Estetická medicína

Zdraví, vnitřní spokojenost, sebevědomí. Tři základní pilíře, které utváří vnější krásu. V rámci centra estetické dermatologie pod záštitou ikony MUDr. Věry Terzijské vám pomáháme tyto aspekty budovat. Hlavní esencí širokého spektra korektivně-dermatologických ošetření, pleťových terapií a omlazujících zákroků je individuální přístup a inovativní know-how lékařů na světové úrovni. Respektujeme vaše potřeby, ať už si přejete zlepšit kvalitu pleti, oddálit stárnutí nebo účinně vyřešit hyperpigmentaci, a to s jediným cílem: Abyste se cítili lépe.

objednejte se na konzultaci

Centrum estetické medicíny

Nejčastější problémy, které řešíte:
vyzkoušejte

Nejoblíbenější procedury

Odstranění vrásek | aplikace botulotoxinu

Zpomalte stárnutí bezpečně, účinně a bezbolestně. Botulotoxin vyřeší drobné i hlubší vrásky, obličejové asymetrie i povadlou pleť. Jeho účinky na pleti i sebevědomí přetrvávají až po dobu 12 měsíců.

k odstranění vrásek

Aplikace kožních výplní | kyselina hyaluronová

Proměňte nedokonalosti v přednosti pomocí látky tělu vlastní. Během 20 minut získáte plnější rty, symetričtější nos nebo zářivější pleť. Viditelný, avšak přirozený efekt může vydržet až po dobu 2 let. Kožní výplně jsou vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

ke kožním výplním

Intenzivní hydratace | mezoter. Skinbooster

Trápí vás suchá a unavená pleť? Dopřejte ji intenzivní hydrataci kyselinou hyaluronovou v té nejlepší formě. Jemným vpravením látky do horní vrstvy kůže získáte mladistvější a zářivější vzhled po dobu 8–12 měsíců.

k hydrataci pleti

Mezoterapie |
hydratace pleti

Objevte jednu z nejoblíbenějších anti-aging procedur. Mezoterapie využívá aktivní látky a vitamíny, které zlepšují kvalitu pleti, regenerují ji, a to s minimálním zásahem do kůže. Vyřešte jemné vrásky a nedokonalosti.

k mezoterapii

Proč RP CLINIC?

ikona ruky se srdíčkem značící zdravotní péči

mimořádná péče v luxusních prostorách

Nadstandardní péče, diskrétnost i přátelský přístup jsou jedny z mnoha důvodů, proč se se k nám klienti rádi vrací.

ikona ženského těla a květiny značící krásu

DŮRAZ NA
PŘIROZENOST
A OSOBITOST

Umíme vyslechnout vaše přání, ale zároveň zdůraznit vaši přirozenou krásu.

ikona zubního křesla značící péči

MODERNÍ
VYBAVENÍ
KLINIKY

Dosahovat viditelných a účinných výsledků by nebylo možné bez moderních technologií a špičkově vybaveného zázemí.

ikona ženské tváře se stetoskopem značící lékaře

ELITNÍ
TÝM
LÉKAŘŮ

Pečovat o vás budou ti nejlepší lékaři z oboru, za jejichž znalostmi a know-how stojí vedoucí lékařka MUDr. Věra Terzijská.

Objednejte se na vstupní konzultaci s lékařem

Buďte krásnější a zdravější s profesionální radou lékaře. Objednejte se na 30 minutovou nezávaznou konzultaci s lékařem za 1 500 Kč. Pokud se rozhodnete využít libovolnou proceduru nebo ošetření, odečteme vám celou částku z ceny ošetření.
objednejte se na vstupní konzultaci
nebo
volejte 211 153 602
Volejte kdykoli PO–PÁ od 7:30 do 19:00.
náš team

Kdo o vás bude v centru estetické medicíny RP CLINIC pečovat?

Představujeme vám ikonu estetické dermatologie MUDr. Věru Terzijskou

Pokud někdo umí zpomalit čas, pak je to průkopnice svého oboru, MUDr. Věra Terzijská. Své poslání plní již od počátku 90. let, kdy byla estetická dermatologie ještě neprobádaným světem. Je jednou z prvních, která v Česku začala aplikovat botulotoxin, nyní již o správných postupech v této oblasti již 18 let sama školí, a to po celé střední Evropě. Právě pod její záštitou jsme také školícím centrem v oblasti fillerů, výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou a pleťových terapií. Ve své praxi se kromě výuky lékařů věnuje také odborné publikační činnosti.  Odborných stáží a kongresů se nejen sama aktivně účastní, ale také je pořádá. Hledat nové způsoby a metody, jak dosáhnout co nejlepších výsledků s minimálním zásahem do těla, je její celoživotní vášní.

mudr vera terzijska pri praci
MUDr. Věra Terzijská

Elitní team lékařů
RP CLINIC

mudr martin laš
MUDr. Martin Laš
estetický dermatolog

Pan doktor je zkušený matador v oblasti výplní kyselinou hyaluronovou a aplikace botulotoxinu. Nejnovější know-how z oblasti estetické dermatologie čerpá na stážích v zahraničí. Extenzivní know–how čerpá i od legendy oboru MUDr. Terzijské.

mudr veronika krizkova
MUDr. Lucie Polák
korektivní dermatoložka

Specializace paní doktorky zahrnuje korektivní dermatologii a dermatovenerologii, v kterých nabízí odbornou péči na naší klinice. MUDr. Polák je aktivní v profesním rozvoji, účastní se kongresů, seminářů a workshopů, a je členkou relevantních odborných společností.

mudr jana brazdova
MDDr. Kateřina Petrů
estetická dermatoložka

Doktorka Petrů se zaměřuje na estetické korekce a harmonizaci obličejových rysů. Během své kariéry absolvovala stáže u renomovaných expertů, jako je Dr. Simon Ourian, který se může chlubit péčí např. o Angelinu Jolie nebo slavné Kardashians. Každému klientovi se věnuje s maximální pozorností a citlivostí.

CENÍK

I krása má svou cenu

Naše ošetření provádí pouze zkušení odborníci v oblasti estetické medicíny a pleťových procedur, jsou tedy naprosto bezpečná a účinná. Využíváme moderní technologie, nejnovější postupy a kvalitní certifikované přípravky. Z různých cenových variant i typů ošetření si můžete zvolit takové řešení, které naplní vaše představy. 

Mějte prosím na paměti, že ke každému klientovi přistupujeme individuálně respektujeme jeho jedinečnost i přání. Cenu ošetření ovlivňuje řada faktorů, například skutečná velikost ošetřované oblasti, množství použitého materiálu nebo potřeba znecitlivění. Zakládáme si na naprosté transparentnosti, a proto se konečnou cenu ošetření dozvíte vždy ještě před zákrokem.  

V případě zájmu vám rádi sestavíme cenovou nabídku na míru nebo vám doporučíme vhodnou proceduru.

kruhy pod očima
8 500 Kč
oblast brady
9 500 Kč
rty (zvětšení korekce tvaru)
10 500 Kč
vrásky nad horním rtem
8 500 Kč
objem tváří kanylami
od 17 000 Kč
ruce kanylami
16 000 Kč
marionety (vrásky od koutků k bradě )
8 500 Kč
glabela
3 500 Kč
Fotona laser
Fotona 4D
18 500 Kč
foxy eyes
9 000 Kč
smooth eyes
4 000 Kč
Microneedling
obličej
4 300 Kč
krk
3 300 kč
objednejte se

Stáhněte si ceník

Nechte nám e-mail a my vám zašleme kompletní ceník procedur RP CLINIC.

Děkujeme za váš zájem.
stáhnout ceník v pdf
Zároveň vám zasíláme odkaz na stažení do mailu.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Prohlédněte si interiér

náhled videa s brožurami na zdi rp clinic
RECENZE

Přidejte se
k našim spokojeným klientům

‚‚Určitě všem mohu doporučit! Recepční velmi milé a ochotné, stejně tak zbylý personál. Prostředí kliniky moc krásné a moderní. Se zákrokem jsem byla spokojená, nemám co vytknout.‘‘

miniatura klienta
Teresa Herzogová

‚‚RP CLINIC Centrum estetické medicíny pod vedením MUDr. Terzijské - moje žena je absolutně spokojená nejen s krásným interiérem, kvalitou péče, ale také s úžasným lidským a laskavým přístupem lékařů (MUDr. Terzijské, MUDr. Polák, MUDr. Tivadar) i celého personálu. A výsledky procedůr jsou přirozené a skvělé! Vřele doporučujeme!‘‘

miniatura klienta c4
Martin Stehno

“Dobrý den, byla jsem na korekci rtů u paní MDDr. Kateřiny Petrů. Přístup paní doktorky i sestřičky byl perfektní. S rty jsem nad očekávání spokojená. Chtěla bych touto cestou paní doktorce moc poděkovat..”

miniatura klienta c2
Sabina Vávrová

‚‚Mohu jen doporučit. Přátelská atmosféra, úsměv na recepci již při příchodu na kliniku. Byla jsem na dentální hygieně a zatím nejlepší ošetření, které jsem kdy absolvovala. Co se tyče estetických zákroků a ošetření, tak neznám lepšího odborníka než je MUDr. Terzijska. Navštěvuji pravidelně a jsem moc spokojena se vším.‘‘

miniatura klienta c5
Markéta Marasová

“Perfektni estetická dermatologie a stomatologie. Citlivy pristup, vysoka profesionalita, spickove vybaveni a super vysledky. Vrele doporucuji a dekuji za osetreni :-).”

miniatura klienta c3
Lucy Adry

‚‚...Moc Vám děkuji :) Tato Klinika je opravdu klinikou s velkým "K" - v jednání, odbornosti, vstřícnosti, v proklientském přístupu. Nic klientovi nevnucují, navrhují nejlepší řešení, které odůvodní a rozhodnutí nechají na Vás. PT‘‘

miniatura klienta c6
Petra Tůmová

Nepropásněte novinky a tajné tipy od lékařů

Nechte nám e-mail a my vám čas od času zašleme novinky, akce nebo tajné tipy od našich lékařů.

Děkujeme.
Až bude něco nového, budete o tom vědět první.
Oooops. Něco se nepodařilo. Zkusete to prosím znovu.

Jak se k nám dostanete

METREM B

Od stanice Náměstí Republiky je to k nám 200 m (asi 2 minuty) pěšky ulicí Na Poříčí.

Tramvají 6, 8, 15, 26

Zastávka se jmenuje Náměstí Republiky je to k nám 150 m pěšky ulicí Na Poříčí.

VLAKEM

Masarykovo nádraží je vzdálené pouze 300 m (asi 3 minuty pěsky).

Autem

V okolí je modrá parkovací zóna. S klinikou sousedí parkování OC Palladium.

klinika v Google mapách

Mohli jste nás vidět v médiích

logo pořadu život ve hvězdách TV nova
logo časopisu vogue
logo časopisu forbes
logo časopisu playboy
logo magazínu estetika
logo časopisu dolcevita

Splňujeme nejpřísnější normy a certifikace

certifikace 9001 ISO logo

Splňujeme přísnou normu ISO 9001 pro jakostní a procesní řízení. Nastavení standardů certifikace nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich pacientů a nabízet péči nejvyšší možné kvality.

logo normy iso 27001 pro zdravotnická zařízení a bezpečnost informací

Ochrana dat a informací o klientech je pro nás absolutní prioritou. Proto jsme se zavázali k certifikaci ISO 27001. Tento závazek nám umožňuje efektivně ochraňovat citlivé informace a reagovat na aktuální bezpečnostní výzvy.