce účinná mezoterapie s obsahem kyseliny hyaluronové. Vede k intenzivní hydrataci s následným vypnutím a zpevněním pokožky. U počátečních projevů mimických vrásek díky nadměrnému grimasování lze aplikovat kromě kyseliny hyaluronové i biomimetické peptidy, které iniciují relaxaci tkáně a následné vyrovnání mimických vrásek.

Typickou indikací pro mezoterapii je také křehká pokožka očního okolí. Lehké propadliny či jemné linky a vrásky, i tzv crow´s feets (vějířkovité vrásky kolem zevního koutku očí) jsou ideálně řešitelné právě mezoterapeutickou sérií ošetření. Indikují se speciální mezokoktejly určené právě pro tuto oblast. Přesný postup léčby a složení léčebných roztoků určí ošetřující na základě zhodnocení stáří a stavu pokožky.

Kombinace s dalšími metodami jako je botulotoxin, výplně nebo laserové zákroky podpoří efekt plánovaného zákroku k dosažení svěžího a přirozeného vzhledu.

Průběh mezoterapie

Před ošetřením je oblast důkladně očištěna a dezinfikována. Ultratenkou jehličkou je aplikován roztok do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 2 - 3 mm. Vpichy jsou téměř nebolestivé právě z důvodu extrémní tenkosti použité jehličky. Pokud je klient citlivý na bolest, je možno provést přípravu před zákrokem aplikací znecitlivujícího krému. K ideálnímu účinku je vhodné kůru 2-3x opakovat s cca 2 týdenním odstupem, podle typu zvoleného materiálu.

Mezoterapeutické možnosti se neustále rozšiřují, existují i velmi koncentrované preparáty s kyselinou hyaluronovou, u kterých se snižuje četnost opakování.

Ceník procedury

obličej
Výživa obličejové tkáně s obsahem antioxidantů, vitamínů a minerálů.
4 500 Kč
krk nebo dekolt
Výživa tkáně krku nebo dekoltu s obsahem antioxidantů, vitamínů a minerálů. Uvedená cena je za jednu oblast.
3 500 Kč
oční okolí
Výživa okolí očí s obsahem antioxidantů, vitamínů a minerálů.
2 500 Kč
perorální oblast
Výživa oblasti kolem úst s obsahem antioxidantů, vitamínů a minerálů.
3 000 Kč
Hydratace s nezasíťovanou kyselinou hyaluronovou a minerály
Výživa tkáně s kyselinou hyaluronovou.
7 500 Kč
Mezoterapeutický Skinbooster se zasíťovanou kyselinou hyaluronovou
Výživa tkáně s kyselinou hyaluronovou.
10 000 Kč

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás
Objednat se na zákrok