Nový zub za 2 hodiny a bez otisků? S technologií CEREC vám náhrady vydrží více než 15 let

Brání vám ve spokojeném úsměvu poškozený či chybějící zub, případně jiná nedokonalost? Pak vás jistě potěší skutečnost, že od nové zubní náhrady v podobě výplně, korunky či fasety, vás dělí pouhé 2 hodiny a jedna návštěva zubní kliniky. O vše ostatní už se postará technologie nové generace, která je nejsnadnější cestou ke zdravým, silným a přirozeným zubům.
rezervujte si svůj termín

Zuby jsou vizitkou každého z nás

Když se zeptáte svých blízkých, čeho si na ostatních všímají jako první, jejich odpověď vás možná překvapí. Oči, vlasy, boty? Kdepak, je to často právě úsměv, který přitáhne pozornost a chtě nechtě napoví, jak moc o sebe daná osoba pečuje. Zuby jsou vizitkou každého z nás a leckdy i důvodem, proč lidé skrývají radost, potlačují smích a bojují s nízkým sebevědomím.

Touha po jiskrném úsměvu jako z Hollywoodu proplouvá společností, a zářivé zuby se tak stávají synonymem krásy a pevného zdraví. Nejšťastnější ovšem nejsou ti, kteří se pyšní běloskvoucími perličkami, ale ti, jimž se správnou péčí a prevencí daří uchovat své zuby zdravé a pěkné co nejdéle.  

Přirozený úsměv na počkání

Nové zuby během 1 návštěvy

Okamžité zhotovení zubních náhrad přímo v ordinaci

Dlouhá životnost řešení

Náhrady i výplně obvykle vydrží více než 15 let

Přirozený vzhled chrupu

Dokonalé přizpůsobení vzhledu vašich zubů

Díky technologii CEREC už nemusíte svůj úsměv odkládat

Ať už se o své zuby staráte jakkoliv, dost možná se právě teď nacházíte v situaci, kdy vás trápí ulomený kousek zubu, ať už vlivem úrazu/kazu, nebo jeden či více chybějících zubů, které už se nepodařilo zachránit. Kombinace nejmodernější technologie a keramiky jakožto jasného vítěze v rámci výplňových materiálů vám úsměv navrátí téměř okamžitě a v té nejvyšší možné kvalitě.

Co je technologie CEREC a jak funguje?

CEramic REConstruction, zkráceně CEREC, je zkratka pro moderní stomatologickou technologii, která se používá k výrobě keramické dostavby přímo v ordinaci. Představte si ji jako počítač s kamerou, která naskenuje ošetřovaný zub. Poté je v grafickém softwaru zub opraven virtuálně a tato data se pošlou do frézovacího přístroje, jež vyrobí keramický zub nebo jeho část a to vše během jediné návštěvy zubaře. Fazety na zuby jsou tak na místě bez čekání na další termín.

Jaké typy zubních náhrad vám pomocí přístroje CEREC zhotovíme?

‚‚Představte si ji jako počítač s kamerou, která naskenuje ošetřovaný zub. Poté je v grafickém softwaru zub opraven virtuálně a tato data se pošlou do frézovacího přístroje, jež vyrobí keramický zub nebo jeho část a to vše během jediné návštěvy zubaře.‘‘

MUDr. Imrich Bajza

Využití keramiky zaručuje perfektní vzhled i dlouhou životnost zubů

Přístroj posouvá dosavadní stomatologii na novou úroveň – dokáže modelovat ve 3D s matematickou přesností, a zhotovit tak vysoce kvalitní zubní náhradu propracovanou do nejmenších detailů. Technologie využívá keramických materiálů, jejichž fyzikální vlastnosti nejvíce odpovídají kvalitě skutečných zubů. Celokeramické zubní náhrady jsou tedy pevné, odolné, přirozeně propouští světlo a zaručují barevnou stálost.

rezervujte si svůj termínvolejte +420 211 153 603

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Jaké jsou největší výhody technologie CEREC?

Jak probíhá zhotovení zubních náhrad pomocí technologie CEREC?

Procedura trvá cca 2 hodiny u zubní korunky a 1 hodinu u keramické výplně.

 • symbol konzultace rozhovoru

  V ordinaci RP CLINIC vás přivítají naši milí lékaři, kteří vám průběh ošetření nejprve vysvětlí a rádi zodpoví vaše dotazy. Je pro nás důležité, abyste se v prostředí kliniky cítili pohodlně, bezpečně a odcházeli s pocitem maximální péče.

 • symbol anestezie umrtvení a injekce

  Zubař nejprve ošetřovaný zub pečlivě a jemně znecitliví pomocí lokální anestezie, čímž zajistí, že během preparace zubní tkáně vůbec nic neucítíte.

 • ikona značící opracování zubu

  Poté připraví zub na aplikaci náhrady – stejně jako u klasických korunek, i v tomto případě je nutné zub vyčistit a mírně obrousit, aby byl výsledek co nejkvalitnější a nejpřesnější.

 • ikona fotoaparátu značící snímkování

  Jakmile je zub připravený, zubař provede přímo ve vašich ústech rychlý sken speciální kamerou, který se okamžitě přenese do počítače.

 • ikona značící robotizaci v dentální medicíně

  Pouhých 15 minut potřebujeme k tomu, abychom vám na základě digitálního skenu v počítači vymodelovali nový zub. Přístroj CEREC navrhne optimální tvar výplně i korunky tak, že bude od původního zubu k nerozeznání. Součástí softwaru je také frézovací přístroj, který zvolený typ náhrady s robotickou přesností během několika minut sám vyrobí. V případě potřeby se náhrada dobarví či doleští glazurou pro ještě lepší vzhled.

 • ikona lepení zubu

  Posledním a zároveň nejdůležitějším krokem je samotná aplikace a lepení keramického materiálu, potažmo nového zubu. Celkový čas, který strávíte v ordinaci, závisí na množství ošetřovaných zubů – inlay jednoho zubu zvládne lékař cca za 1 hodinu, dva zuby trvají zhruba hodinu a půl. V případě zhotovení korunky počítejte přibližně se 2 hodinami času na jeden zub.

 • ikona smile značící úsměv a pozitivitu

  Po zákroku se ihned můžete vrátit ke svému běžnému programu. Čeká vás pouze doporučený 2hodinový půst do odeznění lokální anestezie.

rezervujte si svůj termín volejte +420 211 153 603

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Představujeme vám MDDr. Lenku Dvořáčkovou

vedoucí zubní lékařku v RP CLINIC

Zkušená specialistka s rozsáhlým vzděláním a praxí v oblasti záchovné stomatologie, mikroskopické endodoncie a protetiky. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a své dovednosti rozšířila účastí na řadě specializovaných kurzů a stáží. V praxi klade důraz na osobní a empatický přístup za použití špičkových technologií, což přispívá k maximální spokojenosti a pohodě jejích pacientů.

objednejte sevolejte +420 211 153 603

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

mddr lenka dvořáčková zubní lékařka

‚‚Kladu důraz zejména na osobní a citlivý lidský přístup a věřím, že právě tento přístup společně s nejmodernějším přístrojovým vybavením a špičkovými technologiemi vede ke spokojenosti a pohodě našich pacientů.‘‘

MDDr. Lenka Dvořáčková

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti zubní medicíny, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie a nejnovější postupy. V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru nebo poradíme, jaká varianta je pro vás nejvhodnější. Při ošetření zubů technologií CEREC závisí cena i na rozsahu a komplexnosti problému. Rádi vás objednáme i na konzultaci a vstupní vyšetření, abychom mohli doporučit nejvhodnější způsob řešení.

Celokeramická zubní korunka

17.000 Kč

Keramická faseta

17.000 Kč

Keramická zubní výplň

15.000 Kč

objednejte se na termínvolejte +420 211 153 603

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Co byste měli vědět?

Pro koho jsou zubní náhrady či výplně zhotovené technologií CEREC vhodné?
Je ošetření bolestivé nebo nepříjemné?
Jsou použité materiály plně bezpečné a šetrné?
Jak dlouho zubní náhrady navržené systémem CEREC vydrží?

Nechte se ošetřit v nádherných prostorách RP CLINIC

recepce a odpočinková zóna pro pacienty dentální sekce rp clinic

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostat

METREM B

Od zastávky Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.