Search
esthetic care dental care

Chemický peeling

PLEŤOVÉ TERAPIE aneb terapie pro zkvalitnění pleti

Přirozenou cestou ke zdravé, hladké a zářící pleti jsou omlazující pleťové terapie medical microneedling a chemický peeling.

Výběr techniky záleží na druhu a stavu pleti. Jasnou indikací pro pleťovou terapii je aknotická pleť či pleť s nerovným reliéfem, s jizvičkami po akné, pleť s pigmentovými skvrnami či žilkami.

Povadlá pleť bez jasu, ochablá pleť, počínající vrásky, rozšířené póry, hrubá pleť, to vše jsou znaky stárnutí, stresu, hormonální disbalance, nevyhovujícího životního stylu. Pleťové terapie microneedling a chemický peeling účinně řeší jmenované problémy a jsou vhodné pro všechny typy pokožky.


chemicky peelingChemický peeling je lékařský zákrok, který používá chemické sloučeniny působící na tkáňovou a strukturální regeneraci kůže díky obnovení epidermis a přeměně mikro-architektury kůže.

Aplikací a působením jedné nebo více AHA kyselin nanesených na kůži vzniká destrukce kůže určité hloubky a rozsahu následovaná regenerací epidermis a určité části dermis.
AHA kyseliny jsou ovocné kyseliny, které se přirozeně vyskytují v ovoci a dalších potravinách.
Mají keratolytický účinek, exfoliací pomáhají uvolnit a odstranit mrtvé povrchové vrstvy kůže (různé stupně olupování). Přirozeně tak dochází ke stimulaci obnovy buněk v různých vrstvách kůže.
Výsledkem je zdravější a hladší pleť, s minimalizovanými projevy akné, pigmentací, vrásek a jiných nerovností.
Chemický peeling pomocí AHA kyselin je bezpečný, vyžaduje pouze krátkou dobu zotavení.
Pro maximální účinnost se provádí v sérii několika sezení, podle zvoleného typu peelingu a podle indikace určené dermatologem.
Vzhledem k různému portfoliu chemických peelingů (různé kombinace a koncentrace AHA kyselin) lze působit povrchově i do hloubky kůže, lékař vybere daný typ podle řešeného problému a stavu pleti.

CO MŮŽETE OD CHEMICKÉHO PEELINGU OČEKÁVAT:

  • jednoznačné zlepšení textury pleti
  • sjednocení barevného tónu pleti, snížení četnosti hyperpigmentací
  • zmenšení pórů a regulaci mazotoku
  • rozzáření a projasnění pleti

Biorevitalizace

Krásná a zdravě vypadající pokožka je ideálem mnoha žen. S přibývajícím věkem jsou ovšem známky stárnutí čím dál patrnější. Moderní neinvazivní metody omlazení pokožky jsou proto stále žádanější. K tě...

Detail

Microneedling - ošetření pro krásnou pleť

PLEŤOVÉ TERAPIE aneb terapie pro zkvalitnění pletiPřirozenou cestou ke zdravé, hladké a zářící pleti jsou omlazující pleťové terapie medical microneedling a chemický peeling.Výběr techniky záleží na d...

Detail

Mezoterapie

Mezoterapie je jeden z velmi účinných anti-agingových zákroků, při kterém se aplikují speciální výživné a regenerační roztoky do pokožky. Mezoterapie zpevňuje ochabující pokožku, lehkým vyplněním...

Detail

Vlasová mezoterapie

Microneedling neboli mikrojehličkování je inovativní novou generací mezoterapie, které pomáhá zamezit vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst a současně je posiluje. Koncept mikrojehličkování je založ...

Detail

Tripolární radiofrekcence

Metoda rediofrekvence slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Koriguje ochablost pleti, vede ke zlepšení tonu kůže a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.Využívá radiofrek...

Detail

Nanofrakční radiofrekvence

Detail

Redermalizace

Detail