Masáže vás zbaví bolesti zad, svalů i stresu. Nejen pro sportovce

Masáž mnoho lidí vnímá jako nadstandard, na který pomyslí až ve chvíli, kdy je trápí bolest krční páteře či zad. Ve skutečnosti jde však o velmi příjemnou a účinnou proceduru s celou řadou zdravotních benefitů. Pravidelné masáže tělo regenerují, povzbuzují, uvolňují, a dokonce pomáhají zlepšovat fyzický výkon. A co více – přispívají k životu bez bolesti, který je vysoce návykový.
rezervujte si svůj termín

Bolest zad patří k nejčastějším typům bolesti vůbec

Dlouhé sezení, stres, nesprávné držení těla či zanedbávání pohybu zádovým svalům rozhodně nesvědčí. Když jsou hluboké stabilizační svaly ochablé, záda hůře drží a mají tendenci se bortit. Povrchové svaly, které pak musí vynaložit obrovské úsilí, se pak náležitě ozývají bolestí. Akutní bolest, která často svádí ke spolknutí růžové pilulky, se však beze změny životních návyků a hledání příčiny může snadno přetavit v bolest chronickou. Masáže v kombinaci s pohybem jsou tím nejlepším lékem na unavené či bolavé tělo.

Cítit se odpočatě a lehce

Pro lepší výkon i zotavení

Urychlení regenerace svalů a kloubů

Zmírnění napětí i bolesti

Načerpejte energii a zbavte se bolesti

Nespočet zdravotních benefitů

Podpora imunity i detoxikace těla

Proč chodit pravidelně na masáže?

Masáže patří k nejstarším terapeutickým a léčebným nástrojům k odstranění bolesti. O blahodárných účincích masáží věděli už staří Egypťané i Číňané, kteří léčbu pomocí speciálních hmatů považují za součást své kultury dodnes. Masáže umí ulevit od bolesti, zmírnit napětí ve svalech i kloubech, což ocení nejen lidé se sedavým zaměstnáním.

Klasické neboli rekondiční masáže pro nový příval energie

I nahromaděný stres a rychlé životní tempo může přispět ke ztuhlé šíji a bolestem zad a krční páteře. V případě, že tělo není v dobré kondici se pak snáze dostaví i chronická únava. Pro kompletní restart a regeneraci organismu slouží klasické neboli tzv. rekondiční masáže, při nichž dochází ke stimulaci zkrácených svalů a obnovení hybnosti kloubů. Jestliže jste delší dobu zanedbávali pohyb, ať už z důvodu nemoci či poranění, rekondiční masáže jsou tím, co vaše tělo právě potřebuje.

‚‚Péče o sebe ve formě pravidelných masáží by tak neměla být luxusem, ale způsobem, jak tělu poděkovat za vše, co zvládá.‘‘

Balzám pro váš nervový systém

Masáž působí pozitivně i na psychickou stránku člověka, konkrétně na centrální nervový systém a nervová zakončení na pokožce, která se mohou projevit i postupně rozlévajícím se teplem. Během masáže si tak snadno všimnete, že vaše starosti se s každým hmatem rozpouští a jakmile opustíte masérské lehátko, díváte se na svět jinak. Pociťujete příval lehkosti i energie zároveň.

Při masáži se tělo čistí a prokrvuje

Dostatek energie, silná imunita i dobré trávení, to vše patří ke známkám správně fungujícího lymfatického systému. Když lymfa stagnuje, na vině bývají většinou špatné životní návyky jako nezdravá strava nebo nedostatek pohybu. I prostřednictvím masáže je možné lymfu aktivovat a obnovit tak čistící procesy a látkovou výměnu v organismu. V RP CLINIC provádíme i speciální lymfatické masáže (ruční či přístrojové), nicméně i klasická nebo sportovní masáž je také skvělým nástrojem, jak tělo zbavit škodlivých látek.

Jaké druhy masáží si u nás můžete dopřát?

V RP CLINIC si můžete vybrat ze tří typů masáží:

1. Klasické (rekondiční) masáže
Máte pocit, že je toho na vás trochu moc? Bolí vás pod lopatkou, za krkem a energii máte na nule? Při rekondiční masáži se zaměříme na uvolnění ztuhlých svalů, rozproudění energie, lymfy a celkové nabuzení všech důležitých funkcí v těle.

2. Sportovní masáže
Jestliže jakožto rekreační či profesionální sportovec přemýšlíte, jak zlepšit své výkony i formu, vyzkoušejte sportovní masáže. Sportovní masáže jsou oproti klasickým dynamičtější a jejich cílem je připravit organismus na zvýšenou fyzickou zátěž.

3. Relaxační masáže
Dokonalé uvolnění těla i mysli po dlouhém pracovním dni, jemnost a harmonie – přesně to můžete očekávat od relaxační masáže. Relaxační masáž navozuje pocit pohody, zmírňuje stres, migrény a stane se vaší vlastní soukromou oázou klidu.

Představujeme vám Patrika Eisnera

tělového terapeuta

Patrik vystudoval obor sportovní a rekondiční masér se specializací na wellness a lázeňství. Během studia se intenzivně věnoval rozličným druhům tělových terapií – od sportovních masáží přes klasické až po lymfatické masáže. Ve své praxi mimo jiné absolvoval kurz přístrojových masáží a reflexních masáží chodidel.

objednejte se+420 211 153 601

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

tělový terapeut patrik eisner

V čem tkví hlavní benefity rekondičních a relaxačních masáží?

V čem tkví hlavní benefity sportovních masáží?

Jak probíhají masáže v RP CLINIC?

rezervujte si svůj termín+420 211 153 601

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Nenechte si ujít akční ceny procedur

Zadejte svůj e-mail a propojte se s naším hlídacím psem, který pro vás ohlídá ty nejlepší ceny ošetření. Jakmile vytvoříme novou akční cenu, dozvíte se o ní jako první.

Děkujeme.

Jakmile bude něco nového, dáme vám vědět.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Představujeme vám Karla Tejčka

maséra a tělového terapeuta

Životní cesta a odborné zaměření pana Tejčka je důkazem hlubokého závazku pomoci lidem. Již od dětství ho podvědomě vedla touha pečovat o druhé. Přes práci v sociálních službách odbočil k profesionální péči o tělo. Od roku 2007 se věnuje třem hlavním pilířům své praxe: masážím, pohybu a samostudiu, vše pod střechou filosofie Tradiční čínské medicíny. Každodenní setkávání s různými zdravotními výzvami svých klientů Karla Tejčka neustále motivuje k poznávání nových souvislostí a využívání svých schopností, znalostí a zkušeností k poskytování opravdové pomoci.

objednejte se+420 211 153 601

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Kdy není možné masáž podstoupit?

Masáže neprovádíme v případě:

I zdraví má svou cenu

Naše procedury provádí pouze zkušení a certifikovaní maséři a odborníci z oblasti tělových terapií, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme ověřené postupy a metody.

Rekondiční masáž (klasická) 30 min.

700 Kč

Rekondiční masáž (klasická) 60 min.

1.300 Kč

Rekondiční masáž (klasická) 90 min.

1.800 Kč

Rekondiční masáž (klasická) 120 min.

2.400 Kč

Sportovní masáž 30 min.

700 Kč

Sportovní masáž 60 min.

1.300 Kč

Sportovní masáž 90 min.

1.800 Kč

Sportovní masáž 120 min.

2.400 Kč

objednejte se na termín+420 211 153 601

Volejte kdykoli od pondělí do pátku mezi 7:30 – 19:00

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Mohou vám pomoci i tyto procedury:

kyslíková terapievýživové poradenstvíEndosphérestělový zábalultrazvuková kavitaceVacupresspřístrojová lymfodrenáž

Nejspíše řešíte...

celulitida | pomerančová kůženadváha a obezitašpatná imunita a celkové zdraví

Co byste určitě měli vědět?

Jak často je vhodné chodit na masáže pro optimální výsledky?

Prvotní efekt masážepocítíte už při první návštěvě. Frekvence masáží je individuální a záleží, zda řešíte konkrétní problém nebo si chcete jen odpočinout. Pro pocítění maximálních účinků je vhodné absolvovat masáž alespoň 1× za 14 dní.

Jak se na masáž připravit?

Pokud jdete na masáž úplně poprvé, není se čeho bát. Masáž nebolí, naopak, a nemusíte se na ni nijak připravovat. Jezte nanejvýš 1 hodinu před masáží a po celý den pijte dostatek vody. Čeho se před masáží bezesporu vyvarujte, je alkohol.

Může se masér zaměřit na konkrétní partii, která mě bolí?

Najít spouštěče bolesti, tzv. trigger pointy, je úkolem maséra. Nebojte se však komunikovat, kde přesně cítíte ztuhlost nebojaký hmat je už na vás příliš intenzivní.

Nechte se zkrášlit v luxusních prostorách RP CLINIC

interiér rp clinic s odpočinkovou zónou v estetické sekci

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Zažijte nejmodernější technologie v praxi

Využíváme nejlepší dostupné vybavení za miliony korun, třeba nejúčinnější laser současnosti Fotona SP Dynamis Pro  nebo speciální a extrémně výkonné zubní mikroskopy.

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.